Gebeliğe Hazırlık Adet Tarihine 8 Gün Kala Gebelik Testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1 gün gecikmeli adet oldum, adetim çok farklı oldu ve 1. Günü bir parça düştü, daha önce olan birşey değildi et gibiydi, yani kan pıhtısı olmadığına eminim. 2 gün önce doktora gittim o düşen et parçasının fotosunu çekmiştim, doktora gösterdim, rahim duvarı her adette dökülürken gelen et parçasına benzemiyor, keşke getirseydin patolojiye gönderseydik dedi, daha sonra aynı şey olursa patolojiye göndereceğim. Ve doktor "evet belki bir döllenme yaşandı ve rahme yerleşmeye çalıştı ama başaramadı bu bir olasılık" dedi.
Vücudumda iltihap testi yapıldı, wbc testi bayağı yüksek çıktı (iltihap)ve hatta bir döllenme yaşandıysa vücutta iltihap olduğu için yerleşme olmaz adetle atılır dedi. Ve bu ay antibyotik kullandım.
Şimdi yumurtlama haftasındayım. Yeni ay Yeni umut🥰
Size bişey sormak istiyorum yumurtlamayı çok erken mi gördünüz reflden hemen sonra 3-5 gün içinde olmuş sanırım yumurtlama regl tarihinize bakarak gördüm bende yapıyorum ovülasyon ama 11.günde başladım giderek silikleşti erken mi yumurtladım acaba diye yanı adet günümden hemen 3-4 gün sonra yumurtlamış mı oluyorum

Size bişey sormak istiyorum yumurtlamayı çok erken mi gördünüz reflden hemen sonra 3-5 gün içinde olmuş sanırım yumurtlama regl tarihinize bakarak gördüm bende yapıyorum ovülasyon ama 11.günde başladım giderek silikleşti erken mi yumurtladım acaba diye yanı adet günümden hemen 3-4 gün sonra yumurtlamış mı oluyorum
Benim yumurtlama genelde 12. Gün olur. Belki sen 11. Gün ovülasyon testinde silik çizgi gördüysen 10. Gün yumurtlamış olma ihtimalin olabilir.Evet reglden 3-4 gün sonra yumurtlama olması mümkün.

Benim yumurtlama genelde 12. Gün olur. Belki sen 11. Gün ovülasyon testinde silik çizgi gördüysen 10. Gün yumurtlamış olma ihtimalin olabilir.Evet reglden 3-4 gün sonra yumurtlama olması mümkün.
Ayşe bat a kaç gün var benimde adet 10 gün sürüyor son günler kahverengi akıntılı test yapmadım 10.gunden sonra başladım koyu ama pik yapmadı 15.gunum öğlen yapacağım yine susuz bekleyip yumurtlamiyormuyum diye korkuyrm

Ayşe bat a kaç gün var benimde adet 10 gün sürüyor son günler kahverengi akıntılı test yapmadım 10.gunden sonra başladım koyu ama pik yapmadı 15.gunum öğlen yapacağım yine susuz bekleyip yumurtlamiyormuyum diye korkuyrm
Bende aynı durumdayım canım çok can sıkıcı bi durum bende emin degilim 10. Gün olmuş galiba yumurtlama bugün 18. Gün we pik i görmedim daha adetimede 8 9 gün war daha erken gelmezse kafam çok karışık belim kasıklarım o günden beri agrıyo ama bi ihtimal teste dewam ediyorum belki olur ben 10 gün kuruyunca koyulaştı diye dşünüyorm emin degilim 😏😏😐😐

20210216_165827.jpg
20210215_221729.jpg

Benim testler bunlar 11. Günden emin degilim kaset tipi testimde bugünün kızlar 😐😐😐

X