Adete 10 gün kala kanama..yardım...

puduhepa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
139
4
28-30 gün sürerdi arası,ama bu akşam ,19.günde kanama başladı.Başına gelen var mı?İlk kez böyle birşey oluyor,anlamıyorum,doktora mı gitsem?

renginn

renginn
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2009
105
0
canım herhangi bir hastalığın varmı merak etdim geçen ay hangi tarihte regi oldunki belki yanlış hesaplamada olabilir :uhm:

ozlemm48

Şükürler olsun Allahım
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2009
167
0
günaydın puduhepa..
Benim de geçen ay senin gibi beklenenden çok daha önce gelmişti 17.günde..Çatlatma iğnesi yada aşılama filan yapılmışmıydı? Bana çatlatma iğnesi yapıldığı için erken gelmişti drmu aradığımda normal demişti ama nasıl korkmuştum..Bu tedaviler bizim vücut dengemizi bozdu yaww..Ama sen endişe etme canım.. benim bu ay tekrar normale döndü ama çok tereddüt ediyosan istersen bi doktorunu ara..

nevbaharmina

acimak yok rocky.....
Pro Üye
17 Şubat 2009
5.665
74
39
bu aşılamda benimde öylwe oldu.....artık kestim ben ümidimi....

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2336 gün geçti.

puduhepa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
139
4
günaydın puduhepa..
Benim de geçen ay senin gibi beklenenden çok daha önce gelmişti 17.günde..Çatlatma iğnesi yada aşılama filan yapılmışmıydı? Bana çatlatma iğnesi yapıldığı için erken gelmişti drmu aradığımda normal demişti ama nasıl korkmuştum..Bu tedaviler bizim vücut dengemizi bozdu yaww..Ama sen endişe etme canım.. benim bu ay tekrar normale döndü ama çok tereddüt ediyosan istersen bi doktorunu ara..

Merhaba özlemm,en son haziranda aşılama yapılmıştı.Ama o zaman normal zamanda gelmişti.Yarın doktora giderim artık..İlgin için teşekkürler..kaydirigubbakcemile3

O

ozlem5723

Ziyaretçi
canım bir sorun olabilir (ki inşallah yoktur) geciktirme derim ............