Gebeliğe Hazırlık Adete 18 gun kala cok silik test

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rabbim tez zamanda hayirli saglikli rvlatlar nasip etsin isteyen ve bekleyen herkese canimmm seni hayal kirikligina ugratmak veya umutsuzluga dusurmek icin yazmiyorumm ama bu kadar erken birsey gerckten varsa bile degil test kanda bile sanmiyorum cikmaz yani kendini strese sokuyorsun ben o kadar acele ettim adetten 1 gun sonra yaptim kanda da cikmasina ragmen kimyasal oldu kendime soz verippp o ay adetim gercjten 10 gun gecikince testle falan ugrasmadim direk kana gittim hatta ultrasonla bile baktk yani kendini yorma gulum sakin kafayla Rabbimim o guzel mucizeyi rahminde yaratmasini bekle
Okadar haklısınki aslında kesinlikle beklemek en güzeli sabırsız davranıp strese giriyoruz boşu boşuna halbuki bukadar erken çıkması olsa bile imkansız:)

Iki ideal ya olsun ama 3 ve 4 zor bu donemde ortalik sapik hirsiz kayniyorken benom en buyugum 17 yssinda hepsinin ayri ayri drrtleri var kucukken ne verirsen yiyor giyor buyunce seni zorluyor okuldan eve gelene kadar 1000 ariyom nerde kaldiniz iyimisiniz hayat sartlari gercekten zor
Gerçekten öyle asıl büyüdükleri zaman daha zor :KK43:

Gerçekten öyle asıl büyüdükleri zaman daha zor :KK43:
Tabi ben buyuttum uc tane yasim 36 17 14 7 yaslarinda inan kucuk kalalarmis diom bazen bi kavga ediyorlar ayiramiom boylari kapi gibi ikisinde ben kucucuk arada kaliimom rabbim hic evladi olmayana nadip etsin

Ben negatif olarak gördüm..zaten 18 gün var idrarda çıkması mümkün mü ..sabredin biraz daha ..gecikme olursa tekrarlarsiniz

X