Adete 3 gün kala erken gebelik testinde silik çizgi

Irem c

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
23
4
28
Arkadaşlar merhaba
Awox marka erken gebelik testi aldım adetime 3 gün var silik pembemsi bir çizgi çıktı hamilemiyim dir yaşayan var mı?
Daha önceki hamileliğimde erkende olsa kıpkırmızıydı

Irem c

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
23
4
28
Testim bu arkadaşlar

Eklentiler

• D522AF4E-1E0D-4FB1-9B8D-EEA055C491AF.jpeg
    D522AF4E-1E0D-4FB1-9B8D-EEA055C491AF.jpeg
    135,4 KB · Görüntüleme: 670

Dogayikoru

Kadere olan rızam,yazana olan sevdamdandır.☝️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2021
690
611
34

Irem c

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
23
4
28
Evet fotoğraflarda nedense net çıkmıyor ama gözle görünebiliyor birda atim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    235,9 KB · Görüntüleme: 659

Daisy0908

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2021
7
1
27
Benim de adetimden 3 gun once yaptigim testte sizinkisi gibi cok cok silik bir cizgi cikmisti. Su an 15 haftalik hamileyim :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-02-2022

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 124 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 4 hafta içinde önemli ağırlık kazanacaktır. Önümüzdeki hafta ve aylarda, bazı anne babalar bebeğini işitsel uyarı göndermek için (annenin karnına kulaklık dayamak, rahme doğru megafon ile konuşmak gibi) yoğun bir çaba içine gireceklerdir. Bu bebeğinize zarar vermez ama bir faydasıda olmaz. Sadece siz ara ara bebeğinizle konuşabilirsiniz. Bebeğiniz antikorları üretmeye başladı. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık olarak 20 cm civarında. Ağırlığı yarım kiloya yaklaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

aylinky

instagram: @birannesenmisin
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2019
155
108
29
Testim bu arkadaşlar
Canım ben çizgiyi gördüm, fotoğraflarda olandan da silik çıkıyor zaten ama bence çok silik de olsa bir çizgi var. Bir de şu kast tipi testlerden denesene eczaneden alıp. Al bi testinde ve dr führer testinde benim erken gebelik testinden neredeyse daha koyu çıkmıştı.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-04-2022

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 190 gün kaldı.

Bugün itibariyle bebeğinizin ses telleri boğazında veya gırtlağında oluşmuş olacak. Bebeğinizin yüzü artık daha çok insana benzemeye başladı. Gözleri birbirine yaklaştı, kulakları kafasının iki yanındaki yerlerine doğru kaydı ve çenesi artık kendi göğsüne dayanıyor. Bebeğinizin genital bölgeleri artık iyice belirginleşti ve gelişti. Ultrason ile kız mı erkek mi olduğu artık net olarak görülebilir. (tabi bebeğiniz izin verirse) Yüzkoyun göbeğinizin üstüne uyumanız çok zorluk verir. Yana dönerek uyumayı deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

aylinky

instagram: @birannesenmisin
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2019
155
108
29

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-04-2022

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 190 gün kaldı.

Bugün itibariyle bebeğinizin ses telleri boğazında veya gırtlağında oluşmuş olacak. Bebeğinizin yüzü artık daha çok insana benzemeye başladı. Gözleri birbirine yaklaştı, kulakları kafasının iki yanındaki yerlerine doğru kaydı ve çenesi artık kendi göğsüne dayanıyor. Bebeğinizin genital bölgeleri artık iyice belirginleşti ve gelişti. Ultrason ile kız mı erkek mi olduğu artık net olarak görülebilir. (tabi bebeğiniz izin verirse) Yüzkoyun göbeğinizin üstüne uyumanız çok zorluk verir. Yana dönerek uyumayı deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Uhhe

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2021
72
40
20
Arkadaşlar adetimin7,9gunleri ilişki oldu sonra 10.gunde gece yumurta akı gibi akıntı geldi ve günde değerlendirdi eşim işinden dolayı başka bir şehire gitmek zorunda kaldı son ilişkinin ustunden12gun gecti test yaptım evde negatif acaba bu ay için daha umut varmı yoksa olsa çıkarmıydi12 günde cvp yazarsanız çok sevinirim