Adete 3 gün kala erken gebelik testinde silik çizgi

mysteryhrn

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2021
211
198
27
Aleyküm selam canim pazartesiyi bekleyim insAllah test yapacağım tekrardan bu test için yalancı test diyorlar ama 🤭☺️insanın her şeye inanası geliyor bebiş söz konusu olunca haber ederim sizede insAllah hayırlısı hakkımızda ,,❤️
Test sonucun ne oldu acaba kan veren mi

Slakra

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2021
631
328
23

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-04-2022

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 172 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin vücudu başından daha hızlı büyüyecektir. 50.000 IU dozdan fazla A vitamini toksik(zehirleyici) etki gösterir. Vücudun ihtiyacı olan A vitaminini almanın en kolay ve güvenli yolu gıdalardır. Lütfen besin takviyesi ilaçlardan sakının. Bebeğinizin dış genital organları artık kesin bir şekilde ayırt edilebilir durumdadır. Bebeğinizin kız mı erkek mi olduğu artık anlaşılıyor. Bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek için ultrasona girebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

esarp

Family
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2021
130
31
32
Anladım canım Allahım gönlündekini versin

hadi ya bende yarın kan vermeye gideyim demiştim kafam iyice karıştı 😖
Cnm sen bilirsin ama derim ki adet gününü geçer ise daha iyi olur ama dediğim gibi genede sen bilirsin benimki beni yanılttı sağlık olsun bakalım insAllah gönlünden geçen olsun canım🌼🌼🌼

sacmalamaa123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2021
30
2
22
Canım ben çizgiyi gördüm, fotoğraflarda olandan da silik çıkıyor zaten ama bence çok silik de olsa bir çizgi var. Bir de şu kast tipi testlerden denesene eczaneden alıp. Al bi testinde ve dr führer testinde benim erken gebelik testinden neredeyse daha koyu çıkmıştı.
Kızlar merhaba sizce bunda da çizgi var mı bakarmısınız adetime 6 gün var

Eklentiler

• 7C1C3449-54D0-48CB-AF0B-1AA2C50D1B98.jpeg
    7C1C3449-54D0-48CB-AF0B-1AA2C50D1B98.jpeg
    119,5 KB · Görüntüleme: 23

aylinky

instagram: @birannesenmisin
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2019
155
108
29
Kızlar merhaba sizce bunda da çizgi var mı bakarmısınız adetime 6 gün var
Ben hayalet çizgi gördüm sanki ama çok gün geçmiş üstünden tekrarlamışsındır muhtemelen ne oldu?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-04-2022

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 190 gün kaldı.

Bugün itibariyle bebeğinizin ses telleri boğazında veya gırtlağında oluşmuş olacak. Bebeğinizin yüzü artık daha çok insana benzemeye başladı. Gözleri birbirine yaklaştı, kulakları kafasının iki yanındaki yerlerine doğru kaydı ve çenesi artık kendi göğsüne dayanıyor. Bebeğinizin genital bölgeleri artık iyice belirginleşti ve gelişti. Ultrason ile kız mı erkek mi olduğu artık net olarak görülebilir. (tabi bebeğiniz izin verirse) Yüzkoyun göbeğinizin üstüne uyumanız çok zorluk verir. Yana dönerek uyumayı deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın