Adete bir hafta kala kıvrım kıvrım kıvranan hamilelik belirtisi midir

aytug

Kün ve yekün 🤰Rabbim sana çok şükür
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
651
248
Bu ay doğal kür uyguladim adete bir hafta var kasıklarım aşırı ağrıyor ayağa kalktıgimda ,uzanıyorum kivrandiriyor beni ara ara mide bulantısı oluyor dört beş gündürlü. Şimdi ise kasik agrisi inşallah hamileyimdir . Bu durumu yaşayan lar var mı acaba

Bu ay doğal kür uyguladim adete bir hafta var kasıklarım aşırı ağrıyor ayağa kalktıgimda ,uzanıyorum kivrandiriyor beni ara ara mide bulantısı oluyor dört beş gündürlü. Şimdi ise kasik agrisi inşallah hamileyimdir . Bu durumu yaşayan lar var mı acaba
Valla benim kaç gündür gaz sancım var ara ara kasıklarıma ağrı giriyor ve her iki taraftan rahmime doğru ağrılarım var gece düz yatıyorum diğer türlü yatınca rahatsız oluyorum sanki birsey batıyor rahmime bakalım bu ay ümitliyim bende

Valla benim kaç gündür gaz sancım var ara ara kasıklarıma ağrı giriyor ve her iki taraftan rahmime doğru ağrılarım var gece düz yatıyorum diğer türlü yatınca rahatsız oluyorum sanki birsey batıyor rahmime bakalım bu ay ümitliyim bende
ayni seyler bende de var hatta suan baya zorluyor sol taraf.ama ovulasyondan 2 gun gecti cok erken daha

ayni seyler bende de var hatta suan baya zorluyor sol taraf.ama ovulasyondan 2 gun gecti cok erken daha
Senin yumurtalanma dır ben en son adeti 6 gün gecikmeyle oldum normal adetim 29unda bekliyorum bakalım olmazsa Aralık 3 e kadar beklicem inşallah bebektir

Dünden beri ne doğru dürüst uyuyabildim ne de bir iş yapabilirim. Hala da ağrılarım var yapmaktayım. Yarın tahlil verecem hamilelikte olabilir idrar yolu enfeksiyonu da olabilir

Bı üşüyorum bı terliyorum anlamadım gitti:110:

Bu akşam acile gittim. İdrar yolunda enfeksiyon yokmus. Gebelikte görünmüyor şimdilik dedi. Adete kadar bekleyecem artık. Kasıklarım ağrıyor hala

Kan tahlilim 0.100 çıktı doktor 10 gün sonra yükselmeye başlar dedi hadi hayırlısı

Bende kasık ağrılarımdan muzdaribim şu bi kaç gündür hatta p.c. programı var oraya not almışım salı günü başladı. Havalar soğuk herhalde üşüttüm diye düşünüyorum , göğüslerimde elleyince acıyor regl öncesi göğüs ağrısı yaşardım ama kasık ağrısı hiç yaşamadım . Bir hafta sonra regl günüm ama erkende gelebilir 27-31 gün arasında bi yerde geliyor reglim . Ama umutlanmak istemiyorum diye regl olmaya odakladım kendimi.

Dünden beri ne doğru dürüst uyuyabildim ne de bir iş yapabilirim. Hala da ağrılarım var yapmaktayım. Yarın tahlil verecem hamilelikte olabilir idrar yolu enfeksiyonu da olabilir
selam canim nasilsin devam ediyor mu agrilarin

Bide renk pembemsi gibi aalan
benimde 1 hafta kaldi adetime ama cok kasiklarim agriyor adet olucakmisim gibi:KK43: ovulasyondan beri agriyor bugun daha cok
Benim renklerde pembemsi gibi acaba aslan pençesi kürü den mi oldu anlamadım.

Bide renk pembemsi gibi aalan

Benim renklerde pembemsi gibi acaba aslan pençesi kürü den mi oldu anlamadım.
Cnm benim adet günüme kadar hiç ağrı olmadı aset günüm geçince ağrı başladı bide beyaz losyon gibi akıntı başlamıştı normalde adet günü kuru olurdum busefer devam etti çok üşüme bastı ağız kuruluğu çok şu icesim geliyordu birde ani bas donmesi oldu biriki gun adetim gecene kadar hic anlamadim ben insallah vardır cnm o kasımdaki batmasa adet geçince başladı bende

Ben de bu ayda aynı durumlar oldu sağ kasık ağrısı ve göğüs ağrısı doktor intihaplanma yok diyor bu ağrılar neyin nesi anlamış değilim😔

X