Adete yakin ovulasyon testi pozitif gebelik mi

Erbdky

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2018
2.379
1.442
38
Selam bata son 2 gun kizlar elimde gebelik testi yoktu ovulasyon yapıyorum 2 gündür koyulasmis tekrar 27 ocakta pikti 28 29 tamamen siliklesmisti gebeliği bu şekilde öğrenen varmi
16127666208455929862949604685457.jpg
20210207_095509.jpg

Gebelik testi böyle cikti ben görmek istediğim içinmi var gibi geliyo

Eklentiler

• 20210208_130905.jpg
    20210208_130905.jpg
    170,9 KB · Görüntüleme: 303
Merhaba adetime 5 gün var ovulasyon testi yaptım gebeliğide gösterdiği söyleniyor diye iki çizgide çıktı sizce gebelik varmı böyle hamile olduğunu öğrenen anneler varsa yardımcı olabilir mi

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    107,4 KB · Görüntüleme: 250
Selam bata son 2 gun kizlar elimde gebelik testi yoktu ovulasyon yapıyorum 2 gündür koyulasmis tekrar 27 ocakta pikti 28 29 tamamen siliklesmisti gebeliği bu şekilde öğrenen varmiEki Görüntüle 2778668 Eki Görüntüle 2778664
Bende bugun yaptım pozitif gösterdi böyle olunca gebelik var diyorlar ama umutlanmak istemiyorum yarın idrar testi yapıcam rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah vardır ☺️

Bende bugun yaptım pozitif gösterdi böyle olunca gebelik var diyorlar ama umutlanmak istemiyorum yarın idrar testi yapıcam rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah vardır ☺️
Insaallah canim lh hormonu vücutta herzaman olan bir hormonmus yani pozitif çıkarmış hep ama hamilelik oluşursa t c ayni koyulukta hatta t daha koyu olması gerekiyormuş 2 gunum kaldı gebelik negatif çıktı ama ovulasyon koyu bakalım Rabbım büyük

Son düzenleme:
Selam bata son 2 gun kizlar elimde gebelik testi yoktu ovulasyon yapıyorum 2 gündür koyulasmis tekrar 27 ocakta pikti 28 29 tamamen siliklesmisti gebeliği bu şekilde öğrenen varmiEki Görüntüle 2778668 Eki Görüntüle 2778664
Evet ben de gebeliğimi bata 3gün kala ovülasyon testiyle öğrenmiştim, büyük ihtimalle gebesiniz, bir kaç gün sabredin betahcg yükselsin, yeniden kaset test yapıp kan verirsiniz

Evet ben de gebeliğimi bata 3gün kala ovülasyon testiyle öğrenmiştim, büyük ihtimalle gebesiniz, bir kaç gün sabredin betahcg yükselsin, yeniden kaset test yapıp kan verirsiniz
Insaaalllahhhhhhhhhhh canim banada dua edermisin hamilelerin duası kabul olurmuş rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin sanada

İnşallah 🙏 allah isteyen herkese nasip etsin umarım hamileyizdir

Insaallah canim lh hormonu vücutta herzaman olan bir hormonmus yani pozitif çıkarmış hep ama hamilelik oluşursa t c ayni koyulukta hatta t daha koyu olması gerekiyormuş 2 gunum kaldı gebelik negatif çıktı ama ovulasyon koyu bakalım Rabbım bü
Insaallah canim lh hormonu vücutta herzaman olan bir hormonmus yani pozitif çıkarmış hep ama hamilelik oluşursa t c ayni koyulukta hatta t daha koyu olması gerekiyormuş 2 gunum kaldı gebelik negatif çıktı ama ovulasyon koyu bakalım Rabbım büyük
Insaallah canim lh hormonu vücutta herzaman olan bir hormonmus yani pozitif çıkarmış hep ama hamilelik oluşursa t c ayni koyulukta hatta t daha koyu olması gerekiyormuş 2 gunum kaldı gebelik negatif çıktı ama ovulasyon koyu bakalım Rabbım büyük inşallah bende dua ediyorum umarım hamilelik vardır sabırla bekleyeceğiz napalım :)

İnşallah yavrun seninle birliktedir allahım hayırlı haberler almanı nasip etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻Tutunsunda seni hiç bırakmasın

Kan verdim bugun ovulasyon pozitif çıkınca umutlanmıştım 0.100 çıktı sonuç adetime 4 gün var negatif sanırım ama araştırdığım da değerlerin yükselme ihtimali varmış 0.100 çıkıp hamile olanlar çok varmış nasip artık

Kan verdim bugun ovulasyon pozitif çıkınca umutlanmıştım 0.100 çıktı sonuç adetime 4 gün var negatif sanırım ama araştırdığım da değerlerin yükselme ihtimali varmış 0.100 çıkıp hamile olanlar çok varmış nasip artık
En az ne çıkması gerekiyor?

bu ihtimal yok demek aslında canım, bazı kişiler çok erken kan verdiklerinde kanda hcg yükselmeden yani daha sonra adet gelmeyince test yapıp öğreniyorlar ve gebeydim ama nasıl kanda çıkmadı diyorlar ondan dolayı bu gibi karışıklıklar oluyor

X