Adetim 10 gün geçti hamile olabilir miyim

Merhaba canım çatlamadan sonra 11.gün yani dün gece geldi adetim. Önceki gün de kan vermiştim beta hcg 1.20 çıktı. Ben gecikmemin 24. günü adet gördüm yarın da hormon testi vericem belki bende de yüksek çıkan değerler olabilir evet çünkü dediğin gibi hamileliği engelliyor. Ben duphastonu günde 2 adet içiyordum sabah akşam. Zaten ilaç 1 adet kalınca adetim söküldü. 2 gün öncesinden kahverengi akıntı ile başladı ertesi gün bir iki damla geldi 3. gün yoğunlaştı ve adet oldum. Hala kahverengi az biraz da kırmızı şeklinde az az geliyor ama bu ilaç yüzünden tabi normal karşılanıyor. Adeti düzene sokuyor söktürüyor hamile kalsan bile düşük yapmanı engelliyor. Ben biter bitmez adet oldum ama kimisi ilaç bitiminden 2-5 gün sonrasında olabiliyor kimisi de kullanırken
Merhaba öncelikle durumunuzu merak ettim bende 1 hafta gecikme yaşadım evde 2 negatif test ve bugün beta hcg 0.1 ile karşılaşınca moralim bozuldu. prolaktin 22.71 tsh hormonumda 4.838 çıktı tiroit için doktorum ilaç yazdi yukseklik hamile olmaya engelmis birde adet sökmem için duphaston verdi günde 1 adet icmemi söyledi siz ilac ile sökülme yasadinizmi
Bu arada canım bende çok üzüldüm ama kısmet değilmiş zamanı var demek ki stres yapma en büyük etken stres zaten önce tedavini ol sonra gerisi gelir zaten çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bebişlerimiz gelir🤲🏻😊

Merhaba canım çatlamadan sonra 11.gün yani dün gece geldi adetim. Önceki gün de kan vermiştim beta hcg 1.20 çıktı. Ben gecikmemin 24. günü adet gördüm yarın da hormon testi vericem belki bende de yüksek çıkan değerler olabilir evet çünkü dediğin gibi hamileliği engelliyor. Ben duphastonu günde 2 adet içiyordum sabah akşam. Zaten ilaç 1 adet kalınca adetim söküldü. 2 gün öncesinden kahverengi akıntı ile başladı ertesi gün bir iki damla geldi 3. gün yoğunlaştı ve adet oldum. Hala kahverengi az biraz da kırmızı şeklinde az az geliyor ama bu ilaç yüzünden tabi normal karşılanıyor. Adeti düzene sokuyor söktürüyor hamile kalsan bile düşük yapmanı engelliyor. Ben biter bitmez adet oldum ama kimisi ilaç bitiminden 2-5 gün sonrasında olabiliyor kimisi de kullanırken
Teşekkür ederim canım bende bugün başladım adet olsak ayri dert olmasak ayrı dert hakkımızda hayırlısı olsun insallah guzel gunler bizlerle olsun❤

Bu arada canım bende çok üzüldüm ama kısmet değilmiş zamanı var demek ki stres yapma en büyük etken stres zaten önce tedavini ol sonra gerisi gelir zaten çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bebişlerimiz gelir🤲🏻😊
3 aylık evliyim acele ediyorum galiba amin amin insalah canım

Teşekkür ederim canım bende bugün başladım adet olsak ayri dert olmasak ayrı dert hakkımızda hayırlısı olsun insallah guzel gunler bizlerle olsun❤
Valla canım aynen öyle o kadar şişmiştim ki artık nasıl rahatladım anlatamam olmamak da ayrı dert hayırlısı diyelim ❤️

3 aylık evliyim acele ediyorum galiba amin amin insalah canım
Ay daha çok yeni kuzum bende 7 aylık evliyim ama çok istiyorum annelik duygusu işte zamanı yok yaşı yok☺️ Canım bu arada evliliğin ilk aylarında böyle gecikmeler de normal gecikmeler aynı zamanda vücudun hamileliğe hazırlandığının göstergesi❤️

Kızlar yıllar geçse bile sorunlar aynı.7 aylık evliyim ve çocuk istiyoruz. Doktor yumurtalarımın sağlıklı olduğunu ve her an hamile kalabileceğimi söyledi. Adetim 3 aydır düzene girmişti ama bu ay 3 gün kala kan testi yaptırdım 1.20 çıktı. 16 şubatta olmam gerekiyordu 6 gün gecikince test yaptım ve hcg 0.6 çıktı yıkıldım anlayacağınız. Bugün 10. gün hala adet olmadım. Sol kasıkta inanılmaz ağrım var göğüslerim çok ağrıyor ve beyaz akıntım var. Tam oldum diyorum bakıyorum yok. İlaçta içemiyorum ya varsa diye? Peki çocuk yoksa niye adet olamıyorum ben? Ayrıca bugün yumurtlama testi yaptım ve iki koyu çizgi çıktı tekrar mı yumurtlamam oldu böyle olup hamile kalanlar var mı kafamda deli sorular lütfen yardımcı olun 🙄🙄
Merhabalar benimde adetim 12 gün gecikti ve adet günüme 10-14 gün kala açık pembe renk ve kahve rengi lekelenme yaşadım. Bugün test yaptım ama negatif çıktı. Doktora da gitmiştim 1-2 ay önce kist , miyom hiç bir şey görmedi çok temiz demişti. Acaba gebelik yok mu ? Varsa da idrara geçmemiş olabilir mi ? Bunu yaşayan var mı

X