Adetim 5 gun gecikti kanda 1.2 cikti hamile olabilir miyim sizce ?

ay ne bileyim

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2021
12
4
28
Tup bebek tedavisine başladık eşimde bisey çıkmadı. 3 hafta önce rahim filmi çekildim kızlar. Bana 2 gün sonra eşinle beraber ol hamile kalabilirsin şansın yüksek dedi doktor. Sonuç çıktığında sol tulum kapali çıktı ameliyat gününü bekliyorum. Ama sorun şu ki adetim 5 gün gecikti
Kan testi verdim sonuç 1.2 çıktı. İdrar da negatifti. Seffaf bir akıntı da geliyor. Tanıdık hemşireler var onlarında kızlarında böyle olmuş. Başına gelip hamile olduğunu öğrenen var mi

Son düzenleme:
Tup bebek tedavisine başladık eşimde bisey çıkmadı. 3 hafta önce rahim filmi çekildim kızlar. Bana 2 gün sonra eşinle beraber ol hamile kalabilirsin şansın yüksek dedi doktor. Sonuç çıktığında sol tulum kapali çıktı ameliyat gününü bekliyorum. Ama sorun şu ki adetim 5 gün gecikti
Kan testi verdim sonuç 1.2 çıktı. İdrar da negatifti. Seffaf bir akıntı da geliyor. Tanıdık hemşireler var onlarında kızlarında böyle olmuş. Başına gelip hamile olduğunu öğrenen var mi
Sanmam 5 gün gecikmede 1.2 olmaz

Maalesef bes gun az bir sure degil

Bu belirtilerle anlamak cok zor adet ve hamilelik belirtileri cok birbirine benziyor sonuclari beklemekten baska care Yok maalesef
Sonucum böyle çıktı 4 gün gecikmem var bugün 5.gün sizce hamilemiyim

Eklentiler

• E37D32CD-103D-4AE6-AA60-BA443B29AA82.png
    E37D32CD-103D-4AE6-AA60-BA443B29AA82.png
    135 KB · Görüntüleme: 226
Rahim filmine bakarak sadece sansin yüksek denmesi bana biraz degisik geldi tüp bebek tedavisine basladigiza gore iki taraftan birinde bir rahatsizlik soz konusu esimde.yok.diyorsunuz sizde bisey var demek.rahim filmina bakarakta bu yorum sacma geldi. Rahim filmi sonrasi hamile.kalanlar var ama iki tarafindan degerleri normal.ise. 5 gun gecikmede ise 1.2 deger az 5 uzeri.olmasi lazim.ve katlamasi lazim

Suan yapsan cift cizgi gorursun
Sonrasinda koyulasiyormu diye bakabilirsin
Ama en kesin cozum kan ve iki gun beklemek
Evet sonuc guzel ama cok riskli yukselip yukselmedigini bekleyip gormek lazim sanirim
Insallah da kat kat artar
İnşallah yaaaa

Eklentiler

• 200B7C97-8F8E-4002-86F1-48A1D6EC2DBA.jpeg
    200B7C97-8F8E-4002-86F1-48A1D6EC2DBA.jpeg
    58,9 KB · Görüntüleme: 211
  • 914EDF6C-F5C0-4CB5-A7D1-587E2C6A4DC2.jpeg
    914EDF6C-F5C0-4CB5-A7D1-587E2C6A4DC2.jpeg
    124,7 KB · Görüntüleme: 210
Ama yumurtlama gününe göre ya benim yumurtlama 15 inde oldu birliktelik o şekilde yani 11 gün oldu adetimde 5 gün oldu sizin 5 haftalık falandır o zaman
Tabi yumurtlama tarihi de önemli evet öğrendiğimde 5 haftalıktı. Böyle durumlarda tekrar kandan bakılıp artışına bakılıyor betanin bir kaç gün sonra tekrar kan verip daha net bilgiye ulaşabilirsiniz bir de doktor daha iyi bilgi verir inşallah gönlünüze göre olur :)

X