Adetim 9 gün önceden geldi, programların yumurtlama tarihlerine göre ilişki

Mutluluuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2013
105
53
Merhaba hanımlar, 3 aydır bebek için çalışmalara başladık. Ancak geçen ay tuhaf şekilde düzenli olan adetim 9 gün önceden geldi, hatta yerleşme kanaması zannedip hamilemiyim diye kan testi yaptırdım ancak negatif çıktı. Adetim bittikten sonra eşimle korunmasız şekilde ilişkiye girdik. Yumurtlama tarihlerim artık birbirine girdi gibi hissediyorum. Ovülasyon testlerinde de daha çok kafaya takıp depresyona gireceğim için hiç girişmiyorum. Sadece uygulamalardan takip ediyorum. Böyle bir durum yaşayan oldu mu? Benim adetim düzensizleştiğinde eşim ilk kez içime boşalma gerçekleştirmişti. O mu bozdu acaba diyorum düzeni?

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar, 3 aydır bebek için çalışmalara başladık. Ancak geçen ay tuhaf şekilde düzenli olan adetim 9 gün önceden geldi, hatta yerleşme kanaması zannedip hamilemiyim diye kan testi yaptırdım ancak negatif çıktı. Adetim bittikten sonra eşimle korunmasız şekilde ilişkiye girdik. Yumurtlama tarihlerim artık birbirine girdi gibi hissediyorum. Ovülasyon testlerinde de daha çok kafaya takıp depresyona gireceğim için hiç girişmiyorum. Sadece uygulamalardan takip ediyorum. Böyle bir durum yaşayan oldu mu? Benim adetim düzensizleştiğinde eşim ilk kez içime boşalma gerçekleştirmişti. O mu bozdu acaba diyorum düzeni?
Canım benim dr un dediğine göre ki haklı da o takvimler adamı çok yanıltır bence sen ikigün bir ilişkiye gir en iyisi bu

Ben gün aşırı ilişkiye göre şuan hamilelik belirtisi var fakat kimyasal olabilir dedi bekliyorum bakalım düşecekmi birde çağlayın hiç denemedim birde hamilelik testi yaptım oda negatif çıktı adetten 8 gün sonra ama 12.gün kanamam devam edince dr a klomen yazması için gitmiştim ki ne göreyim adet sanarken kendimi hamilelik çıktı

Bende kanama gelince 9 gün önceden hiç beklemiyordum dedim yerleşme kanaması heralde test yaptırdım kan testi negatif çıktı büyük ihtimal hamile değilim

X