Adetime 6gün var SIKINCA göğsümden süt geldi????

iyim canım ne olsun hep aynı..ev işleriyle uğrasıyorum ara sırda bakınıyorum oyle..
canım bence en guzel cvbı kendin bulmusun :)) kendi kendine gelmediği için sorun yoktur kendin sıkmıssın kı sen sonucta annesin daha oce bir hamilelik gecirdın bundanda kaynaklanabilir :))))delü karı ne diye sıkıyon oranı buranı bak meraktan strese soktun kendini oyle sıkma her yerini :))))bırak kocişine oynama sen..

iyim canım ne olsun hep aynı..ev işleriyle uğrasıyorum ara sırda bakınıyorum oyle..
canım bence en guzel cvbı kendin bulmusun :)) kendi kendine gelmediği için sorun yoktur kendin sıkmıssın kı sen sonucta annesin daha oce bir hamilelik gecirdın bundanda kaynaklanabilir :))))delü karı ne diye sıkıyon oranı buranı bak meraktan strese soktun kendini oyle sıkma her yerini :))))bırak kocişine oynama sen..

allah seni top etsin delii:roflol::roflol: ayy çok güldüm ya.. ya kızım ne biliyim öyle beyaz görünce bide prl yüksekliğinde süt gelir diye okumuştum ya dur dedim sıkıyım nolcak. ne şapşalız dimi her duyduğumuzu yapıyos:roflol::roflol: anamm seni özlemişim ben. allah kolaylık versin. hiç sevmiyom ev işlerini ya.. allahtan çalışıyomda h.sonları yapıyom sadece yoksa hergün yapılır valla:1rolleyes:

allah seni top etsin delii:roflol::roflol: ayy çok güldüm ya.. ya kızım ne biliyim öyle beyaz görünce bide prl yüksekliğinde süt gelir diye okumuştum ya dur dedim sıkıyım nolcak. ne şapşalız dimi her duyduğumuzu yapıyos:roflol::roflol: anamm seni özlemişim ben. allah kolaylık versin. hiç sevmiyom ev işlerini ya.. allahtan çalışıyomda h.sonları yapıyom sadece yoksa hergün yapılır valla:1rolleyes:

laelaelaelaelae uleeeennn seni top etsin :mymeka: :)))) karıya bak yaaa delüüüü:roflol::
yorgunluk kahvesi yaptım kendime gel içelim :içelim:kıbrısa bi kosu gelmen lazım ama :))))sende yap kendine keyfine bak ole herseyide takma kafana ok.seeyou

laelaelaelaelae uleeeennn seni top etsin :mymeka: :)))) karıya bak yaaa delüüüü:roflol::
yorgunluk kahvesi yaptım kendime gel içelim :içelim:kıbrısa bi kosu gelmen lazım ama :))))sende yap kendine keyfine bak ole herseyide takma kafana ok.seeyou

:roflol::roflol: AYY VALLA Bİ TÜRK KAHVESİ NE İYİ GİDERDİ. AY GÜLÜM BEN BU AÇTIĞIM SAYFAYI UNUTMUŞUM KUSURABAKMA BİRAZ GEÇ OLDU. ŞİMDİ Bİ HABER ALDIM GENE YAW HERGÜN BİŞİ OLUYO. K.VALİDEM YARIN AMELİYAT OLACAKMIŞ KESİNLEŞMİŞ. KORKUYO ÇOK YAZIK YAA. NEYSEM KUŞUM ÖTEKİ TARAFA GELİYOM. SENDE GEL HEMİ:1hug:

yazılanların tamamını okuyamadım kusura bakmayın
ama benim bildiğim kadarıyla göğüslerden süt gelmesi prolaktin hormonunun yükselmesine bağlı

prolaktin hormonu ise yumurtlamayı engelleyen ve süt salgılanmasını sağlayan hormon
hani eskiden derlermiş ya süt korur hamile kalmayı engeller diye

yani bu durumda hamile kalmanız biraz zor inşallah bir daha ki aya hamiş haberinizi alırız

inşll. canım.. bakalım 19mayısta belli olacak.. hayırlısı diyelim. tşk ederim

Çok yalnış bir kanı, süt gelmesi demek prolaktinin yüksek olması demektir buda çoğu zaman yumurtlamayı engeller, siz hamileliğinizin kaçıncı ayında farkediyordunuz hamile olduğunuzu merak ettim.Normal bir erken gebelikte asla ilk haftalar süt gelmez.Ayrıca arkadaşın kullandım dediği ilaç sizin dediğiniz gibi süt yapmaz aksine sütü keser.Ben tecrübeli bir prolaktinimalı olarak yazıyorum.Şayet prolaktin her zaman yumurta gelişimini etkiler diye birşey yoktur ama genelde kalitesiz yumurta üretimine sebep olur.Bu çoğunluktur,fakat istisnalar da vardır.

Ayrıca bazen testte prolaktin seviyesi düşük çıksa dahi süt geliyorsa bu da daha ileri bir tetkik olan big prolaktin seviyesine bakılması gerektiğinin işaretidir.Big prolaktin özel bir testtir her labratuarda yoktur, her dr da anlamaz.Buna kanda gizli prolaktin de denir...Dostinex ile prolaktininiz düşecektir.Bıraktığınızda tekrar yükselme olasılığı %90 dır.

ne diyosun sen ya ben kendimden bahsettim yalanmı söylüyorum bilgini paylaşacaksın ayrı biyere yaz bana niye cevap veriyosun hayret bişeysin BANANE SENİN DÜŞÜNCENDEN kızcagıza söyle

asel06 selam canım.. kızma güzelim biraz yalnış bi ifade oldu sanırım. net bildiği için herhalde.. ama herkeste farklı olabiliyo bende nette biyerde okudum kendiliğinden süt gelirse prolaktinden korkulabilir diyo özellikle doğum yapmış emzirmiş kadınlarda SIKINCA süt gelmesi normal ve doğalmış.. cvp verirsen çok sevinirim..seninde benim gibimi oldu. senin hamileliğinde de ilk haftalarda SIKINCA mı süt geldi yoksa ilerleyen haftalarda mı?

kızma degil neden itiraz ediyo ben sana yazmışım bana niye cevap veriyo sanki sallıyorum ben hamile kalınca sütüm gelir teste gerk yok yani araştırdık süt hormonlarım fazla gelişmiş günüm geçmeden sıkmadan sütüm gelirdi

kızma degil neden itiraz ediyo ben sana yazmışım bana niye cevap veriyo sanki sallıyorum ben hamile kalınca sütüm gelir teste gerk yok yani araştırdık süt hormonlarım fazla gelişmiş günüm geçmeden sıkmadan sütüm gelirdi

evet canım biraz yalnış bi ifade kullandı herkeste aynı olacak diye bişi yok tabikide. çok saol canım yinede inş benimde o yüzdendir inş..a.s.

X