Adetime 7 gün kala çift çizgi..

dicob

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2013
40
27
34
Adetime daha 7 -8 gün varken idrar testi yaptım ve 2 3 dk içinde testim pozitif cıktı.inanamadim ve iki saat sonra bir test yaptım o da aynı sonucu verdi.tek belirtim beyaz kıvamlı bi akıntı geldi ,hafif bel ağrıları hafif koku hassasiyetiyle devam etti. Şuan adetime 3 günüm var ve günümün gecikmesini bekliyorum kan tahlili için.
Bu kadar net iki çizgi çıkmasına şaşırdığım için sizinle de paylaşmak istedim.
Benim gibi bu durumu yaşayan başka arkadaşlar da var mı 🌸😅

Hayırlı olsun kuzum 😍 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin ☺️ Değerlerin baya yüksek demek ki :) MaşaAllah

Yumurtlamanın üzerinden kaç gün geçti canım? Hayırlı olsun 🥰
Adetime daha 7 -8 gün varken idrar testi yaptım ve 2 3 dk içinde testim pozitif cıktı.inanamadim ve iki saat sonra bir test yaptım o da aynı sonucu verdi.tek belirtim beyaz kıvamlı bi akıntı geldi ,hafif bel ağrıları hafif koku hassasiyetiyle devam etti. Şuan adetime 3 günüm var ve günümün gecikmesini bekliyorum kan tahlili için.
Benim gibi bu durumu yaşayan başka arkadaşlar da var mı 🌸😅

Ayy teşekkür ederim 😅 fotoğrafa testi de eklemeye çalıştım başaramadım. Umarım olumlu sonuçlanır 🌸🌸
İnşaAllah canım benim ❤️ Rabbim isteyen herkese nasip etsin İnşaAllah ☺️ Bize de dua et olur mu 🥰

Kızlar bu sonuc tastimde 40 dakika sonra oluştu. Bu kadar belirgin kuruma çizgisi olabilir mi adetime 6 gün var. 3 gündür test yapıyorum öncekilerde böyle bir şey olmamıştı. Markası laboquick. 🧡

Eklentiler

• CFF66660-57F6-4C27-9F7A-B0DBBE07AB0E.png
    CFF66660-57F6-4C27-9F7A-B0DBBE07AB0E.png
    655,5 KB · Görüntüleme: 247
Kızlar bu sonuc tastimde 40 dakika sonra oluştu. Bu kadar belirgin kuruma çizgisi olabilir mi adetime 6 gün var. 3 gündür test yapıyorum öncekilerde böyle bir şey olmamıştı. Markası laboquick. 🧡
defalarca tek cızgı gormus bırı olarak gebelık olmadıgında orası hep bembeyaz olmustu benım.Senin var gırunuyor ama daha cok erken adetıne 2gun kala falan tekrar yap ınsallah gebesındır

defalarca tek cızgı gormus bırı olarak gebelık olmadıgında orası hep bembeyaz olmustu benım.Senin var gırunuyor ama daha cok erken adetıne 2gun kala falan tekrar yap ınsallah gebesındır
Yaa teşekkür ederim canım inşallah. Şu an ağlamamak için zor tutuyorum kendimi. Bu kadar belirgin bir çizgi kuruma çizgisi değildir umarım. Yıllardır bebek istiyoruz😢

Benim gibi bu durumu yaşayan başka arkadaşlar da var
Merhaba hayırlı olsun ❤ inşallah akıntı derken şeffaf uzayan akıntı mi bir de hangi marka erken gebelik testi kullandınız

Ay ne güzel hayırlı olsun beliti olarak ne yaşadınız ve akıntı nasıl oluyordu🥰
Çok sağolun 🌸💐 beyaz yumurta beyazı kıvamında bir akıntı gelmişti sabah tuvaletimde. Başka hic bir belirti hissetmedim daha çok yeniydi zaten.uzerinden bir hafta gectikten sonra bel ağrısı yaşadım az az,aradan bir kac gün daha gectikten sonra koku hassasiyeti başladı.sucuk ve balık kokusu çok ağır geliyordu.

İyi de 40 dk sonra olmuş yani. gebe değilsinizdir.

Ha temennim tabiki inşallah vardır tabi ama öyle ümitlenip üzülmeyin☹

Çok sağolun 🌸💐 beyaz yumurta beyazı kıvamında bir akıntı gelmişti sabah tuvaletimde. Başka hic bir belirti hissetmedim daha çok yeniydi zaten.uzerinden bir hafta gectikten sonra bel ağrısı yaşadım az az,aradan bir kac gün daha gectikten sonra koku hassasiyeti başladı.sucuk ve balık kokusu çok ağır geliyordu.
Yaa bende aynı şeyleri yaşıyorum 6 günüm kaldı yaklaşık 1 haftadır bahsettiğiniz akıntı gordumve hiç başıma gelmedi sadec e 1 gün olurdu biterdi bugünde acayip belim ağrıdı böyle omurilik boyunca normal de bel ağrısı da yaşamam hep yatıyorum ağır iş yapmam zaten Ramazan insallah yanilmiyorumdur❤

Yaa bende aynı şeyleri yaşıyorum 6 günüm kaldı yaklaşık 1 haftadır bahsettiğiniz akıntı gordumve hiç başıma gelmedi sadec e 1 gün olurdu biterdi bugünde acayip belim ağrıdı böyle omurilik boyunca normal de bel ağrısı da yaşamam hep yatıyorum ağır iş yapmam zaten Ramazan insallah yanilmiyorumdur❤
Allah gönlünüze göre versin🌺 test yapmadınız sanırım sabah bi deneyin isterseniz

X