Adetin 3.günü yapılan test sonucuma bakar mısınız?? (Hormon testi)

seklla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2021
882
473
30
Kadınlar kulübü üyesi güzell arkadaşlar hepinize iyi akşamlar 🌺 hormon testime bakar mısınız? Anlayan yorum yapan herkese teşekkkür ederim 💐

Eklentiler

• 0BD60836-F6FA-48BE-8EB3-1E406B8D701D.png
    0BD60836-F6FA-48BE-8EB3-1E406B8D701D.png
    68,8 KB · Görüntüleme: 575
Kadınlar kulübü üyesi güzell arkadaşlar hepinize iyi akşamlar 🌺 hormon testime bakar mısınız? Anlayan yorum yapan herkese teşekkkür ederim 💐
Bu test kadın doğumcu tarafından mı verildi yoksa dahiliyeden mü acaba bir de aç karnına mı gitmek gerekiyor bende vereceğim ama tam bilgim yok cevaplarsanız sevinirim 🙏🏻

Bu test kadın doğumcu tarafından mı verildi yoksa dahiliyeden mü acaba bir de aç karnına mı gitmek gerekiyor bende vereceğim ama tam bilgim yok cevaplarsanız sevinirim 🙏🏻
Kadın doğumcu tarafından aç karnına gittim. Dahiliye yapmıyor sanırım

Amh düşük ise ne oluyor ki. Tsh daha yüksekti ama adetten mi bilmiyorum düşmüş çok sevindim ama hala sınır mı diyorsun ?
2 civarı olsa daha rahat. Amh düşükse yumurtalarımız azalir kalite düşer zaman daralır menapoz yaklaşır.

Kızlar anlayan var mı korkmaya başladım. benim lh 15.94 fsh 7.59 prolktin 17.9 tsh 0.93 estradiol 40.89 değerler normal mi 2 yıldır bebeğim olmuyor benim de☹️

Oğlumu 1,5 yıl oldu süt vermeyelim ama Benden de süt geliyor Aylardır Sıkınca geliyor böyle olan var mı ya ? Ne yapmalıyım hormon testimi

Değerlerin normal bence başka bir problem olabilir mi
Doktora gittim 28 yaşıma kadar hiç bir terslik yoktu adetlerim hep düzenliydi ama sağ yumurtalık polikistik over dedi ilaç bişey vermedi. Bidaki ay tekrar test istedi amh testi olmadığı için eşimdende test istedi. Aşılama dedi. Devlet hastanesiydi. Acaba özele mi gitmeliyim bilemedim☹️

Oğlumu 1,5 yıl oldu süt vermeyelim ama Benden de süt geliyor Aylardır Sıkınca geliyor böyle olan var mı ya ? Ne yapmalıyım hormon testimi
Hormon testi mi gerekiyor bilmiyorum ama sütün orada kalması zararlı diye biliyorum. ablamda bebek uzun süre emmediği için göğsü şişmişti beze oluştu iğneyle çekmişlerdi. Sonra tekrar oldu

Kızlar anlayan var mı korkmaya başladım. benim lh 15.94 fsh 7.59 prolktin 17.9 tsh 0.93 estradiol 40.89 değerler normal mi 2 yıldır bebeğim olmuyor benim de☹️
Canım sende pco var lh yüksek çıkmış benimde böyle adetlerin nasıl adet olabiliyormusun ilaçsız, düzeni falan nasıl?

PCo ve pcos ne ki 😣
Canım yumurtaların lh hormonundan dolayı belirli boyuta eremiyor küçük küçük kalıyorlar ve doğal olarak çatlama olmadığı için adet düzeni olmuyor yada benim gibi hiç adet göremeyip ilaçla adet olabiliyorsun.

X