Adetine 6 gün kalanlar 🌸

Ay benim de idrarım sık ve ağrılı, akıntı çok fazla ve ara ara kasıklarımda ağrı oluyor ve tabii iştah artışı deli gibi ekşi istiyorum. Bakalım ne olacak
Ekşi gibi şeyler biraz erken ya psikolojik olabilir 🙈 inşallah hamileyizdirr çok dua ediyorum herkes için kendim için 🤲🏻😍

Benim de bugün reglime tam 6 gün var. Bu akşam sol tarafıma hafif hafif biraz sancı giriyor gibi ama onun dışında hiç bir belirtim yok. 2019 da boş gebelik geçirmiştim o zaman reglime 3 gün varken ben de bir tuhaflık var deyip test yapmıştım ve pozitifi görmüştüm sonrasında maalesef 8. Haftaya kadar bekledim ama embriyo oluşmadı. İnatla beklemeye devam ettim ve çok şiddetli bir kanama ve müthiş bir ağrıyla birlikte zorunlu olarak kürtaj oldum. Doktorum denemeye devam etmemi söyledi ama ben yeniden aynı şeyleri yaşamaktan korktuğum için bir kaç sene bu fikri askıya aldım. Sonrasında geçen ay tekrar denemeye başladık geçen ay olmadı bu ay kalbim küt küt bazen regl olacakmış gibi hissediyorum bazen hissetmiyorum. Kaset testim var ama yapmaya da korkuyorum çünkü erken yapınca bu sefer oldu mu? Yeterince yükseldi mi ? Kese göründü mü ? Tüm bunların stresini yaşamak istemiyorum direk olarak kalp atışını duymak istiyorum bu sefer. Çok uzun yazdım ama içimi dökmek istedim bunları kimseyle paylaşmak istemiyorum çünkü yapılan yorumlar beni yıpratıyor. Düşünmemeye çalışıyorum ama gel de düşünme.

Selam kızlar 🌸:KK33:Adetime 6 gün var.Geçen ay kimyasal gebelik geçirdim.Bat tarihine 1 hafta kala beta 62 çıkmıştı.Gebelik beklemiyordum belirtiler olunca şüphelenip yapmıştım fakat tekrar kan testi verince değerim düştü ve adet oldum.Geçen ay gebelik Belirtilerim şunlardı.
Göğüs ağrısı
Sivilce
Aşırı açlık hissi
Nefes darlığı
.
Şimdi ise 6 gün var adetime ve belirtilerim
Göğüs ağrısı ve nefes darlığı 3 gün önce başladı.
Göğüslerime asla dokunamıyorum.Psikolojik mi diye düşünüyorum ama geçen ayki belirtilerimden yola çıkarak bu konuyu açmak istedim.Test yapmak istemiyorum adetimi bekleyeceğim.Sonuç ne olursa olsun da kendimi üzmeyeceğim :dondurma::KK15:
Sizlerin belirtileri neler peki?
Yazışalım da düşünüp kendimi yemeyim 😁
Selam kızlar 🌸:KK33:Adetime 6 gün var.Geçen ay kimyasal gebelik geçirdim.Bat tarihine 1 hafta kala beta 62 çıkmıştı.Gebelik beklemiyordum belirtiler olunca şüphelenip yapmıştım fakat tekrar kan testi verince değerim düştü ve adet oldum.Geçen ay gebelik Belirtilerim şunlardı.
Göğüs ağrısı
Sivilce
Aşırı açlık hissi
Nefes darlığı
.
Şimdi ise 6 gün var adetime ve belirtilerim
Göğüs ağrısı ve nefes darlığı 3 gün önce başladı.
Göğüslerime asla dokunamıyorum.Psikolojik mi diye düşünüyorum ama geçen ayki belirtilerimden yola çıkarak bu konuyu açmak istedim.Test yapmak istemiyorum adetimi bekleyeceğim.Sonuç ne olursa olsun da kendimi üzmeyeceğim :dondurma::KK15:
Sizlerin belirtileri neler peki?
Yazışalım da düşünüp kendimi yemeyim 😁
Kızlar merhaba geçen ay yazz 24 kullanmaya başlamıştım beyaz hapın 2.sinde ilişkiye girdik içime boşaldı 2 gün sonra adet oldum adetim normalde 5 gün sürer ama bu sefer 2 buçuk gün ve çok az geldi şimdide ilişkinin üstünden 9 gün geçti beyaz akıntı geliyor ara ara birazda karnım ağrıyor ama çok değil hamile olmuş olabilirmiyim beyaz haplar koruma yapmıyor mu?

Merhabalar ben çörekotu bal tarçın karışımı yaptım bu ay ilk kez 2 gün gecikmem var bide sivilcelerim çıktı bu ay bayağı irinli içeriden apselı 4 gün antibiyotık kullandım 1 hafta önce sizce omdan mıdır bu gecikme yoksa gebelik olabilir mi

Merhabalar ben çörekotu bal tarçın karışımı yaptım bu ay ilk kez 2 gün gecikmem var bide sivilcelerim çıktı bu ay bayağı irinli içeriden apselı 4 gün antibiyotık kullandım 1 hafta önce sizce omdan mıdır bu gecikme yoksa gebelik olabilir mi
Antibiyotik kullanma sebebim çok az idrarda yanmam vardı doktora gittim sivilcelerde olunca iltihap kurutucu verdi

Merhaba kizlar benim de adetime 9 gun var kan pihtilasmasi varmis bende 4 dusuk yapmistim. Rahim filmi cekildim o an agrim oldu sonra gecmisti yumurtlama haftasi dan beri kasiklarimda bi sislik bi batmalar oluyo ve surekli tuvalette gidiyorum idrarim geliyor goguslerde cok bi belirti yok ama acaba hamilelik belirtisi mi diye dusunuyorum normalde adette3 4 gun kala evde ki testlerde silik cizgi goruyordum cok merak ediyorum bu ay olcakmi pozitif oldugunu gordugum anda kan sulandirici ignelere baslamam lazimmis bu yuzden cok daha merakla bekliyorum baska belirti yok aslnda insallah gebe kalmissimdir rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin gebe kalan olursa bu ay bize de dua etsin lutfen🤲🏻🥺

Bende ikinci kez anne olmayı düşünüyorum 10 sene sonradan 3 yıl korunma hapı içtim bıraktım bırakır bırakmaz 4 gün sonra regl oldum temmuz 14 bakalım bebis olur die umuyorum kasıklarımda çok ağrı oldu ama geçti göğüs agrilarimda oldu özellik le uçlarda azalma oldu ama bel ağrım hala devam ediyor uygulamalara göre 8 Ağustos regl olmam lazım daha 5 gün var bakalım hayırlısı olsun umarım bir gelişme olmustur
Olmuş mu gelişme?

Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce rahmim biraz yanma hissi oldu daha sonra sol kaşığıma atı biraz geçti şimdi ara ara sol kasığımda sağa atıyor ara ara kalça kemigim az asadinda sanci ağrı oluyor ara ara hafif adet sancısı gibi ağrı oluyor 8 gün var adetime umutlnmak istemiyorum 1. Buçuk senedir evliyim hiç korunmadim olmuyor insllah bu sefer gebelikte bunları yaşayıp ta gebelik oldunu öğrenen var mı

X