Adetliyken diyete baslanirmi

Adetliyken diyete baslanirmi kilo verilirmi
adet donemınde ıstah artıısı ozellıkle tatlıya cıkolataya yonelme kılo almaya sebep oldugundan zaten cerez meyve falan yememız bısılerı kısmamız gerekıyo vucut ıster ıstemez odemlenıyo dolayısıyla su ıcmeye ozen gostermek gerekıyo ve. Adet donemı 1 2 kg kadar fazla gelır kılomuz bıtımınde duser geri eger kılonu adet donemınde baslatırsan cok kılo vermıssın sanabılırsın adet gune yakın da kılo almıs sanabılırsın.. Bu durumu dıkkate alarak tartılırsın olur bıter. . Sadece şok dıyetı hayatının her donemınde yapmaman lazım kj yumurtlamanı engellemesın. Adet duzensızlıgıne sebep olmasın.. Yoksa saglıklı beslenme seklınde zayıflama programınjn kımseye zararı yok.

Adetliyken diyete baslanirmi kilo verilirmi
Adet dönemi bitince ödem atılıyor. Bu yüzden birden kilo verdim sanabilirsiniz. Aynı şekilde regl öncesi de vücutta ödem olur, aldım sanırsınız. Önemli olan protein, karbonhidrat ve yağı dengeleyip sağlıklı beslenmek. Tartıda dönemsel artış ve düşüşler olur, bunun motivayonunuzu kırmasına izin vermeyin

Bende adetten 3 gün önce ve 3 gün sonra tartılmayı bile uygun bulmuyo diyetisyenler diye biliyorum vücut ta ciddi şekilde şişkinlik oldugu için yanıltabilir

X