Adi karaktersiz

Müdüre cuma günü şikayet etmiştim. Bugün müdür tarafından çağırıldım. Kendisini uyardığını bir daha böyle bir durumun gerçekleşmeyeceğini söyledi.
Kendisinin duyunca şok olduğunu söyledi. Ben ona arkadaş gibi yaklaşıyordum yok öyle bir şey vs demiş.ben 6 aydır onunla konuşmuyordum bile demis. Isin tuhafı adama bu yaptıkları normal geliyor. Ve hatta demiş ki x dese anlarım da çokokuyanbilir ne alaka anlamadım falan demiş. Bu arada x dediğimiz arkadaş evli. Onunla daha çok muhattap oluyor.
Müdürüm de diyor ki zaten salağa yattı çamura yattı bilmezlikten geldi ama adam çok tuhaf yılışık bi tip. Siz bekarsınız ya bunları yapmak adama normal geliyor dedi.
Kendisine bir daha rahatsızlık verirse bulunduğun ortama iş harici bir meseleden gelirse olayın bi üst makama gideceği ve kendisinin sıkıntıya gireceği söylendi. Bugün ise bu pisliği hiç görmedim.
Ayyyy göçüümm, mercimek beynince sizi aşağılamış. Mis gibi kurtulmuşsunuz gözünüz aydın.

Edit:
Müdüre cuma günü şikayet etmiştim. Bugün müdür tarafından çağırıldım. Kendisini uyardığını bir daha böyle bir durumun gerçekleşmeyeceğini söyledi.
Kendisinin duyunca şok olduğunu söyledi. Ben ona arkadaş gibi yaklaşıyordum yok öyle bir şey vs demiş.ben 6 aydır onunla konuşmuyordum bile demis. Isin tuhafı adama bu yaptıkları normal geliyor. Ve hatta demiş ki x dese anlarım da çokokuyanbilir ne alaka anlamadım falan demiş. Bu arada x dediğimiz arkadaş evli. Onunla daha çok muhattap oluyor.
Müdürüm de diyor ki zaten salağa yattı çamura yattı bilmezlikten geldi ama adam çok tuhaf yılışık bi tip. Siz bekarsınız ya bunları yapmak adama normal geliyor dedi.
Kendisine bir daha rahatsızlık verirse bulunduğun ortama iş harici bir meseleden gelirse olayın bi üst makama gideceği ve kendisinin sıkıntıya gireceği söylendi. Bugün ise bu pisliği hiç görmedim.
Gebersin pislik 🤬🤬🤬
Tabi inkar eder, iyi ki seni suçlamaya kalkmamış müdürüne, bu tipler böyledir çünkü, o bana iş attı falan bile diyebilirdi ahlaksız andaval

Eee tabi inkâr edicek karaktersiz şerefsiz. Ay ne pis zihniyetli insanlar ya bekarsiniz diye yaptıklarını normal karşılamak ne demek. Dağdan mi geldin be ayioglu ayı. Ay çok sinir oldum ama sorununuzun çözülmesine çok sevindim.
Mudur bile şaşırmış. Yaptıkları gayet arkadaşca geliyor adama yani x neden rahatsız olmadı asıl onun olması gerekiyor vs. Demiş. Bekarsam rahatsız olamam anlamında mı dedi yoksa x ile sürekli diyalog halinde ondan dolayı mi dedi bilemiyorum. Ama benden bu hamleyi beklemedi bence. Aklınca yanıma gelip olayları gözümde küçük gösterip sessiz tacizine devam edecekti

Gebersin pislik 🤬🤬🤬
Tabi inkar eder, iyi ki seni suçlamaya kalkmamış müdürüne, bu tipler böyledir çünkü, o bana iş attı falan bile diyebilirdi ahlaksız andaval
Belki ima etti ama müdür kızıştırmak istemedi bilemiyorum ben böyle pislikten herşeyi beklerim artık. Ama müdür gayet iyi ve güvenilir bi adam. Sağolsun rahatsızlığımı çözdü

Sansini denemis evli barkli pislik.
Iyi yapmissin bravo
Adam o kadar kaşarlanmış ki hiç yaptığı garip gelmiyor. Artık ne kadar kadını bu şekilde taciz ettiyse.
Bi keresinde bu kadin arkadaşla konuşurken ne var bi insan bi insana arkadaş olarak çiçek veremez mi gibi bir diyalog geçmiş aralarında. Kadın arkadaşta biri eşine gelip cicek verse ne hissedersin dediğinde aa olmaz o iş başka. Demiş. Yanı böyle haysiyetsiz böyle adı bir insan.
Eminim ki eşine bir çiçek bile almamıştır namussuz

Eee tabi inkâr edicek karaktersiz şerefsiz. Ay ne pis zihniyetli insanlar ya bekarsiniz diye yaptıklarını normal karşılamak ne demek. Dağdan mi geldin be ayioglu ayı. Ay çok sinir oldum ama sorununuzun çözülmesine çok sevindim.
Adam da korku yok ya da daha önce benim gibi sert kayaya çarpmadı.
Her boku yeyip salağa yatıyor bir de. Haftasonum berbat oldu bu adi pislik yüzünden.
Banada iyi bir ders oldu. Ahlâk ve eğitim seviyesi düşük kişilere iyi niyet, güleryüz, kibarlık yaramıyor.

Ay aklıma kuzenşm geldi. Fransa dan tatile gelmişti. Avmde geziyorduk orada öyle olduğu için bizim kuzen çok gülümsüyor, iyi davranıyor satıcılara fln. Sonra bu durumları farkedince dedi ya bu nasıl iş güleryüz gösterince bunlar neden yanlış anlıyor, yürüyor diye? Bende dedim e burası Fransa değil. Bebde sizin gibiydim. Taki bi tanesi dadandı aynı şekilde taktı resmen sesimi çıkarmadıkçada bi halt sandı kendini. Şimdi suratına bile bakmıyorum görünce kaçıyorum. Yani kurtuldum şükür. Sizde en iyisini yapmışsınız

Merhabalar, konunuzu ve yaptığınız editi şimdi gördüm. Müdürünüz sorununuzu çözmeye oldukça ilgili görünmüş, yoksa o yüzsüz herifle işiniz çok zordu.
Ama size tavsiyem, belli kişilere karşı güleryüzlü olmanız. Dediğiniz gibi, terbiye sınırı asgarî düzeyde olan insanlar maraz doğuruyor iyilikten maalesef. Bir diğer tavsiyem ise, şüphelendiğiniz insanla ilgili kanıt toplamaya çalışmanız (ses kaydı, video kaydı, vs.). İnsanların sağı solu belli olmuyor, belki müdürünüz size inanmayacaktı, belki de o şahıs rahatsızlığını sürdürecek. Sonu yok böyle şeylerin.

Merhabalar, konunuzu ve yaptığınız editi şimdi gördüm. Müdürünüz sorununuzu çözmeye oldukça ilgili görünmüş, yoksa o yüzsüz herifle işiniz çok zordu.
Ama size tavsiyem, belli kişilere karşı güleryüzlü olmanız. Dediğiniz gibi, terbiye sınırı asgarî düzeyde olan insanlar maraz doğuruyor iyilikten maalesef. Bir diğer tavsiyem ise, şüphelendiğiniz insanla ilgili kanıt toplamaya çalışmanız (ses kaydı, video kaydı, vs.). İnsanların sağı solu belli olmuyor, belki müdürünüz size inanmayacaktı, belki de o şahıs rahatsızlığını sürdürecek. Sonu yok böyle şeylerin.
Ben bu kişiye karşı guleryuz asla göstermedim. Çünkü nasıl bulaşık bir tip olduğunu biliyordum.
Geçen gün böyle bir iş ortamında kaçırılıp tecavüze uğrayan ve dayanamayıp intihar eden bunun sonucunda da %99 engelli olan bir kadının haberini okudum. Çok etkilendim.

Ben bu kişiye karşı guleryuz asla göstermedim. Çünkü nasıl bulaşık bir tip olduğunu biliyordum.
Geçen gün böyle bir iş ortamında kaçırılıp tecavüze uğrayan ve dayanamayıp intihar eden bunun sonucunda da %99 engelli olan bir kadının haberini okudum. Çok etkilendim.
Bir yorumunuzda genel mizacınızın bu yönde olduğunu yazmışsınız da, belki o şahıs da bu özelliğinizi fark ettiyse, sizin üstünüze bu yüzden geldiğini düşündüm.
Aman aman o nasıl bir haber öyle. Etkisinde kalmayın lütfen. Evren çekim yasasına inanırım ve bir şeyden ne kadar etkilenirseniz, onun başınıza gelme ihtimali o kadar artıyor. Umarım girdiğiniz iş ortamlarda en hafif bir sürtüşme bile yaşamayın. Ama bir önceki yorumumda dediğim gibi, o herifin yapacakları bununla sınırlı olmayabilir. Şimdiden gardınızı alın.

X