Adım adım seçim Ankara’da yaşanan seçim kumpası

Eğer herhangi bir bilgi kirliliği yoksa Dalaman, Köyceğiz ve Yalova'da oylar tekrar sayılmış, belediyeler akp'den chp'ye geçmiş. Biraz önce Hüseyin Çelik'in televizyonda yaptığı açıklamayı dinledim, onlar da Ağrı için itiraz edeceklermiş, bdp ile arasında 10 oy varmış. Ancak bazı mahallelerdeki sonuçlar için itiraz edilecekmiş.

Hal böyleyken; ve Ankara ile ilgili bütün gece takip ettiğim sosyal medya olsun, televizyon olsun çeşitli kaynaklardan edindiğim bilgileri yukarıdaki gelişmelerle birleştirdiğimde yapılacak itirazların yerini bulacağını ümit ediyorum. Ankaralı oyuna sahip çıkıyor aslanlar gibi; kimse de tek bir oyun peşini bırakmasın.

Benim düşüncem de aynı sizlerle; temiz bir sonuç karşısında kimsenin diyeceği bir şey yok "hayırlı olsun" dan başka, ancak sayılmayan ya da yanlış yazılan oylar varsa ki var gözüküyor, bir an önce bu yanlışlık düzeltilmeli...
Az önce haberlerde gördüm,Yalova'da akparti kazanmış 1 oyla diye söylediler.

Az önce haberlerde gördüm,Yalova'da akparti kazanmış 1 oyla diye söylediler.

Chp de oyların yanlış geçirildiği 152 oy farkıyla Yalovanın kendilerinde olduğunu söylüyorlardı itirazlar değerlendiriliyor galiba:KK14:

Son düzenleme:
Koskoca İstanbul'un sayımı bitti,bunlar Ankara'yı 15 saatte sayamadılar.:KK47::KK47: Dün sırf sinirimden uyuyamadım.

Enteresan olan gecenin birine kadar % 50 si açılıyor sandıkların aradaki fark çok az sonra sabaha kadar bir türlü sayılamıyor bitirilemiyor bunun bir açıklaması olmalı İstanbul'da sonuç çoktan belli olmuşken Ankara'da sabahın beşine kadar ne beklendi. Çankaya da son açılan sandıklarda hiç mi Mansur çıkmadı. Peki chp nin çıkıp daha % 40 bile açılmamışken chp ye 10 puan fark atacağız demesi neydi sonra ne oldu atamadı atamayınca hileye başvuruldu nedir bu yani. Kesinlikle özellikle Çankaya tekrar sayılmalı.

ben de öyle düşünüyorum kesinlikle tekrar sayılmalı.mansur yavaş öne geçtiğini hatta kazandığını söylemişti.yani hiç kimse durduk yere kazandık deyip sonra rezil olmayı göze almaz.mutlaka bi şeyler döndü.oyların sayımı esnasında zor durumlar yaşandığı için oy sayımı durdu o yüzden ankara çok geç açıklandı.bunlardan bi tanesi de yukarda değilim gibi olması.diğeri de ankarada bi okulu silahla fln basmışlar kimse okuldan çıkıp da oyları teslim edememiş.ve bunun gibi bi kaç olay daha işte.

ya vallahi ayıp ya aradaki fark %0.1 iken kalan ilçe keçiören falan olsaydı yemin ediyorum bişey demezdım ama çankaya ya çankaya ankaranın izmiri gibi bişey mümkün değil ya:KK50::KK50:

$BkD_rHcIcAA6V4x.jpg
mamak:KK50::KK50::KK50:

Sandık sandık dediler sandığa gidildi yine hazmedemiyorlar. Yapmayın arkadaşlar herşey aleni ortada, mitinglerede mi inanmıyosunuz!

Seyranbağlarında oy itirazı kabul edilmiş ve oy sayımı tekrardan başlamış.

Sandık sandık dediler sandığa gidildi yine hazmedemiyorlar. Yapmayın arkadaşlar herşey aleni ortada, mitinglerede mi inanmıyosunuz!

Hak aramak ! hakkını almak ne demek biliyor musunuz ?
Bakın Muğla Köyceğiz eğer sandıga ıtıraz etmeseydı su anda Akp Belediyesinin olacaktı ama itirazlar sonucu oylar sayıldı be Chp kanadına geçti.
Neyin hazmedememesi bu ?
Adalet istemek ne zamandan beri hazımsızlık olmuş ?

Malesef batının özendiği demokrasi bu olmasa gerek:KK50: Ama dayanışma gerçekten , insanların bilinçlenip oylarına sahip çıkmak istemesi çok güzel..
oy veriyoruz seçim sonuçlarını bekliyoruz tarafız kazanmak istiyoruz ama hile ile değil.
yetkili merciler oylarımıza görüldüğü üzere sahip çıkamamışlar bizde vatandaşlık görevimiz olan oy verme işinden sonra evinden,yerinden,merkezden,okuldan oy takibi ile devam ediyoruz bakalım ne olacak...

bu kadar korkmayın siz haklıysanız zaten gene sonuçlar sizin istediğiniz gibi olacaktır:KK31:

Seyranbağlarında oy itirazı kabul edilmiş ve oy sayımı tekrardan başlamış.

ölüyorum grip olmuşum fena halde ama pc başından da kalkmıyorum:KK1: 2 dk kalktım hemende bir gelişme olmuş:KK1::KK1:
diğer ilçelerde de bekliyoruz inşallah bu sayımları..

Miting diyene İzmir mitingini hatırlatırım ayrıca gördük biz Mansur Yavaşında Ankara mitingini millet alana sığmamıştı:KK14:

Hak aramak ! hakkını almak ne demek biliyor musunuz ?
Bakın Muğla Köyceğiz eğer sandıga ıtıraz etmeseydı su anda Akp Belediyesinin olacaktı ama itirazlar sonucu oylar sayıldı be Chp kanadına geçti.
Neyin hazmedememesi bu ?
Adalet istemek ne zamandan beri hazımsızlık olmuş ?

o zaman akp de ağrı seçimini hazmetsin bir zahmet itiraz etmeselermiş arada 10 oy fark var bdp ile....tekrar sayım yapılacaktı en son bildiğim...

Son düzenleme:
oy veriyoruz seçim sonuçlarını bekliyoruz tarafız kazanmak istiyoruz ama hile ile değil.
yetkili merciler oylarımıza görüldüğü üzere sahip çıkamamışlar bizde vatandaşlık görevimiz olan oy verme işinden sonra evinden,yerinden,merkezden,okuldan oy takibi ile devam ediyoruz bakalım ne olacak...

egunal duyduklarını bızımlede paylaş:KK34::KK34: benım begenı hakkım bitmiş ya üff:KK50:

İnşallah bunca çabalar boşa çıkmaz Mansur Yavaşı da duruşundan ve çabasından dolayı tebrik ediyorum:KK14:

X