Adli yıl açılışında avukatlar göbek attı!

Morenica

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2011
2.388
2.467
http://www.sabah.com.tr/gundem/2015/09/08/adli-yil-acilisinda-avukatlar-gobek-atti

Türkiye Barolar Birliği'nin adli yıl için düzenlediği etkinlikte avukatlar göbek attı. Törene katılanlar arasında Kılıçdaroğlu da yer aldı.
Türkiye Barolar Birliği, adli yıl açılışı için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katıldığı özel bir etkinlik düzenledi.

AVUKATLAR GÖBEK ATIP EĞLENDİ
Son günlerde artan terör olayları ve artan şehitlere rağmen düzenlenen etkinlikte avukatlar göbek atarak doyasıya eğlendi.

KILIÇDAROĞLU ALKIŞ TUTTU
Etkinliğe katılıp, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile yan yana oturan Kemal Kılıçdaroğlu, göbek atanları alkışlayıp tempo tuttu.

Konu ne chp ne akparti ne Metin Feyzioğlu...

Ne kadar duyarsız olduk bizya ne kadar duyarsız...

Onlar avukatlar, meclistekiler.. bizim elimizden gelenlerden çok daha fazlası onların elinden öyle kolay gelir ki..

Ne diyeyim. Eğer içlerinden birinin bile birinin bile şehitlere sevindiği varsa haram zıkkım olsun aldıkları paralar. haram olsun bu vatanın havası, taşı, toprağı...

Pkk ya içten içe ya da açıkça destek olan tüm siyasetçiler, politikacılar! kurban olsunlar şehitlerimize, vatanımıza..

http://www.sabah.com.tr/gundem/2015/09/08/adli-yil-acilisinda-avukatlar-gobek-atti

Türkiye Barolar Birliği'nin adli yıl için düzenlediği etkinlikte avukatlar göbek attı. Törene katılanlar arasında Kılıçdaroğlu da yer aldı.
Türkiye Barolar Birliği, adli yıl açılışı için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katıldığı özel bir etkinlik düzenledi.

Son günlerde artan terör olayları ve artan şehitlere rağmen düzenlenen etkinlikte avukatlar göbek atarak doyasıya eğlendi.

KILIÇDAROĞLU ALKIŞ TUTTU
Etkinliğe katılıp, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile yan yana oturan Kemal Kılıçdaroğlu, göbek atanları alkışlayıp tempo tuttu.
Maça gidenler de oldu .

Davutoğlunu linç edenler buna evelallah derse inandırıcı olmaz.

Bence ikiside berbat, çünkü medya önündesin, hani git evinde göbek at, iç, ye, mıç kimseyi bağlamaz. Ama medyaya çıkacağını bile bile.

Ayrıca göbek atarak adli yıl açan avukatlar, cidden tırlattık, yakında huni ile gezen insan toplulukları görünce şaşırmayacağım. Hatta huni üretim işine mi girsem acaba?

Yok artık yaa daha neler. Giden gitti kalan sağlar bizimdir deyip devam ediyorlar hayatlarına kaldıkları yerden.Nasıl bir yanlışın içindeler yazık. çok yazık. Filler tepişiyor çimenler eziliyor malesef durum bu

Şehit çocuğu babasının şehit olduğunu da anlamaz. Doğal olarak maça gidilebilir. Maç bir eğlence değildir. Ayrıca çocuk neden maçtan anlamadın. İki yaşında ki çocuklar " gol" diye diye oyun oynuyor.
Ne çok takılmış bu olaya.

Burada ki avukatların da göbek atması anlıktır.
Herkes hayatına devam ediyor.. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Öyle yas ilan edildiği falan da yok.

Evet üzüntüler yüreklerde. Hepimizin yüreği buruk . Ama yeri geldiğinde sohbet esnasında gülüyoruz da , düğüne de katılıyoruz.

Böyle haberler çıktıkça insanlığımdan utanıyorum.
Evet canlar gidiyor. Evet ülkede iç savaş başladı. Evet kaosa sürükleniyor.

Hala yok maç, yok avukat göbeği, kılıçdaroğlu alkışı , beren saat peşinde koşuluyor.

Toparlansın millet ya Allah aşkına. Birlik olma zamanıdır..
Halk kendi içinde zulme başlamıştır. Ötesi yok.

Hem de eline tutusturduklari sehit cocuguyla.Bana maca gitmesi degil bu cocugu alet etmesi koydu.Bari cocuk akli ermis bisey olsaydi.O yastaki bebe ne anlasin mactan stadtan...Yazik.O mahsun yuzu aklima geliyo etraf golll diye bagirinirken.
bir çocuğu bu konuda nasıl alet edebilir.. hem bu neden bu kadar rahatsız ediyor sizi anlamadım.. çocuğun ailesi buna rıza göstermiş izin vermiş.
ayrıca etraf gol diye bağırırken çocuk da mı bağırsaydı.. evde feryat figan ağlayan ailenin yanında dursa daha mı iyi olurdu sizce..
nedir bu kin anlayamıyorum..

bir çocuğu bu konuda nasıl alet edebilir.. hem bu neden bu kadar rahatsız ediyor sizi anlamadım.. çocuğun ailesi buna rıza göstermiş izin vermiş.
ayrıca etraf gol diye bağırırken çocuk da mı bağırsaydı.. evde feryat figan ağlayan ailenin yanında dursa daha mı iyi olurdu sizce..
nedir bu kin anlayamıyorum..

3 4 yadindaki cocugun o anda orda isi ne? Olur seromoniye cikartirlar hepsini anlarim da daha orda ne olup bitiyor idrak edemeyen cocugu 2 saat orda tutmak nedir? Siz kendi cocugunuzu yollarsaniz da kendi karariniz ben ne kendi cocugumu ne yegenimi yollarim oyle bir durumda.Kin ve nefretle alakasi yok olayin.Mantikla var.

Bu adli açılış 5 Eylül, Dağlıca terör saldırısı 6 Eylül.

Sabahın koyduğu bu habere itibar etmeden önce akıl süzgecinden geçirmek lazım. Kılıçdaroğlu ve feyzioğlu'nun nasıl insanlar olduğunu gözönünde bulundurarak bu habere atlamak lazım.
Ben akıl süzgecinden geçirdiğimde bu açılışın Saldırıdan önce olduğunu gördüm. Bir zahmet siz de atlamayın.

Mune Mune bence yalan haber olduğu için bu konu kapatılmalı. Son günlerdeki olaylardan sonra göbek atıldı deniyor haberde.

KILIÇDAROĞLU ALKIŞ TUTTU

Son düzenleme:
olayın tarihi şehitlerin verildiği tarihe denk mi değil mi?
her haberdeki kelimeler doğru mu?

neden size dokunuyor bu?

parti savunuculuğu yapmasın kimse.

Paylaştığın haberde açılışla ilgili bir tane tarih yok. Var mı? Ne izlenimi veriyor? Herkesin sokağa döküldüğü bugün göbek atmışlar. Ama aslı öyle mi? Değil. Bazı gazetelerin bunu bugün haber yapması, senin de bunu bugün buraya koyman manipülasyondan başka bir şey değil. İstediğin kadar inkar edebilirsin. Açılış günü veya ertesi gün yapılmış bir haber olsa yorumum çok farklı olurdu. Hatta ilk okuduğumda nolur gerçek olmasın dedim. Ama manipüle amacı olunca bir haber değeri kalmıyor.

olayın tarihi şehitlerin verildiği tarihe denk mi değil mi?
her haberdeki kelimeler doğru mu?

neden size dokunuyor bu?

parti savunuculuğu yapmasın kimse.
Neresi denk Allah Aşkına? 16 şehitten ÖNCEKİ GÜN olan bir olay.
Ay laf anlatamayacağım daha fazla. Beni anlayan anlar. Seninle tartışmayacağım.

Paylaştığın haberde açılışla ilgili bir tane tarih yok. Var mı? Ne izlenimi veriyor? Herkesin sokağa döküldüğü bugün göbek atmışlar. Ama aslı öyle mi? Değil. Bazı gazetelerin bunu bugün haber yapması, senin de bunu bugün buraya koyman manipülasyondan başka bir şey değil. İstediğin kadar inkar edebilirsin. Açılış günü veya ertesi gün yapılmış bir haber olsa yorumum çok farklı olurdu. Hatta ilk okuduğumda nolur gerçek olmasın dedim. Ama manipüle amacı olunca bir haber değeri kalmıyor.

e gerçek olmasın diye dua edip kendin tarihine bakmadın mı? ki bu haberin dün yayınlandığı yerler de var. sabah bugün paylaşmış.
ayrıca başlatmasın kimse sabah ına da bilmem nesine de..

16 şehitten önceki günmüşmüş.. sanki tek 16 şehit verdik. attığım linklerde bazıları mevcut 1 eylül 2 eylül de gün gün kaç şehit veriyoruz. 1 i 2 si 5 i fark eder mi Allah aşkına ya?

kimse ne bunu ne de diğerlerini savunmasın. sırf kendi desteklediği insanlar diye.

şehitler verilirken, birileri biz burada rahatça yazalım diye resmen canını verirken kimse gidip de savunuculuk yapmasın.
atlama gibi laflar etmesen sallamazdım da zaten..neyse.

http://www.milliyet.com.tr/pkk-batman-da-polis-aracini-gundem-2111146/

http://www.milliyet.com.tr/haklari-de-teroristler-catisma-gundem-2111479/

http://haber.sol.org.tr/turkiye/mardinde-mayin-patladi-4-polis-hayatini-kaybetti-128464

yukarıdaki kaynaklar sabah da değil. bakalım şimdi bir tek dağlıca terör saldırısı mı var? 5 eylülden sonra mı başladı herşey?

keşke siz atlamadan önce akıl süzgeçinden geçirseydiniz.

Avukatım ve adli yıl açılışı 5 eylülde yapıldı. Baro mesajlarını kopyalayım isterseniz?

Ayrıca birileri düğünler yapıyor adli yıl açılışına mı sadece tepkiniz ?

Son düzenleme:
Davutoğlunu linç edenler buna evelallah derse inandırıcı olmaz.

Bence ikiside berbat, çünkü medya önündesin, hani git evinde göbek at, iç, ye, mıç kimseyi bağlamaz. Ama medyaya çıkacağını bile bile.

Ayrıca göbek atarak adli yıl açan avukatlar, cidden tırlattık, yakında huni ile gezen insan toplulukları görünce şaşırmayacağım. Hatta huni üretim işine mi girsem acaba?

Sen üretime gir ilk müşterin benim :)

X