Affetmeli miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rica ederim ne demek ..paylaşımım uzun oldu biraz farkındayım ama yılların verdiği tecrübelerimi buradan genç arkadaşlarla paylaşmayı seviyorum ..yaşınız genç ve tecrübesizsiniz bizde geçtik bu yollardan maalesef doğru dürüst akıl verenimiz olmadı acı acı yaşayarak üzülerek yıpranarak tecrübe ettim bazı şeyleri..umarım hakkınızda hayırlısı olur.sevgiyle kalın

Rica ederim ne demek ..paylaşımım uzun oldu biraz farkındayım ama yılların verdiği tecrübelerimi buradan genç arkadaşlarla paylaşmayı seviyorum ..yaşınız genç ve tecrübesizsiniz bizde geçtik bu yollardan maalesef doğru dürüst akıl verenimiz olmadı acı acı yaşayarak üzülerek yıpranarak tecrübe ettim bazı şeyleri..umarım hakkınızda hayırlısı olur.sevgiyle kalın
Hiç sorun değil ben keyif alarak okudum yazdıklarınızı. Eğer bu evliliği yürütme kararı alırsam vermiş olduğunuz taktikleri uygulayacağım☺. Size de iyi günler .

Kendi avukatımda demişti. Benimde araştırdığım kadarıyla ani gelişen bir olay olduğunda kadının takıları kendi yanında goturemeyecegi şeklinde kararlarda olabiliyormuş. Bir de aramızda onda olduğuna dair mesaj görüntüleride var :)
Evet evet mesela şiddet anında evi terk ettiğinize bir komşunuz bile şahitlik yapsa yeterli oluyor. Ama geçinemiyorduk boşanma kararı aldım evi terkettim dediğinizde dediğim durumu ortaya atabilirler. Avukatınız varmış zaten bir problem yaşamazsınız. Hakkınızda iyisi olur umarım.

Çok teşekkür ederim .
Evet evet mesela şiddet anında evi terk ettiğinize bir komşunuz bile şahitlik yapsa yeterli oluyor. Ama geçinemiyorduk boşanma kararı aldım evi terkettim dediğinizde dediğim durumu ortaya atabilirler. Avukatınız varmış zaten bir problem yaşamazsınız. Hakkınızda iyisi olur umarım.

Çok güzel yazmışsınız. Evimizi başka bir yere taşıyalım fikrini söylemişti bana aslında. Peki sizce boşanma olmadan evi taşımak çözüm olabilir mi? Sonuçta cok yakın oturuyoruz hepsiyle. Onun biraz onlardan uzaklaşması hergün gorusemecegi anlamına geliyor. Ozaman kavrayabilir mi kendi ayrı evinin çocuğunun ve karısının olduğunu.
Bunu en baştan yapmalıydınız. Olan olmuş ama şu saatten sonra boşanmadan bi cafede bile görüşmeme taraftarıyım. Ziynetleri falan alın tüm nafakalar okeylensin her şeye rağmen düzelecem diyorsa buna sizi inandırırsa o zaman şartlarınızı sunarsınız. Uzak bir ev ve ailesini size bulaştırmayacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X