Afganistan'da erkek çocukları fuhuşa zorlanıyor

alaraey

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2013
2.225
328
[h=2]Afganistan'da kökeni, uzun yıllar öncesine dayanan bir uygulama, erkek çocuklarının kabusu haline geliyor[/h]"Bacha Bazi" adındaki uygulamaya göre, fakir ailelerin 5-6 yaşındaki erkek çocukları alınarak, köçeklikle başlayan, sonu fuhuşla biten bir hayata zorlanıyor

Uygulamaya göre, bazen zengin bir bölgesel lider kendi "oyuncağını" diğer lidere armağan mahiyetinde peşkeş çekebiliyor

Çocuklar artık durumun farkına varıp tepkilenmeye başladığında ise, "sahiplerinden" birisinin genelde dul veya yaşlı kadın akrabası ile evlendiriliyor.

18 yaşına kadar düğünlerde ve kutlamalarda köçek olarak kullanılan erkek çocukları daha sonra fuhuşa zorlanıyor

Uygulamanın, Afgan güvenlik güçleri arasında da yaygın olduğu biliniyor.
Zina'nın İslam dininde yasak olduğu biliniyor. Bunun yanında erkeğin erkekle ilişkisi (homoseksüellik), gibi durumların cezası ise ölümle cezalandırılıyor.

İslam dininin emirlerine ve şeriat kurallarına rağmen yapılan bu uygulama, gizli evlerde 5-10 kişinin toplanmasıyla yapılıyor

http://www.yasamgazetesi.com/dunya/afganistanda-erkek-cocuklari-fuhusa-zorlaniyor-h48115.html

9289715.jpg

Çocukların ailesi bilmiyor mu acaba... Reziller çekin şu pis ellerinizi çocuklardan be

En çok canımı yakan bu pedofilinin Müslüman ülkelerde çok yaşanıyor olması.
Sorsan bizi beğenmezler.
Bunların öbür dünyada yatacak yeri yok:KK47:

Bence de dünyanın sonu yaklaşıyor yani.

Sorsan bizi beğenmezler.

Benim bildiğim diğer ülkelerde daha çok yani çocuk po..su falan ama bilmiyorum belki de müslüman ülkelerde çoktur bunu hiç duymadım

Sorsan bizi beğenmezler.

Evet maalesef öyle...
Pedofili en çok Müslüman ülkelerde yaşanıyor. Diğer ülkelerde ise bu bir hastalık olarak kabul edilip tedavi ve gözetim altına doğru bir uygulama içine gidiliyor sebep bu... :KK31:

Fakir ve bazı şeyleri baskılamış ülkelerde homoseksüel eğilimler daha çok görülüyor sanırım. Yani umarım yazdığı gibi bir gelenek dışında sadece bir olaydan ibarettir.
Ne yazık kaybolan hayatlara, ve ne yazık onları harcayan insanlara..

daha ne kadar insanlıktan çıkabilirler merak edıyorum?
bazen düşünüyorum öldürüyor diye bunlara mı üzülüyoruz, tövbe yarabbim:KK47:

Benim bildiğim diğer ülkelerde daha çok yani çocuk po..su falan ama bilmiyorum belki de müslüman ülkelerde çoktur bunu hiç duymadım
Müslüman ülkelerde çocuk .....suna ihtiyaç yokki .
Adamlar direk 8-14 yaş arası bebelerle yatıyorlar nikahı kıyıp.
Şu yukardaki haber zaten dünyanın hiçbir yerinde gelenek olamaz.
Direk sapıklıktır .
Evet maalesef öyle...
Pedofili en çok Müslüman ülkelerde yaşanıyor. Diğer ülkelerde ise bu bir hastalık olarak kabul edilip tedavi ve gözetim altına doğru bir uygulama içine gidiliyor sebep bu... :KK31:

Zaten acı olan kısmı bu.
Yozlaşmış dediğimiz ülkelerde pedofili sapıklık.
Ama bazı Müslüman ülkelerde olağan bir durum.
Adam 8 yaşındaki çocuğu ikinci karısı olarak alıpkoynuna giriyor, anne babası bile onaylıyor bu tecavüzü.

X