Lekeler, Çiller ağda sonrası boydan boya kızarıklık yanma acıma batma hissi nasıl geçer

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

sorveogren1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2020
41
14
23
kol bacak ve koltukaltına ağda yaptırdım ve bacağım benek benek oldu koltukaltim yanıyo Krem bile surunce acisina katlanamiyorum kolum boydan boya tamamen kızarık aloevera sürdüm birşey farketmedi silverdin krem ve nemlendiricisi kremler de aynı şekilde buz da da bı değişiklik olmadı lütfen yardım edin nasıl geçer iz kalır diye çok korkuyorum 😣

kol bacak ve koltukaltına ağda yaptırdım ve bacağım benek benek oldu koltukaltim yanıyo Krem bile surunce acisina katlanamiyorum kolum boydan boya tamamen kızarık aloevera sürdüm birşey farketmedi silverdin krem ve nemlendiricisi kremler de aynı şekilde buz da da bı değişiklik olmadı lütfen yardım edin nasıl geçer iz kalır diye çok korkuyorum 😣
Soğuk kompres rahatlatır geçmiş olsun

Demek ki teniniz çok hassas benimde her agda sonrası Özelikle bacaklar çok kızarıyor ama ben hemen agda yagı kullanıyorum ya da bebe yagı olur aynı şey iyi geliyor rahatlatıyor. Bir de her agda kullanmayın pudralı deneyin.

Demek ki teniniz çok hassas benimde her agda sonrası Özelikle bacaklar çok kızarıyor ama ben hemen agda yagı kullanıyorum ya da bebe yagı olur aynı şey iyi geliyor rahatlatıyor. Bir de her agda kullanmayın pudralı deneyin.
agdadan hemen sonra ağda temizleme yağı sürmüşlerdi eve gelince üstünden nemlendirici krem geçtim banyodan sonra iyice kızarinca ilk önce buz sonra silverdin krem sürdüm aloevera sürdüm sabah azalmıştı hangisinin faydası oldu bilemiyorum öneriniz için teşekkür ederimbi dahakinde deniycem 🙂

Ilkkez mi agda yaptırdınız?
Buz ile gecın acıyan kabaran yerlerden.
aslında sürekli agda yaptırıyorum ve aynı yerde normalde sadece benek benek kızarip sabaha geçiyodu boydan boya kızarık olup yanınca biraz endişelendim neyseki azalmış buz anlık mi rahatlama veriyo öneriniz için teşekkür ederim 🙂

X