Ağda yanığı sonrası koltuk altı kararması:((

Yarenkv

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
1
0
23
Bi senedir her zaman gittiğim kuaföre ağda için gitmeyi bırakmıştım lazere başlamayı düşündüğüm için sonra jilet kullanmaya başladım bu sefer de kıllar çok hızlı uzamaya başladığı için tekrar ağdaya geçiyim dedim ama hayatımın hatasını yapmışım:KK43: bant ağda sıcak ağda makineli ağda her türlüsünü aldım evde artık sürekli koltuk altımı kendim almaya başlamıştım ve daha kolayıma geliyodu kuaföre gitmektense kendim hemen halletmek...Her ağdadan sonra baya kızarıyodu koltuk altım ama önemsemiyodum geçiyodu zaten o kızarıklık son 5-6 ay böyle evde düzenli ağda yaparak geçti ve aptallığım mı desem dikkatsizliğim mi desem koltuk altımdaki o kara lekeleri bu kadar süre nasıl farketmedim bilmiyorum heralde gölge sanmıştım ama demek ki o kızarıklıklar makineli ağdanın sıcaklığı yüzünden koltuk altımın yanışıymış ve ben kaç ay boyunca üst üste sayısız kere yakmışım koltuk altımı:KK43:(( Gerçekten psikolojim bozulmak üzere kuaföre ağdaya tekrar başlıyım desem bu karartıları geçirmeden gidemem ama nasıl geçicek bilmiyorum karbonat vs yazıyo bazı yerlerde ama artık bişey sürmeye korkuyorum. Lazer desem yine farketmiyo kıllar gitse bile lekeler kalıcak benim şuan tek problemim bu gölge gibi karartılar. lütfen başına böyle bişey gelen varsa yardımcı olsun veya rengini açmam mümkün mü orayı tahriş etmeden doğal yollarla? Daha çok gencim ama şu bikaç ay yüzünden koltuk altım korkunç gözüküyo ve çok kötü moralim bozuk:KK43:

X