Ağlamak isteyenler kulübü. 😢

Babamın 2. Evliliğinden kardeşim. 4 aylıktan beri babam bakıyor. Annesi başka şehirde. Babam da sonrasında saçma sapan evlilikler tekrarladı. Bu en sonuncudan da boşandı.
Kıyamam masum kuzuya en çok olan ona olmuş oluyor bu durumda
Annesi nasıl bırakır aklım şaşıyor böyle hikayelere
Ben de boşandım kızım 3.5 yaşında asla bırakmam onu asla

Ben geçen sefer de çok üzülmüştüm size. Ama kardeşiniz veya babanızı geçin artık. Yine evlenecek yine yapacak. Kendi evliliğinizi çocukların ruh halini sürekli riske atmayın.

Kıyamam masum kuzuya en çok olan ona olmuş oluyor bu durumda
Annesi nasıl bırakır aklım şaşıyor böyle hikayelere
Ben de boşandım kızım 3.5 yaşında asla bırakmam onu asla
Herkes siz biz gibi düşünemiyor maalesef. 😔
Kardeşime ciğerim parçalanıyor 😔

Ben geçen sefer de çok üzülmüştüm size. Ama kardeşiniz veya babanızı geçin artık. Yine evlenecek yine yapacak. Kendi evliliğinizi çocukların ruh halini sürekli riske atmayın.
Çocukların yanında ağlamadım zaten.
Onları yatırdım sonra eşimle konuşmaya başladık ve öyle ağladım. Yoksa çocuklarımı da her seferinde bu kaosa sürükleyemem 😔 Dediğiniz gibi onların da psikolojilerini alt üst edemem.

Sen ikna etmeye caliş baktin kararliysa, yapacak birşey yok sen sık sık ugrarsin yemeklerini falan yaparsin
Zaten abim ve ben babam ilk boşandığında o zamanlar kardeşim de 4 aylık o zaman istedik ama babam asla kabul etmedi. Keşke kabul etseydi küçüklükten de benim yanımda yaşamaya alışırdı kardeşim. Şimdi ne babam kardeşimden ne de kardeşim babamdan 1 saniye ayrılmıyorlar. 😶
Babamla yakın yaşıyoruz zaten devamlı yemek yapıp gönderirim önceki gibi. İnsan dayanamıyor. 😔

Zaten abim ve ben babam ilk boşandığında o zamanlar kardeşim de 4 aylık o zaman istedik ama babam asla kabul etmedi. Keşke kabul etseydi küçüklükten de benim yanımda yaşamaya alışırdı kardeşim. Şimdi ne babam kardeşimden ne de kardeşim babamdan 1 saniye ayrılmıyorlar. 😶
Babamla yakın yaşıyoruz zaten devamlı yemek yapıp gönderirim önceki gibi. İnsan dayanamıyor. 😔
Üzülme canim allah büyük gecicek bu günler simdi bir soktasiniz oyuzden afallamak normal.zamanla hersey rayina oturur insallah 🙏

Başınız sağ olsun, sabırlar dilerim, babanız da sıkıntılı bir adam belli ki. Kocanıza patlamasaydınız iyiydi ama 🙄

X