Ağlayamamam normal mi?

merhaba24

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2020
274
74
çok saçma olduğunu biliyorum ama 1 yıl olacak ayrıldığım kişiyle ama bu aralar onu özlüyorum çok düşünüyorum hala seviyorum gibi hissediyorum onun şu an sevgilisi var ama nedense az önce şarkımızı dinledim ve ağlamadım?
bu tamamen sevgim bitti mi demek yoksa kabulleniş mi anlamadım? Fotolarını görünce de bi şey hissetmiyorum ama onunla olduğum gibi kimseyle olmadım. Bu sürede hayatıma birileri girdi flört olarak ama ilişkiye dönmedi ben kaynaklı sebeplerle. Şuan düşünüyorum ama kalbimde olan ağrı artık yok. Onu unutmuş mu oluyorum? Unutmak cidden böylesiymiş ya onu hiç unutmam hep ağlarım diyordum ama yok yok yok. Çok salakça ama kabulleniş mi unutmak mı?

Unutmak ya da kabullenmek. Ikisi de aynı kapıya çıkmıyor mu? Artık ümidi kesmiş, duygularınızı da bitirmişsiniz. Ne aşklar bitiyor sonsuz gibi görünen. İnsan her acının üstesinden geliyor. Şimdi çektiğim aşk acıları geldi aklıma. Ne günlerdi be 😊

çok saçma olduğunu biliyorum ama 1 yıl olacak ayrıldığım kişiyle ama bu aralar onu özlüyorum çok düşünüyorum hala seviyorum gibi hissediyorum onun şu an sevgilisi var ama nedense az önce şarkımızı dinledim ve ağlamadım?
bu tamamen sevgim bitti mi demek yoksa kabulleniş mi anlamadım? Fotolarını görünce de bi şey hissetmiyorum ama onunla olduğum gibi kimseyle olmadım. Bu sürede hayatıma birileri girdi flört olarak ama ilişkiye dönmedi ben kaynaklı sebeplerle. Şuan düşünüyorum ama kalbimde olan ağrı artık yok. Onu unutmuş mu oluyorum? Unutmak cidden böylesiymiş ya onu hiç unutmam hep ağlarım diyordum ama yok yok yok. Çok salakça ama kabulleniş mi unutmak mı?
Zorla dert mi ariyosun😑

Unutmuşsunuz fakat boşlukta olduğunuz için aklınıza geliyor

Bir yıl sonra ağlayamamanız tabii ki normal; çünkü olmayacağını kabullenmişsiniz. İçiniz soğumuş, ama ona hissettiğiniz his kesinlikle sevgi değil. İçinizdeki yalnızlık duygusunu kapatma güdüsü var sadece. Ondan ayrıldıktan sonra ne kadar süre yalnız kaldınız, merak ettim?

Sadece yokluğuna alışıyorsunuz...
Sevgi ya da nefret duymadığınızda, herhangi birşey, eskiyi hatırlatmadığında unutmuş olacaksınız....

B
Bunun adı zaman.... Tozla örter herşeyin üzerini.... Parmak izleri silikleşir..... Anılar eskisi kadar sık ve canlı oynamaz beyinde.... Gösterim durmuştur.... Renkler soluklaşır.... Ne kadar tutmaya çabalarsan çabala kurumuş bir yaprak kadar somuttur.... Sağlıklı bir insansın normal sağlıklı takıntısız beynin belirtileri..... Ruhum yeniden sevmeye hazır bence.... Bak sadece deliler ve yaşlılar dün ile yaşar... Hafıza hepimizde var. Unutmak yok lakin acı kişinin kendi seçimi... Tutunmadan ne kadar güçlü bir karakter olduğunu gösteriyor artık sana karada ölüm yok şifreyi çözmüşsün... Sen gerçekten yaşamayı bilenlerdensin 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Özleme nedenin hayatındaki boşluk..... Onuda o dolduramaz artık.... Sen eski seni.... O gülen o anlarda parıl parıl parlayan seni çarpan kalbi özlüyorsun sadece..... Doğru yerden bak.... O hala senin içinde bir yere gitmedi.... Onu yeniden uyandıracak kabiliyet sende var..... Yosun tutmuş bir taş olmadığın için kendini kutla bence.... Hayat Bi köşede hiç bitmeyen bir yas I tutacak kadar uzun değil.... Bu pandemi dönemi bize bunu öğretmediyse hiç birşey öğretemez..... Tik tak tik tak seninde bir gün duracak bir saatin var.... Hayata karış 🙏

Bir yıl sonra ağlayamamanız tabii ki normal; çünkü olmayacağını kabullenmişsiniz. İçiniz soğumuş, ama ona hissettiğiniz his kesinlikle sevgi değil. İçinizdeki yalnızlık duygusunu kapatma güdüsü var sadece. Ondan ayrıldıktan sonra ne kadar süre yalnız kaldınız, merak ettim?
5 ay kimseyle görüşmedim sonrasında ise 5-6 kişiyle görüştüm

B

Bunun adı zaman.... Tozla örter herşeyin üzerini.... Parmak izleri silikleşir..... Anılar eskisi kadar sık ve canlı oynamaz beyinde.... Gösterim durmuştur.... Renkler soluklaşır.... Ne kadar tutmaya çabalarsan çabala kurumuş bir yaprak kadar somuttur.... Sağlıklı bir insansın normal sağlıklı takıntısız beynin belirtileri..... Ruhum yeniden sevmeye hazır bence.... Bak sadece deliler ve yaşlılar dün ile yaşar... Hafıza hepimizde var. Unutmak yok lakin acı kişinin kendi seçimi... Tutunmadan ne kadar güçlü bir karakter olduğunu gösteriyor artık sana karada ölüm yok şifreyi çözmüşsün... Sen gerçekten yaşamayı bilenlerdensin 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Wow neler yazmışsın öyle teşekkür ederim ♥️

B

Yorumlarınıza bayılıyorum 😍

5 ay kimseyle görüşmedim sonrasında ise 5-6 kişiyle görüştüm
5 ay iyi kafa dinlemişsinizdir. ☺️ Dediğim gibi, zaman ona olan hislerinizi unutturmuş size, sadece anıları hatırlayınca bir burukluk, ya da bir gülümseme kalmıştır. O da gayet insani bir durum. Geriye dönüp baktığımızda biz de o günleri hatırladığımızda eskisi kadar duygusal tepki verdiğimizi fark ediyoruz. Bunun adı unutmak değil. Zaten eski aşklar unutulmaz. Sadece aynı uyumu yakalamayacağımızı anlar ve yolumuzu çizeriz. Umarım doğru bir zamanda yeni bir aşka yelken açarsınız.

1 yıl olacak ayrıldığım kişiyle ama bu aralar onu özlüyorum çok düşünüyorum hala seviyorum gibi hissediyorum onun şu an sevgilisi var ama nedense az önce şarkımızı dinledim ve ağlamadım?
1 yıldır ayrılmışsınız, şu an o adamın sevgilisi var... E bi zahmet zaten artık ağlamayın. "Şarkımızı dinledim ve ağlamadım" yazmanıza :KK70: sesli güldüm.

Ölenin bile ardından 40 gün yas tutulur.
Artık hiç anlamazsınız inşallah 🙏🌹

Uyuyani böyle düşünüp kendini sorgulayarak uyandırma ışte neyse ney.Gecti bitti çok şükür. Kimse oksijen değil benliğinde bunu anlamış ne güzel

X