Gebeliğe Hazırlık Ağustos 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
13. Günde geçmiştir diye düşünmüştüm geçmemiş bende çok üzüldüm ağlamaktan gözlerim şişti umudum da tükeniyor artık
İnsan üzülüyor ister istemez ama bu hissi yaşayan o kadar çok kişiyiz ki her ay yıkılmak nedir bunu bilen çok kişiyiz ama olacak umutları yitirmeyelim yine üzülelim ama en kısa zamanda tutalım Allah hepimize hayırlı sağlıklı bebisler versin inşallah 💐

İnsan üzülüyor ister istemez ama bu hissi yaşayan o kadar çok kişiyiz ki her ay yıkılmak nedir bunu bilen çok kişiyiz ama olacak umutları yitirmeyelim yine üzülelim ama en kısa zamanda tutalım Allah hepimize hayırlı sağlıklı bebisler versin inşallah 💐
Tutalım değil toparlanalim

Insallah olmam da yaparım
Oyle tabi de sürekli yanyana olsak ne bilim düzenli ilisk olsa kafaya takmamaya caliscam yemin ederim kapi önüne oturamıyorum önüne gelen bebek yok mu diye soruyor tembel kaldın diyen bile oldu o kadar canm yandı ki bana eşin geldi mi ne zamn gördün kac gün kaldı da bebek olacak diyen yok önüne gelen laf ediyor
Sen bakma ya kimseye ben ewlendim 3 yil cocuk dusunmuyordm sonra dedm niye bekliyom bir yilimz dolunca baslayalm denemeye. Neyse bir kuzenim sordu iste Qp aydr ewlisin cocuk yok nie dedm erken dusunmiyorz dedi walla biz de demisiz herlalde bu kadinin cocugu olmuyor🤣 yani ben acaba bebek dusunuyor muyum dusunmiyorm muyum sormadan olusan yargiya bak. Sen napacan milleti simdi de neden ikinci yapmiyorsn baskisi . Dusunuyorm arrk diyorm bu sefer de kiz niye olmuyor uzulme falan diolar arkads ben uzulmuyorm nerden vardn bu kaniya🤣Yani sen bakma canm walla ben hoc takmiyordm gercekten de allah nasipe tti birinci yilimz bitti ewlilik yildonumuzde almistm haberi🙏 rabbim sana da en hayrli vakitte nasip etsin

Sen bakma ya kimseye ben ewlendim 3 yil cocuk dusunmuyordm sonra dedm niye bekliyom bir yilimz dolunca baslayalm denemeye. Neyse bir kuzenim sordu iste Qp aydr ewlisin cocuk yok nie dedm erken dusunmiyorz dedi walla biz de demisiz herlalde bu kadinin cocugu olmuyor🤣 yani ben acaba bebek dusunuyor muyum dusunmiyorm muyum sormadan olusan yargiya bak. Sen napacan milleti simdi de neden ikinci yapmiyorsn baskisi . Dusunuyorm arrk diyorm bu sefer de kiz niye olmuyor uzulme falan diolar arkads ben uzulmuyorm nerden vardn bu kaniya🤣Yani sen bakma canm walla ben hoc takmiyordm gercekten de allah nasipe tti birinci yilimz bitti ewlilik yildonumuzde almistm haberi🙏 rabbim sana da en hayrli vakitte nasip etsin
Ayy ınsallah bizimde öyle olur hastalanmadim daha bekliyorum iste evlilik yıl dönümümuz bu ay bizimde ınsallah sizin gibi olur
Hasta olacak mıyım olmayacak miyim anlamış dediğim kafamda da kurmak istemiyorum şaştım kaldım

Kızlar bende rahim filmi çektirdim 2.ayım..inşaallah rahim filmi işe yarar fakat bende pko var..yumurtlamadan sonra 7.günüm acaip ağrım var tüm genel kasıklarımda

Rahim filmi bende ilk ay kasık ağrısı yaptı yumrtlama sonrası adetim erken gelmişti. Rahim filmi inşallah size iyi gelir bende pek faydası olmadı. Güzel haberlerini alırız dilerim 😍 kaç günde bir adet oluyorsun pco varmış ya?

Rahim filmi bende ilk ay kasık ağrısı yaptı yumrtlama sonrası adetim erken gelmişti. Rahim filmi inşallah size iyi gelir bende pek faydası olmadı. Güzel haberlerini alırız dilerim 😍 kaç günde bir adet oluyorsun pco varmış ya?
Genelde 35 ğünde oluyorum..fakat rahim gilmi çektireli 40 ğünde oluyorum..bu ayda ovülasyonuma ğöre 40 günde olacağım.pko olduğu için rahim filmi pek işe yaramıyor 🙁

Genelde 35 ğünde oluyorum..fakat rahim gilmi çektireli 40 ğünde oluyorum..bu ayda ovülasyonuma ğöre 40 günde olacağım.pko olduğu için rahim filmi pek işe yaramıyor 🙁

Rahim filmi sonrası adet bir ileri bir geri olabiliyor. Olsun filmin temiz çıktıysa sıkıntı değil. Nasipse bir şekilde olacaktır 🤗 en yakın zamanda olmasını temenni ediyorm 🙏🏼

Benim adım değil ama bebeğim olursa kızımın adını vermek istemiştim nasip henüz olmadı 😔belki birgün olur veririm 🤷çok güzel adı sadce mi yüsra başka isim koydunuz mu?
RabiaYüsra... Öyle ğüzel ki inşaallah sizede nasip olur..yüsra kolaylok demek..ve cidden kızım her anlamda bana çok kolaylık sağladı..bebekliği öyle kolaydı ki ve haladaöyle..vazgeçmeyin bu isimden..👍🥰

RabiaYüsra... Öyle ğüzel ki inşaallah sizede nasip olur..yüsra kolaylok demek..ve cidden kızım her anlamda bana çok kolaylık sağladı..bebekliği öyle kolaydı ki ve haladaöyle..vazgeçmeyin bu isimden..👍🥰

Tuttum bunu Rabia yüsra çoook güzel ya 😍evet anlamını seviyorm inşirah süresini okurken ilgimi çekmiş anlamına bakmış çok beğenmiştim. Birgün bana da vesile olur dilerim 🙏🏼 siz yazdıklarını okurken bile içime huzur doldu ♥️Rabbim duysun sesimi de versin dilerim 🙏🏼 🙏🏼

Bat 8 ağustos normalde günün gecikmesini beklicektim ama beklemedim bi kaç belirti var bir haftadır erken gebelik testi yaptım ama bana göre tek çizgi ama burda bi çok fotoda ben silik çizgiyi göremiyorum sizler görüyorsunuz benm testide bi yorumlar mısınız🙈🙈
IMG_20210802_163622.jpg
IMG_20210802_163630.jpg

Tuttum bunu Rabia yüsra çoook güzel ya 😍evet anlamını seviyorm inşirah süresini okurken ilgimi çekmiş anlamına bakmış çok beğenmiştim. Birgün bana da vesile olur dilerim 🙏🏼 siz yazdıklarını okurken bile içime huzur doldu ♥️Rabbim duysun sesimi de versin dilerim 🙏🏼 🙏🏼
İsmi ile doğup ismi ile yaşasınlar..cidden ben hiç pişman olmadım..ismi o kadar huzur veriyor ki..ufacık bi seslenmemde yüsra dediğim an çocuğuma bi sakinlik bi neşe be huzur geliyor çocuğa..diyorlar ne kadar sakin oturaklı kibar bi kız..Allah verir de inşaallah sende tat canım..o benim en zor ğünlerimin kolaylığı oldu..🥰😍şimdi bi kızım olursa yine bu seferde ZEYNEP ZÜMRA DÜŞÜNÜYORUM

IMG_20210803_063159.jpg
Hanımlar merhaba iki gün önce de testimi atmıştım. Prodictor early. Test yine aynı derecede silik çıktı. Gün aşırı aynı siliklikte çıkar mı sizce ben eğer gebelik varsa daha koyu olur diyordum. Bat 7 Ağustos. Bu silik çizgilerle umutlanmali miyim bilemedim🤷🏼‍♀️ yorumlarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 2896046 Hanımlar merhaba iki gün önce de testimi atmıştım. Prodictor early. Test yine aynı derecede silik çıktı. Gün aşırı aynı siliklikte çıkar mı sizce ben eğer gebelik varsa daha koyu olur diyordum. Bat 7 Ağustos. Bu silik çizgilerle umutlanmali miyim bilemedim🤷🏼‍♀️ yorumlarınızı bekliyorum.
Bat 7 ağustos ise bu kadar silik normal ben de depolamistim bu predictorlerden eve. Her gun yapiyordum 3 gun ayni koyilukta sonraki gun cok cok net çıkmıştı cizgi yarin tekrar deneyin koyulasacaktik bu test yanıltmiyor allahin izniyle vardır. Beta verin derim.

Bat 7 ağustos ise bu kadar silik normal ben de depolamistim bu predictorlerden eve. Her gun yapiyordum 3 gun ayni koyilukta sonraki gun cok cok net çıkmıştı cizgi yarin tekrar deneyin koyulasacaktik bu test yanıltmiyor allahin izniyle vardır. Beta verin derim.
Böyle deneyimlemis birinden bu yorumu duymak mutlu etti beni. İnşallah vardır hayırlısıyla. Kan için biraz daha beklemeyi tercih edicem ama test yapamaya devam ederim inşallah

X