Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Ervanurr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
340
424
Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim kızlar darısı başınıza inş. Bir gün öncesinde ağrılarım sıklaşınca gece geldik hastaneye, ben tabi sabaha alırlar nasılsa diye rahatım 😃 açılma olmuş galiba yarım saat içinde ameliyathanedeydim. Birde spinalde olsa insan hissediyomuş ya garip oluyo😬 tek sorunum dünden beri gaz sancım var tam atamıyorum beni mahfediyo. Kızları uyandırıp emzirmeye çalışmakta ayrı mesele, sürekli uyuyorlar 🥰 bir de size tavsiyem süslü dantelli gecelik almayın en hafif sade ne varsa koyun, buradan doğumdan çıkıp makyaj yapıp süslenen tüm kadınların önünde saygıyla eğiliyorum, ben dağıldım resmen😁

Browni61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2017
464
577
36
Ben bugün kontroldeydim, sık sık az az ye, diye önerdi doktorum reflü için. Nts 2 kere çekildik Sürekli bebek hareketlerini takip et, bir hareketsizlik hissedersen mutlaka gel, dedi.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 166 gün geçti.

Birmucize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2017
1.617
1.670
Ben bugün kontroldeydim, sık sık az az ye, diye önerdi doktorum reflü için. Nts 2 kere çekildik Sürekli bebek hareketlerini takip et, bir hareketsizlik hissedersen mutlaka gel, dedi.
Şu sıra çok hareket etmiyorlar ki🤔 Bende daha çok sertleşme bir tarafa toplanma var. Arada dalgalanıyor bir de. Çok ağırlaşmış hissediyorum artık. Sonlara yaklaşıyoruz galiba. Bol penyelerimi giyiyordum düne kadar şimdi onlarda dar geliyor. Epey büyüdü karnım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 177 gün geçti.

sevdacann

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
494
647
32
biz seninle aynıydık sanki cumartesi bakalım bana ne diyecek gün verir diye düşünüyorum sana doğumla alakalı birsey söyledimi..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 167 gün geçti.

Browni61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2017
464
577
36
Şu sıra çok hareket etmiyorlar ki🤔 Bende daha çok sertleşme bir tarafa toplanma var. Arada dalgalanıyor bir de. Çok ağırlaşmış hissediyorum artık. Sonlara yaklaşıyoruz galiba. Bol penyelerimi giyiyordum düne kadar şimdi onlarda dar geliyor. Epey büyüdü karnım
Ben de öyle daha çok hıçkırıkları ve bir kenara toplanmaları dalgalanmaları hissediyorum

Browni61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2017
464
577
36
biz seninle aynıydık sanki cumartesi bakalım bana ne diyecek gün verir diye düşünüyorum sana doğumla alakalı birsey söyledimi..
Her şey yolunda giderse 38+4, 38+5 gibi alırız, dedi. Ana suyunda azalma olursa ya da bir terslik görürsek her an alabiliriz artık almamızda bir sakınca yok, dedi. Sancı gelirse sancıyı durdurmaya çalışmayız, dedi. Birazda duruma bebek karar verecek,dedi.

sevdacann

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
494
647
32
Her şey yolunda giderse 38+4, 38+5 gibi alırız, dedi. Ana suyunda azalma olursa ya da bir terslik görürsek her an alabiliriz artık almamızda bir sakınca yok, dedi. Sancı gelirse sancıyı durdurmaya çalışmayız, dedi. Birazda duruma bebek karar verecek,dedi.
Hayırlısı olsun canım sağlıkla gelsin bebişlerimizyarın bende aynı sözleri duyacak mısım gibi hissediyorum çünkü geçen hafta 3 haftam var demişti doktorum hayırlısı artık👏😊

EU3636

Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2019
120
124
32
Peki canim mudehale edilemiyomuu..oyle bir zmana denk geldi ki.bu pandemi mahvetti..7 eylule randevu aldim ..fakat tedavi daha once baslayabilir..nasil peki idare ediyosun..
Canim msjini yeni gördüm bana gargara ağrı kesici antibiyotik verdi gecmedi ama sürekli fircaliyorum su içerken delirtiyor beni ama sabretmek zorundayız

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 162 gün geçti.

sevdacann

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
494
647
32
Bizim de yarın kontrol. Valla eşime diyorum çantayıda mı alsak yanımıza😅 O da sakın ha daha günü var çıkar aklından doğurmayı diyor. Ama ben kendimi sonlarda hissediyorum. Kaç gündür ayaklarım şiş iyice ağırlaştım.
aynı seyi bende söyledim aynı tepkiyi gördümm🤣🤣
bu arada sezeryan da çatı muayenesi yapmıyorlar değilmiii