Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

masal3487

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2015
10.335
21.542
Bu hafta doğum yapacak olan arkadaşlar şimdiden hepiniZe iyi doğumlar diliyorum. Bende bir hafta sonra kazıma kavuştum. Ama ilk gecemiz kötü geçti. Ateşim çıktı indi çıktı derken acillik oldum. Rahmimde iltihap oluşmuş. Hiç iyi halim yok anlayacağınız. Ama kendimden çok kızımı düşünüyorum. Harika bir duygu.
Geçmiş olsun,kızına da kavusmussun gozun aydın🤗

sevdacann

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
494
647
32
Herkese çokteşekkür ederim. Doktorun demesi vajendeki mikroorganizmalar doğum sonrası kanlı bir ortam olan Rahime giderek enfeksiyona neden olmuş. Şansa bak. O kadar dikkat et yara yerim güzel iyileşiyor derken neyle karşılaştım.
Allah analı babalı büyütmek nasip etsin gelmiş geçmiş olsun..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 222 gün geçti.

Yagmursever

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2016
129
130
37
Biz bugün kontroldeydik, 38+5 olduk fakat hiç sancı vs yok.. Suyum biraz azalmış, yarın suni sancı verip perşembe doğum gerçekleşecek dedi. Yani 39 da gelecek inşallah. Bekleyerek riske atmak istemedi. Duruma göre epidural verecekmiş, sezeryan çok gerekli olmadıkça yapmayacak. Rainbow66 Rainbow66 bebişler aynı gün doğacaklar 😀 Tabi saat farkından dolayı senin önce olur, 7 saat fark var abd ile Tr arasında. Suni sancıdan korkuyordum korktuğum başıma geldi.

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.313
1.694
Biz bugün kontroldeydik, 38+5 olduk fakat hiç sancı vs yok.. Suyum biraz azalmış, yarın suni sancı verip perşembe doğum gerçekleşecek dedi. Yani 39 da gelecek inşallah. Bekleyerek riske atmak istemedi. Duruma göre epidural verecekmiş, sezeryan çok gerekli olmadıkça yapmayacak. Rainbow66 Rainbow66 bebişler aynı gün doğacaklar 😀 Tabi saat farkından dolayı senin önce olur, 7 saat fark var abd ile Tr arasında. Suni sancıdan korkuyordum korktuğum başıma geldi.
Bizim Perşembe’ye kaydı 😬 (tabi beyfendi sürpriz yapmazsa) ben çarşamba olur diye düşünüyordum , doğumu yaptıracak kişi daha önce de aöylemiştim candostum... benim düşünmediğimi düşünmüş ... Perşembe istersin diye düşünmüştüm dedi ... niye dedim 20.08.20 oluyormus 🤣 normalde takılmam öyle şeylere , sonra eşim de öyle olsun diyince Perşembe’ye karar kıldık ... sen 7 saat+1 gün kıdemli anne olacaksın 😃😃😃 Suyu azalınca beklemek istemiyorlar fazla bizde de durum aynı ... normalde 29u olacaktı 38in içinde olacaktık biz de ... Perşembe 37+3 olacağız 😶

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 228 gün geçti.

Birmucize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2017
1.765
1.804
Allaaaam en sona ben mi kalıcam ki yeaa 🤭 benimki 28’inde geliyor... ama umarım bu hafta gelmeye kalkmaz, doktorum tatilde 😣
Beklerse bizimki de o tarihlerde gelecek. Bugün doğmazsam tabii😄 Çok yordum kendimi temizlik yüzünden. Doktor hareket et dedi diye biriken işlerin ortasına daldım. Belim kopuyor şu an

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 232 gün geçti.

Yagmursever

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2016
129
130
37
Bizim Perşembe’ye kaydı 😬 (tabi beyfendi sürpriz yapmazsa) ben çarşamba olur diye düşünüyordum , doğumu yaptıracak kişi daha önce de aöylemiştim candostum... benim düşünmediğimi düşünmüş ... Perşembe istersin diye düşünmüştüm dedi ... niye dedim 20.08.20 oluyormus 🤣 normalde takılmam öyle şeylere , sonra eşim de öyle olsun diyince Perşembe’ye karar kıldık ... sen 7 saat+1 gün kıdemli anne olacaksın 😃😃😃 Suyu azalınca beklemek istemiyorlar fazla bizde de durum aynı ... normalde 29u olacaktı 38in içinde olacaktık biz de ... Perşembe 37+3 olacağız 😶
Bizimde persembe doğacak ama biz 7 saat geride oldugumuz için senin bebiş önce doğacak 🥰 Sag salim kucagımıza alalım hayırlısıyla 🙏🏼

Yagmursever

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2016
129
130
37
Beklerse bizimki de o tarihlerde gelecek. Bugün doğmazsam tabii😄 Çok yordum kendimi temizlik yüzünden. Doktor hareket et dedi diye biriken işlerin ortasına daldım. Belim kopuyor şu an
Bende bugün birikmiş ütülerimi yapıp, dolaba biraz yemek yapıp koymayı düşünüyorum, hastaneden çıkınca yemek hazır olsun 🤗

Glueckwunsch

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2012
333
607
Allaaaam en sona ben mi kalıcam ki yeaa 🤭 benimki 28’inde geliyor... ama umarım bu hafta gelmeye kalkmaz, doktorum tatilde 😣
Yok yok ben sondayim😂 ne gun belli ne bisey 😁
Bende sondayım sanırım, yarın 37. Haftaya başlıyoruz , normal planlandığı İçin gün vs yok 😁 hepinizin hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah ❤️ Doğuran yazmayı unutmasın 💓

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 219 gün geçti.

okyanus4289

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
221
199
32
Bende sondayım sanırım, yarın 37. Haftaya başlıyoruz , normal planlandığı İçin gün vs yok 😁 hepinizin hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah ❤ Doğuran yazmayı unutmasın 💓
Bizimde sezeryan ama kiz uslu durmadigi icin net tarih yok 😁 bizde bekliyoruz bakalim😂 hayirli zamanda gelsin kuzucuklar😍

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 221 gün geçti.

Blueangel34

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2018
385
648
32
Bizim de günümüz belli sürpriz olmazsa 38+4de 26 Ağustos da inşallah. Da dünden beri burun akıntısı, başağrısı, Boğaz ağrısı var. Klimadan üşüttüğüme eminim. Başına böyle bişry gelen varsa nasıl atlattınız? Tuzlu su gargarası yapıyorum, arada ıhlamur içiyorum dünden beri pek işe yaramadı gibi