Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

sevdacann

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
494
647
32
Aynı günler hep kontrollerimiz. Doğumlarıda denk gelirmiş😍 Bakalım ne diyecekler
kısmet bu gidişle öyle olacak galiba hayırlı haberler inşallah❤️🥰
ödeme gelince iki gündür üzerine mi yatıyorum bilmiyorum sol elim acayip şişiyor kapatamıyorum ayaklarımda birsey yok ama oksaparı kestik içimde bir korku yok değil gece kalkıp su içmiyorum onunla alakalı olsa diyorum heryerim şişer tuhaf

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 167 gün geçti.

Birmucize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2017
1.617
1.670
terliklerime sığmıyor ayaklarım ☹ ödem olmuyor diye seviniyordum ne oldu böyle yaa 😔
Aynı durumdayım😣 Gece normale dönüyor uyandıktan sonra evde yürümekle bile balon gibi oluyor. Son haftalar böyle oluyor herhalde burnum yüzüm bile şiş. Allahtan tansiyon düşük hep

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 177 gün geçti.

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.313
1.694
Bizim de günümüz belli sürpriz olmazsa 38+4de 26 Ağustos da inşallah. Da dünden beri burun akıntısı, başağrısı, Boğaz ağrısı var. Klimadan üşüttüğüme eminim. Başına böyle bişry gelen varsa nasıl atlattınız? Tuzlu su gargarası yapıyorum, arada ıhlamur içiyorum dünden beri pek işe yaramadı gibi
Aynısını geçirdim ; hatta yazmıştım , iki defa covid testi olmak zorunda kaldım 😒 negatif ikisi de 😬 ama bütün hamilelik boyunca hiç ilaç kullanmamıştım... iki çeşit antibiyotik kullandım son hafta ... daha iyiyim cok sükür ama hala tam normalleştim diyemeyeceğim ....

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 173 gün geçti.

Blueangel34

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2018
385
648
32
Aynısını geçirdim ; hatta yazmıştım , iki defa covid testi olmak zorunda kaldım 😒 negatif ikisi de 😬 ama bütün hamilelik boyunca hiç ilaç kullanmamıştım... iki çeşit antibiyotik kullandım son hafta ... daha iyiyim cok sükür ama hala tam normalleştim diyemeyeceğim ....
Dün sabah ameliyat hazırlık kanlarını alırlarken covid antikor testi de yapıldı. Negatif. Ya bilmiyorum antibiyotiksiz geçmez mi Yani. Grip gibi sanki. Öksürük çok yok bende, daha ziyade burun akıntısı ve baş ağrısı var.

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.313
1.694
Dün sabah ameliyat hazırlık kanlarını alırlarken covid antikor testi de yapıldı. Negatif. Ya bilmiyorum antibiyotiksiz geçmez mi Yani. Grip gibi sanki. Öksürük çok yok bende, daha ziyade burun akıntısı ve baş ağrısı var.
Sterimar kullan okyanus suyu ; gebeliğin basında hormonlara bağlı burun tıkanıklığı yaşarken kullanmıştım , bir de geçen hafta iste ... ama benim öksürük balgam filan da vardı ... yani biraz ucundan döndüm 😅 covid stresini o yüzden yaşadık... seninkisi nezle gibi gerçekten de tipik klima sıkıntısı .... belki semptomatik yaklaşımla atlatırsın, sterimar , bal limon , ılık-sıcak boğqzını rahatlatacak seyler ... bir de ben portakal suyu içmeye çalışmıştım doğal c vitamini ; antibiyotiksiz atlatırsın insallah ...

Ama bir de ben geçen hafta tiroid icin kan verirken birkaç şey daha baktırdım , onlar da yüksek çıkmıştı ... istersen bir hemogram crp baktır durum daha sıkıntı olursa 1-2 güne ?

Blueangel34

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2018
385
648
32
Sterimar kullan okyanus suyu ; gebeliğin basında hormonlara bağlı burun tıkanıklığı yaşarken kullanmıştım , bir de geçen hafta iste ... ama benim öksürük balgam filan da vardı ... yani biraz ucundan döndüm 😅 covid stresini o yüzden yaşadık... seninkisi nezle gibi gerçekten de tipik klima sıkıntısı .... belki semptomatik yaklaşımla atlatırsın, sterimar , bal limon , ılık-sıcak boğqzını rahatlatacak seyler ... bir de ben portakal suyu içmeye çalışmıştım doğal c vitamini ; antibiyotiksiz atlatırsın insallah ...

Ama bir de ben geçen hafta tiroid icin kan verirken birkaç şey daha baktırdım , onlar da yüksek çıkmıştı ... istersen bir hemogram crp baktır durum daha sıkıntı olursa 1-2 güne ?
Zaten bu gidişle akşama acil yolları göründü eşimin gelmesini bekliyorum. Bayağı yere serdi bu sefer gerçekten

nino5585

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2019
401
576

Canım yarın için bol şans diliyorum sana, çok kolay ve sorunsuz geçsin İnşallah 🧡

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.313
1.694
Canım yarın için bol şans diliyorum sana, çok kolay ve sorunsuz geçsin İnşallah 🧡
Cok teşekkür ederim 💜🖤 .... biraz duygusallaştım , normalde erkek olacakmışsın , yanlışlık olmuş derler o dereceyimdir , simdi neye benzeyecek , nasıl olacak , iyi birer anne baba olabilecek miyiz , bizi sevecek mi , nasıl bir hayat onu bekliyor , bunları düsünüyorum ....

okyanus4289

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
221
199
32
Merhaba kızlar biz bebişlerimize kavuştuk çok şükür bu sabah 10 da oldu sezaryenim. Bebeklerim yanımda onlarda ben de iyiyim çok şükür 🥰 darısı siz gün sayanların başına inşallah. ❤
Gözünüz aydin canim saglikla buyusunler insallah😍 sanada cok cok gecmis olsun ♥️

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 166 gün geçti.

tunserD12

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2014
777
1.596
Merhaba kızlar biz bebişlerimize kavuştuk çok şükür bu sabah 10 da oldu sezaryenim. Bebeklerim yanımda onlarda ben de iyiyim çok şükür 🥰 darısı siz gün sayanların başına inşallah. ❤️
Ömürlü olsun kuzuların. Çok şükür sagsalim atlattınız. Daha sonra ayrıntıları paylaşmanı bekliyorum.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 163 gün geçti.

Birmucize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2017
1.617
1.670
Merhaba kızlar biz bebişlerimize kavuştuk çok şükür bu sabah 10 da oldu sezaryenim. Bebeklerim yanımda onlarda ben de iyiyim çok şükür 🥰 darısı siz gün sayanların başına inşallah. ❤
Geçmiş olsun canım. Gözünüz aydın😍 Sağlıkla büyüsün kuzucuklar

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 177 gün geçti.

Browni61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2017
464
577
36
Cok teşekkür ederim 💜🖤 .... biraz duygusallaştım , normalde erkek olacakmışsın , yanlışlık olmuş derler o dereceyimdir , simdi neye benzeyecek , nasıl olacak , iyi birer anne baba olabilecek miyiz , bizi sevecek mi , nasıl bir hayat onu bekliyor , bunları düsünüyorum ....
Allah yardımcın olsun canım her şey yolunda gitsin inşallah 🙏🏼

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 166 gün geçti.