Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Blueangel34

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2018
385
648
32
Doğum yapanlari tebrik ederim sagsalim büyüsün bebekleriniz inşallah❤
Benim de Perşembe sezeryan günüm o güne kadar geldi geldi gelmedi biz alacağız Allah nasip ederse🤭
Nişan olduğunu düşündüğüm akıntım var ama ebe nişan değildir diyor ağrıyla gelir nişan diyor bilemiyorum.
Benim gibi bekleyen arkadaşlar sagsalim inşallah alırız kucaklarimiza
Şöyle ki benim önce az miktarda yoğun sarı akıntıyla karışık kan pıhtıları geldi. Sonra yarım saat sonra suyum gelmeye başladı. Herkeste farklı olabilir tabi ki.

sevdacann

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
494
647
32
kızlar bizde doktordan çıktık simdi yine nsty bağlamadı çarşamba günü bağlayacakmış ve masal hanım doğum kanalına girmiş çarsamba günü doğum günümüzü belirleyecek doktorum hayırlısı ile hatta ufaktan kendi gelmezse 30 agustos zafer bayramında gelir bebişimiz dedi hayırlısı çok heyecanlandık biz ya❤️🙃❤️

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 214 gün geçti.

Yasemintug

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2017
226
223
Şöyle ki benim önce az miktarda yoğun sarı akıntıyla karışık kan pıhtıları geldi. Sonra yarım saat sonra suyum gelmeye başladı. Herkeste farklı olabilir tabi ki.

Benim de anlattığınız şekildeydi pembeli renk de karışıktı iki kere geldi ama su ya da sancı olmadı

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 227 gün geçti.

EU3636

Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2019
120
124
32
En son doğum yapacak olanlardan biride benim sanırım daha bı günüm bile yok ayakta fazla durunca ağrım oluyo ama nstde ağrım felan cikmiyo heran bi sürpriz bekliyorum bende bu arada doğum yapan arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun darısı bizim başımıza artık

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 209 gün geçti.

Browni61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2017
464
577
36
Benim de bugün 37+2 bitti. Ya bu son haftalar ne zormuş. Salı gününü bekliyorum. Salı günü günü netleştiricez artık ya bu hafta içi ya da 1 Eylül olacak. Ayy çok heyecanlıyım çoook

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 213 gün geçti.

Ervanurr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
340
424
Doğum yapacak arkadaşlar allah kolaylık versin. Doğum yapanlar sizler nasılsınız? ben psikolojik olarak çökmüş durumdayım hiç böyle olacağımı düşünmemiştim. Yetemiyorum onlara, bebeğimin biri sürekli ağlıyor memeyi reddetmeye başladı biberon istiyor. Özellikle ikiz anneleri emzirme konusunu nasıl yapıyorsunuz

nino5585

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2019
401
576
Doğum yapacak arkadaşlar allah kolaylık versin. Doğum yapanlar sizler nasılsınız? ben psikolojik olarak çökmüş durumdayım hiç böyle olacağımı düşünmemiştim. Yetemiyorum onlara, bebeğimin biri sürekli ağlıyor memeyi reddetmeye başladı biberon istiyor. Özellikle ikiz anneleri emzirme konusunu nasıl yapıyorsunuz

Ahh canım koyverme kendini yaaa
yenidoğan ağlamasını ya gaza, ya doymamaya yada ilgi açlığına yoruyorlar Ya genelde, hepsine dikkat ettin mi tek tek? İnstagramda sema abbasoğlu’aözel mesajla bir sorsana kendisi sağolsun cevap veriyor yrdımcı oluyor. Olmadı danışmanlık istersin yine kendisinden... allah yardımcın olsun kuzularla sana 🧿
Sütün yetmiyorsa da Yetmiyordur her bebek memeyle büyümüyor kendini yıpratma hemen bu kadar noolur...

Blueangel34

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2018
385
648
32
Tek bebekle emzirme işi beni nakavt etti hem de eski bir bebek hemşiresi olarak. Allah ikiz analarına sabır versin gerçekten. Göğüs uçlarım çok fena gerçekten acı çekiyorum. Birazcık işin ciddiyetinde olmasam emzirmeyi bırakırdım herhalde. Ama iş gerçekten ciddi sabra dewamke 😬

Ervanurr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
340
424
Tek bebekle emzirme işi beni nakavt etti hem de eski bir bebek hemşiresi olarak. Allah ikiz analarına sabır versin gerçekten. Göğüs uçlarım çok fena gerçekten acı çekiyorum. Birazcık işin ciddiyetinde olmasam emzirmeyi bırakırdım herhalde. Ama iş gerçekten ciddi sabra dewamke 😬
Sen gümüş kapak almış mıydın işe yaramıyor mu

Irmak_03

Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2019
246
328
38
Kızlar merhaba günlerdir yazamadım bir türlü😊 12 sinde sezeryanla oğlumu kucağıma aldım. Taburcu olduktan sonraki bir haftam kabus gibi geçti aşırı gaz ve kabızlık sorunum oldu. Gözüm hiç bir şeyi görmedi şişkinlik ve ağrıdan üstüne üstlük ayaklarımda çok ciddi ödem oldu bacaklarımda dahil davul gibi şişti. Bir kaç gün yüksek tansiyon problemim oldu dahiliyeye gittim tansiyon ilacı verdi şimdi düştü çok şükür ilacı azaltarak kesicez. Genelde hamilelikte yaşanan bu durumları Sezeryan sonrası yaşadım. Ama çok şükür 2 - 3 gündür iyiyim bu gün minnoşumun kıyafetlerini bile ütüledim. Oğlum 2680 kg doğdu 2250 ye kadar kilo kaybı oldu ve sarılık oldu. Bir gece fototerapi aldı geçtiğimiz hafta. Allah’ıma şükür yavaş yavaş oda toparlamaya başladı. Evlat çok bambaşka bir şeymiş yaşanan bütün sıkıntılara değiyor. Şimdi tek derdim emzirmek 😂 çok derin uyuyor zorla uyandırıyorum ☺️☺️ yarım saat sürüyor uyandırmak. Ama sanki evin her yeri bebek kokuyor muhteşem bir şey. Şükürler olsun rabbime 🙏🙏Bu arada Doğum yapan arkadaşları da tebrik ederim allah sağlıklı hayırlı uzun ömürler nasip etsin inşallah 🙏

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 222 gün geçti.