Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

sevdacann

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
494
647
32
B Birmucize evrt canım masalım kara kara saçlı bebeğim bana cekmiş açılır zamanla rengi sanırım benim gibi.. ❤️🧿
Kızlar gece 7saat deliksiz uyuduğu oluyor benimkinin doktor uyandırma dedi siz napıyorsun uz gece bir kere kalkıyor bazen 2 ellemi yorum gündüz allak bullak uyku hiç uyulmadığı bile oluyor

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 214 gün geçti.

sevdacann

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
494
647
32
2 aylık aşısı içinde calpol içirin yarım kasık ben vereceğim 2 kasımda olcak benimkide 🙃☹️

Birmucize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2017
1.741
1.778
Bu aralar uzun uyumaya başladı gece benim minnoşum. Onunla birlikte bende uyumuşum geçenlerde uyanmadan. 5 saat olmuş yorgunluktan farkında değilim. Sonra memeler şişmiş tabi. Ertesi gün ateşim çıktı onunla ilgili mi bilmiyorum. Bir gün önceside aynısı oldu. Gece ateşim vardı yine. Sağmak zor geliyor tatlı uykudan uyanıp. Tüm gün yorgunluktan ölüyorum çünkü. Gündüz uykusu yok denecek kadar az. Sürekli kucakta gezmek istiyor. Kollarım kopuyor yorgunluktan belim ağrıyor. Babası gelse de atsam kucağına diyorum.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 224 gün geçti.

sevdacann

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
494
647
32
Bu aralar uzun uyumaya başladı gece benim minnoşum. Onunla birlikte bende uyumuşum geçenlerde uyanmadan. 5 saat olmuş yorgunluktan farkında değilim. Sonra memeler şişmiş tabi. Ertesi gün ateşim çıktı onunla ilgili mi bilmiyorum. Bir gün önceside aynısı oldu. Gece ateşim vardı yine. Sağmak zor geliyor tatlı uykudan uyanıp. Tüm gün yorgunluktan ölüyorum çünkü. Gündüz uykusu yok denecek kadar az. Sürekli kucakta gezmek istiyor. Kollarım kopuyor yorgunluktan belim ağrıyor. Babası gelse de atsam kucağına diyorum.
ay aynı seyleri yasıyoruzyaa masallah benimki bazen 7 saat sürüyor uyuduğu gece doktor uyandırma dedi uyandırmıyorum gündüzleri aynı bölük pircük memede işte gezinirken belki 1 saat uyuyordur beşiğe koyduğum an gözler faltası🥰benim gögüs lerim şişmiyor sanırım sütüm çok değil ☹️evet atesini çıkmasının sebebi emmemesi mastit düğüm düğüm bezeler falan oluyor sağmak gerek sürün güzel geliyor demekki maşallah🧿🧿

Ervanurr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
340
424
Bizimkilerde çok uyuduğu zaman kalkıyorum onlardan önce sağıyorum biraz hem mastiti yaşadım çok kötü, hemde bizimki çok şişince ememiyor boğuluyo gibi oluyor. Tabi bu kadar şişmesi 6 7 saat geçince oluyor

My angelll

Candan öte bir can varmış, onunda adı evlatmış🤱
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
4.976
2.452
Yoğunluk tüm hızıyla devam ediyor galiba kimse yazmaya fırsat bulamıyor😄 Biraz daha düzene girdi benim günlerim diyebilirim. En azından oturup onunla ağlamıyorum😊 Biraz daha büyüdük algılar açıldı. Sabahları gülücükler atıyoruz göz göze bakışıyoruz. Odaları inceliyor gezdirdikçe.

Yakında 2. ay aşılarımız var. Diğer özel aşılar için ne düşünüyorsunuz. Doktorumuz yapılması faydalı dedi. Özellikle rota aşısı. 3 aya girince yapılmalıymış.Menenjit ve Rota için karar verin dedi. Kalça ultrasonunuda istedi bugünlerde. Randevu alıcam haftaya
Rota ve menenjiti yaptırdın mı canım kaçıncı ay yaptırdın ? 2. Ay aşısında ateş oldumu

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 173 gün geçti.

Irmak_03

Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2019
246
328
38
Kaçıncı ayda yaptıracaksınız canım ? 2. Ay aşılarında ateş oldu mu
Rota aşısını 2. Ay aşıları ile birlikte ilk dozunu yaptırdık. Menenjit 6 ay öncesi ve sonrası yapılabiliyor dedi doktorumuz. Hepsi birlikte çok fazla olacak menenjiti 6 ay sonrasına bırakalım dedi. Çok şükür ateş olmadı aşı sonrası. Aşıyı yapan hemşiremiz yarım çay kaşığı calpol hemen verebilirsin ateşi önler dedi. Dediği gibi yaptım ve iki gün ara ara calpol verdim huzursuz oldukça ağrısı olabilir diye. Neyseki korktuğum kadar zor olmadı.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 222 gün geçti.

Irmak_03

Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2019
246
328
38
Ateşi görmeden ilaç vermek iyi değilmiş. Bizede calpol vermişti 37.5 olursa verin dedi doktorumuz en fazla 37 oldu bizim
Bende verdim hemşiremizin tavsiyesiyle. Zaten muhtemelen ağrısı oluyordu iyi geldi diye düşünüyorum. Tabiki tercih meselesi 😊😊

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 222 gün geçti.

My angelll

Candan öte bir can varmış, onunda adı evlatmış🤱
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
4.976
2.452
Rota aşısını 2. Ay aşıları ile birlikte ilk dozunu yaptırdık. Menenjit 6 ay öncesi ve sonrası yapılabiliyor dedi doktorumuz. Hepsi birlikte çok fazla olacak menenjiti 6 ay sonrasına bırakalım dedi. Çok şükür ateş olmadı aşı sonrası. Aşıyı yapan hemşiremiz yarım çay kaşığı calpol hemen verebilirsin ateşi önler dedi. Dediği gibi yaptım ve iki gün ara ara calpol verdim huzursuz oldukça ağrısı olabilir diye. Neyseki korktuğum kadar zor olmadı.
3.ayda da oluyormu rota aşısı biliyormusun oluyor dedirecek ama 3.ayda yaptırayım diyorum bilemedim menenjitide 2.ayla birlikte yapacaktı doktor ama ağır gelir diye ben istemiyorum kafam karıştı iyice ateş olayıda ayrı korkutuyor 🤦‍♀️

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 173 gün geçti.

Blueangel34

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2018
385
648
32
B Birmucize evrt canım masalım kara kara saçlı bebeğim bana cekmiş açılır zamanla rengi sanırım benim gibi.. ❤️🧿
Kızlar gece 7saat deliksiz uyuduğu oluyor benimkinin doktor uyandırma dedi siz napıyorsun uz gece bir kere kalkıyor bazen 2 ellemi yorum gündüz allak bullak uyku hiç uyulmadığı bile oluyor
Ayyy maşallah 🧿 her yerde söylemeyin bunu nazar değmesin. Valla benim kağan ım 2-3 saat max uyuyor sonra emip geri uyuyo. Bazen pıt diye geri uyuyor ama bazen 1 saate varan sallamayla uyuyabiliyor. Ama yani 3 saati hiç geçmedi kesintisiz uyuması diyebilirim.

Ervanurr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
340
424
3.ayda da oluyormu rota aşısı biliyormusun oluyor dedirecek ama 3.ayda yaptırayım diyorum bilemedim menenjitide 2.ayla birlikte yapacaktı doktor ama ağır gelir diye ben istemiyorum kafam karıştı iyice ateş olayıda ayrı korkutuyor 🤦‍♀️
Bizim doktorumuz rota 3. Ayda yapılacak dedi