Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Blueangel34

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2018
385
648
32
arkadaşlar randevularınıza gidiyor musunuz? benim iki gün sonra kontrolüm var ama nezle de oldum antibiyotik kullanıyorum boğaz enfeksiyonu yüzünden... randevuyu ertelesem mi diyorum ama çocuğumu da 3 haftadır görmüyorum. ayrıca geçen hafta önce başarısı için Bir sürü varol, dişim için de ayrıca antibiyotik kullanmıştım :KK43:( herşey üstüste geldi, çocuğumu etkileyip etkilemediğini merak ediyorum. doktorum da hastanede çalışıyor, muayenehane olsa sorun etmezdim de... şimdi çok aklım karıştı...
Özel hastanede doktorunun nöbet tuttuğu gün varsa onu tercih et mümkün mertebe. Akşam geç saatlerde gidersin. Ben öyle yaptım kimse yoktu gittiğimde. Direkt odaya girip muayene olup çıktım hastaneden hemen.

Birmucize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2017
1.734
1.774
arkadaşlar randevularınıza gidiyor musunuz? benim iki gün sonra kontrolüm var ama nezle de oldum antibiyotik kullanıyorum boğaz enfeksiyonu yüzünden... randevuyu ertelesem mi diyorum ama çocuğumu da 3 haftadır görmüyorum. ayrıca geçen hafta önce başarısı için Bir sürü varol, dişim için de ayrıca antibiyotik kullanmıştım :KK43:( herşey üstüste geldi, çocuğumu etkileyip etkilemediğini merak ediyorum. doktorum da hastanede çalışıyor, muayenehane olsa sorun etmezdim de... şimdi çok aklım karıştı...
Geçmiş olsun canım. Tenha bir zamanı seç. Erken saatler yada daha geç saatler gibi. Benim doktorum özel klinikte onda çok sorun yok. Ama bugün iğnem var mesela sağlık ocağına gitmem gerek. Ben de ne yapsam diye düşünüyorum. Her haftada gitmem gerek. Rabbim bizi ve bebeklerimizi korusun.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 220 gün geçti.

nino5585

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2019
401
576
Geçmiş olsun canım. Tenha bir zamanı seç. Erken saatler yada daha geç saatler gibi. Benim doktorum özel klinikte onda çok sorun yok. Ama bugün iğnem var mesela sağlık ocağına gitmem gerek. Ben de ne yapsam diye düşünüyorum. Her haftada gitmem gerek. Rabbim bizi ve bebeklerimizi korusun.

teşekkürler. amin canım inş :dua: zor sınavlar veriyoruz hep :KK43:

Thistle

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
512
924
Kızlar selam,
Sizlerden cinsiyet kesinleşen varsa yazsın bi, tabloyu güncelleyelim:)
@aziz misafir , @Yasemintug , @tunserD12 , @Elakaratas07 , Thistle Thistle , @Albatros2 , masal3487 masal3487 , @Lilyum15 , E EU3636 , @Aloha16
Şimdi geldim hastaneden. Biri kesin erkek, diğeri net göstermedi emin değiliz 😊
Geçmiş olsun canım. Ben de bugün randevuma gidip gitmeme konusunda çok tereddüt ettim ama ilerde daha fena olursa diye gittim. Hiçbir yere dokunma, yanında dezenfektan veya kolonya bulundur, ağzını burnunu kapat, eve gelir gelmez de tüm giysilerini makineye at, elini ağzını burnunu iyice yıka.

EU3636

Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2019
120
124
32

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 205 gün geçti.

sevdacann

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
494
647
32
canım benim de bugun troid tahlilim vardı sağlık ocağı daha tenha diye oraya gidiyordum hemşireyi aradım gelme dedi evden çıkma mümkünse dedi aciliyeti yok dedi tahlilin sonra doktorumu aradım özel laboratuvarda yaptırmamı istedi oda alsancakta sende numara varsa ara tenha vakitte önlemlerini al öyle git canım inş tez vakitte geçer şu virüs

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 210 gün geçti.

Birmucize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2017
1.734
1.774
canım benim de bugun troid tahlilim vardı sağlık ocağı daha tenha diye oraya gidiyordum hemşireyi aradım gelme dedi evden çıkma mümkünse dedi aciliyeti yok dedi tahlilin sonra doktorumu aradım özel laboratuvarda yaptırmamı istedi oda alsancakta sende numara varsa ara tenha vakitte önlemlerini al öyle git canım inş tez vakitte geçer şu virüs
Sağlık ocağında tedbir almışlar canım. Tek tek içeriye alıyorlar hastaları. Maskeli eldivenli gittim bende. 16 haftada kontrol var demişti hemşire. Konuştuk simdi gelme o zaman 20. haftada aşı var dedi o zaman gidicem

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 220 gün geçti.