Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Merhaba kızlar biz bebişlerimize kavuştuk çok şükür bu sabah 10 da oldu sezaryenim. Bebeklerim yanımda onlarda ben de iyiyim çok şükür 🥰 darısı siz gün sayanların başına inşallah. ❤️
Ömürlü olsun kuzuların. Çok şükür sagsalim atlattınız. Daha sonra ayrıntıları paylaşmanı bekliyorum.

Cok teşekkür ederim 💜🖤 .... biraz duygusallaştım , normalde erkek olacakmışsın , yanlışlık olmuş derler o dereceyimdir , simdi neye benzeyecek , nasıl olacak , iyi birer anne baba olabilecek miyiz , bizi sevecek mi , nasıl bir hayat onu bekliyor , bunları düsünüyorum ....
Allah yardımcın olsun canım her şey yolunda gitsin inşallah 🙏🏼

Hayırlı olsun gözünüz aydın 🥰 gelsin uykusuz geceler 😃 ben bir haftadır zombi gibiyim 😀

Biz de ilk geceden başladık, oğlan sürekli meme ağzında olsun istiyor ağlamaya çalışıyor. Kızda onun sesiyle mık mıklanıyor. Eşimle refakatçim pert durumda ben de direniyorum şu an. Allah size de kolaylık versin🙈

Ben de kontroldeydim bugün, 37. Haftayı doldurduk. Doktor 4-5 gün sonra almak istiyor, 1 cm açılma varmış, bebek kafasını iyice aşağıya gömmüş. İşi riske atmak istemiyor. Ama biz eşimle beklemek istiyoruz, 1 Eylül de yapmak istiyoruz. Biz öyle diyince Salı günü için tekrar çağırdı, görelim sürece göre karar veririz, dedi.
Rainbow66 Rainbow66 iyi şanslar canım. Merakla bekliyoruz haberlerini. Tam kaç hafta kaç günlük olmuş oldun?

Biz de ilk geceden başladık, oğlan sürekli meme ağzında olsun istiyor ağlamaya çalışıyor. Kızda onun sesiyle mık mıklanıyor. Eşimle refakatçim pert durumda ben de direniyorum şu an. Allah size de kolaylık versin🙈
Hayırlı uğurlu olsun, Allahım sizi birbirinize bağışlasın, ömürleri uzun güzel olsun ❤
Varsın kalsın memende boşver, bugünlerin hayalini kurmadık mı zaten 🥰 allahım sağlık sıhhat versin bütün kuzulara💓💓💓

Allah sağlıkla kucağına aldırsın..
canım sen grupta yenisin sanırım ama biz hiç böyle karşılaştırmalar yapmadık yapmıyoruz. Eğer doktorun iyi diyorsa iyidir, şüphen varsa başka doktor görüşü almanı tavsiye ederim. Herkesin kendi kilosuna, fizyolojisine, eşinin fizyolojisine bağlı değişebilir bebeğin kilosu ve gelişimi.. o yüzden başkalarıyla kıyaslayıp şüpheye düşmeye gerek yok 🥰
Sağlıkla kucağına almanı dilerim 💐
Çok teşekkür ederim sizde sağlıkla kucağınıza alın inşallah🙏🥰

Rainbow66 Rainbow66 günaydın canım. Heyecan dorukta başladığın çok güzel bir gün 😀. Keyifle git , karnında kelebekler uçuracak bekle , sağlıkla çık , oğlunla tanış vee sonrasında bize bilgi ver.20.09.20 😀
Rainbow66 Rainbow66 yı bilmem ama benim oğluş bu sabah bir sürpriz yaparak dünyaya geldi 😬 şuan emzirme işlerine yoğunlaşmış durumdayız.
Rainbow66 Rainbow66 kalbim duam sizinle arkadaşım, sağlıklı haberlerini vermeni bekliyoruz ❤❤❤
Ben de kontroldeydim bugün, 37. Haftayı doldurduk. Doktor 4-5 gün sonra almak istiyor, 1 cm açılma varmış, bebek kafasını iyice aşağıya gömmüş. İşi riske atmak istemiyor. Ama biz eşimle beklemek istiyoruz, 1 Eylül de yapmak istiyoruz. Biz öyle diyince Salı günü için tekrar çağırdı, görelim sürece göre karar veririz, dedi.
Rainbow66 Rainbow66 iyi şanslar canım. Merakla bekliyoruz haberlerini. Tam kaç hafta kaç günlük olmuş oldun?
Kızlar yazamadım hemen ; bugün 37+3 idik ... planlı sezeryanımız vardı ama sancılarım da başladı gününü biliyormuş ufaklık 😅 Doğum gerçekleşti .... ama sonrasında önce oksijen desteği verildi , toparlamayınca yoğun bakıma aldılar akşam :KK43:(((

Benim emzirme hayalim biraz yalan oldu ... mama alan bebek sütüm gelse bile bir daha anne sütü tüketir mi .... hastanede toparlanmaya çalışıyoruz :KK43: eşim de cok üzüldü :KK43:((((

Kızlar yazamadım hemen ; bugün 37+3 idik ... planlı sezeryanımız vardı ama sancılarım da başladı gününü biliyormuş ufaklık 😅 Doğum gerçekleşti .... ama sonrasında önce oksijen desteği verildi , toparlamayınca yoğun bakıma aldılar akşam :KK43:(((

Benim emzirme hayalim biraz yalan oldu ... mama alan bebek sütüm gelse bile bir daha anne sütü tüketir mi .... hastanede toparlanmaya çalışıyoruz :KK43: eşim de cok üzüldü :KK43:((((
Hiç üzülme çok kalacağını sanmıyorum. Bir an önce toparlanmaya bak sütun gelecektir. Bol bol da emzirirsin. 4 ay sonra memeye dönen bebekler bile var.Senin oğlan belki bir gece hadi bilemedin 3 gece kalır. Olumlu düşün.Saglikla kucağına aldın. Bundan sonrası senin gayretine bağlı. Tebrik ediyorum. Ömürlü olsun.

Geçmiş olsun canım. Merak etmiştik seni. Gözünüz aydın öncelikle. Hiç üzme kendini sütü gelmeyenlerde mamayla başlayıp süte dönüyorlar ya sonra. O iyi olsunda alır annesi sütünü.

X