Ah kızlar sonunda o hatayi yaptim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1) seni sevmeyen insanla neden birlikte oluyorsun?
2) madem kocanı çok seviyorsun neden gidip eski sevgilinle sexting yapıyorsun.
3) 1.yi gerçekten sevseydin 2. olmazdı, belli ki kocanı sevmiyorsun. Peki neden boşanmak istemiyorsun?

@Mune
@Kazen

Bu konuyuda kapatirmızınız lütfen. Insanoglunun yargısız, kötü olduğunu unutmuşum. Bir acıya böyle yaklaşmak..
Nasıl yaklaşıyoruz?
Zaten bitmiş, değer görmediğiniz bir evlilik var ortada.
Eşinizin eline de fırsat geçmiş.
Sizde ayrılın diyoruz.
Yaşadığınız zaten evlilik değil diyoruz, boşanmayalim diyerek kendinizi kendinizi iyice kötü duruma sokmayın diyoruz.
Ne diyelim?

Aldatmışsınız.
Fakat çooooook mutlu bir evliliği sonlandırmıyorsunuz.
Zaten sonu gelmiş.
Hatanızdan dolayı üzülebilirsiniz ama bu evlilk için değil. Zaten sizin ilgi ve sevgi görmediğiniz bir yermiş.
Sizinkisi sadece "Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan oldum" misali.
Çocuğunuz varsa, onun için güzel biçimde boşanın.

Ee sizde madem açıklı saçıklı konusmayı sevıyordunuz bunu fiili faaliyete dökemeyen kocanızla yapsaydınız,eskı sevgılıye ne gerek vardı. Nasılsa adam sızı doyuramıyor (burada haklısınız) en azından ruhunuz oksanırdı, maceraya ne gerek vardı yahu

@Mune
@Kazen

Bu konuyuda kapatirmızınız lütfen. Insanoglunun yargısız, kötü olduğunu unutmuşum. Bir acıya böyle yaklaşmak..
Ne acısı ya?
Ne acısı?
Kocanı aldatmışsın buradaki kadınlar ne yapacaktı? "Ühühühü canım çok üzüldüm" diye teselli mi edecekti seni? Yaptığını güzellemenin, kendini acındırmanın anlamı yok.
Gerçek dünyaya dön, gerçek dünya böyle değil. Bir de acı diyor te Allahım.

eski sevgililer kaç senelik eski sevgililer biri beni aydinlatsin ya adam 50 yasinda, 14 yasinda cocuk var ortada, en kotu 36 yasindan beri evli yani.
o nasil eski sevgililer ki yillaaaar yillaaar sonra gelip sizi buluyorlar kari koca ikisininde sevgilisi hemde 🤪
ben 14 sene onceki sevgililerimin adini bile hatirlamiyorum
Hatırlayan hatırlıyor valla,eski sevgililere gıcığım ben zaten :KK62:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X