Ah su kaynanalar

almila000

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2014
2.578
3.545
Merhaba arkadaslar.yaklasik 9 yillik evliyiz. 6 yasinda kizim var. Ilk hamilelegimde bir suru problem yasadim rahmimdeki perde yuzunden. Rahimdeki perde surekli bir engel olarak karsima ciktigindan ameliyat olmaya karar verdim. Daha cocuk dusuncemiz yok ama sadece engeli kaldiralim istedik. Kaynanama soyleme gafletinde bulunduk. Simdi dusunmuyoruz diye de soyledik. Aradan 2 gun gecmeden bi tanidigimizdan "eee siz de cocuk dusunuyormussunuz." Lafini duyduk . Bu kisi elalem yani, uzaktan kayinvalidemin arkadasi. Cok bozuldum. Asiri canim sikildi. Ben kendi ailemle bile boyle konulari rahat konusabilen bir insan degilim, baska birinden duymak canimi sikti. Bunu esime soyledigimde " ne var canim bunda" tepkisini aldim. Ve 9 yillik evliligimde boyle buyuk bir kavga etmemistik. Telefonunu parcaladi duvarda sinirinden. 2 gundur birbirimizin yuzune bakmiyoruz. Cok bunaldim. Kendisine soylenen ozel bir olayi yalan yanlis elaleme anlatmasaydi keske

Bence boşuna kavga etmişsiniz. Tamam kv yaymış herkese ama olsun yani artık böyle şeyleri söylemezsiniz ona olur biter. Eşiniz napsın ki? Annesiyle tartışsa ne olacak söz söylenmiş artık geri alınamaz. Size de daha dikkatli olmak kalıyor
Bundan sonra soylemem demiyor ama. Nasil saklarmis. Ben abartiyormusum her seyi

Sizi çok iyi anlıyorum.
Bunu telafi edin eşinizle kotu olmayın birdaha biseyinizi söylemeyin kısacası ağzınızı kv karşı fermuarlayin ..
Ah keske. Ben soylemiyorum. Ama esim nasil soylemem deyip soylemeye devam ediyor.

Bundan sonra daha dikkatli olursun
Eşinin ne günahı varda bunalttın adamı😣
Venimle alakasi yok. Annesine bu olayi anlatan kendisi. Daha sonra anlatmaya devam edecegim diyen de kendisi. Benim elalemden boyle bi sey duymam mi gerekiyor. Gayet normal mi bu. Rahim ameliyati olacagim. Ama sagir sultan duyuyor

Ben soylesem daha kotu olacak. Ayri sehirlerde yasiyoruz. Telefonla arayip soylemem gerekecek. Gelinin dedigi batar ama oglu soylerse problem olmaz
Arada bırakma adamı.Burada gelini kv idare edemeyen eşlere çok kızıyoruz genelde ama yeri geldiğinde,kızıyorsun madem cevabını vereceksin ben özelimizin herkese yayınlanmasından hoşlanmıyorum diye münasip bir dille 🤷🏻‍♀️

Arada bırakma adamı.Burada gelini kv idare edemeyen eşlere çok kızıyoruz genelde ama yeri geldiğinde,kızıyorsun madem cevabını vereceksin ben özelimizin herkese yayınlanmasından hoşlanmıyorum diye münasip bir dille 🤷🏻‍♀️
Ben ozel gunler disinda cok fazla konusmuyorum telefomda kaynanamla. Boyle olaylar yuzunden samimi olmak istemiyorum. Simdi arayip soylesem kesin aglayacak. Esim bana karsi daha cok bilenecek. En uygunu esimin uygun bir dille anlatmasi diye dusunuyorum

Venimle alakasi yok. Annesine bu olayi anlatan kendisi. Daha sonra anlatmaya devam edecegim diyen de kendisi. Benim elalemden boyle bi sey duymam mi gerekiyor. Gayet normal mi bu. Rahim ameliyati olacagim. Ama sagir sultan duyuyor
Konuya bu ayrıntıyı ekleseydiniz ona göre yorum yapardık.Nerden bilelim eşinizin annesine yumurtladığını 😑

Kavga zamanı zaten inadınıza böyle söyler. Bu 9 senede çok özelinizi anlatmamışsa anlatmaz zaten. Annesini kötülerseniz ters teper
Soyle soyleyeyim. Annesini aradiginda 1 saat konusur. Ne yasadiysak her seyi anlatir yedigimiz yemege kadar. Yani bundan sonra anlatmaz insallah bu tarz seyleri

Soyle soyleyeyim. Annesini aradiginda 1 saat konusur. Ne yasadiysak her seyi anlatir yedigimiz yemege kadar. Yani bundan sonra anlatmaz insallah bu tarz seyleri
Hmm o zaman sadece bu seferki olayla ilgisi yok siz dolmuşsunuz zaten. Böyle olunca zor ne denilir ki...

X