Ahcc kullananlar ve günlük beslenme rutinimiz

tostosi

Guru
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2010
922
577
Merhaba arkadaşlar, hpv’den kurtulmanın mümkün olduğunu biliyoruz ancak bunun için bağışıklığımızı yüksek tutmak gerektiğini de...hpv taşıyanların cok fazla merak ettiği konulardan biri de ahcc.
Yurtdışında kullanımı çok yaygın olup ülkemizde de iyice yayılmaya başlayan bu bitkisel takviyeyi kullananların sayısı bir hayli fazla ancak sonuçlarımızı, kullanırken yaşadığımız gelişmeleri böyle bir başlık altında toplayalım hem bize moral olur hem de kafamıza takılan şeyleri sorma fırsatı buluruz. Ahcc bağışıklığı arttırmak için önemli bir etken ancak bunun yanında yediklerimize de dikkat etmeliyiz, peki ama gün içinde bağışıklığımızı arttırmak adına neler yedik? Haydi bunları hergün yazıp birbirimize de bu konuda motivasyon kaynağı olalım.

Listemiz
1. Winnethepooh Winnethepooh ahcc kullanıyor (nisan) beslenmesine elinden geldiğince dikkat ediyor. Sonuç:

2. B Bemboo ahcc kullanmıyor. Beslenmesine dikkat ediyor. İmütor kullanıyor. Yeşilçay yoğurt çörekotu zerdeçal tüketiyor. Sonuç:

3. @blakc ahcc kullanmıyor. Beslenmesine dikkat ediyor. Propolis ve imüneks kullanıyor. Çörekotu ve sirkeli suya başlayacak.sonuç:

4. @tostosi ahcc kullanıyor(nisan). Beslenmesine dikkat ediyor. Yeşilçay imütor dvit propolis tüketiyor. Zerdeçal yoğurt çörekotu karabiber karısımı ve sirkeli su tüketiyor. Sonuç

Son düzenleme:
uyandığımda bir bardak su ve 2 kaşık elma sirkesi

Yarım saat sonra bir kase yoğurt içine zerdeçal karabiber çörekotu keten tohumu

Yarım saat sonra Kahvaltı

Bugün bu saate kadar hala bi yeşilçay içemedim😔

Akşama balık yerim

8 gibi yeşilçay yerfıstığı yiyip sonra propolis imütor d vit. Folikasit alırım.

Arkadaşlar siz imütor ve propolisi hangi saatlerde alıyorsunuz? Sizce hangi saatlerde almak daha iyi olur?

Bu arada ben ahcc kullanımına daha başlamadım. Kullananların yorumunu cok merak ediyorum.

Ben ahcc kullanmaya bugün basladım. Gelişmeleri size yazarım ilerleyen zamanlarda. Bunun yanında beslenmemde çokta ekstra bir şey yapmıyorum. Sabah kahvaltısında 3 biber 2 salatalık biraz taze nane domates soya filizi 1 haşlanmış yumurta ve bol bol penir vardı bugün ^^ Akşam da neler tükettiğimi yazarım. Bu arada yeşil biber c vitamini açisından çok zenginmiş ve her sabah kahvaltıda öneriyorlar

Ben ahcc kullanmaya bugün basladım. Gelişmeleri size yazarım ilerleyen zamanlarda. Bunun yanında beslenmemde çokta ekstra bir şey yapmıyorum. Sabah kahvaltısında 3 biber 2 salatalık biraz taze nane domates soya filizi 1 haşlanmış yumurta ve bol bol penir vardı bugün ^^ Akşam da neler tükettiğimi yazarım. Bu arada yeşil biber c vitamini açisından çok zenginmiş ve her sabah kahvaltıda öneriyorlar
Doğru söylüyorsun canım biberi daha fazla tüketmem gerek benim de. Gayet güzel beslenmişsin ☺️ Ahcc kullanımını cok merak ediyorum. Ben de Pazartesi günü verecegim siparişi..

Doğru söylüyorsun canım biberi daha fazla tüketmem gerek benim de. Gayet güzel beslenmişsin ☺️ Ahcc kullanımını cok merak ediyorum. Ben de Pazartesi günü verecegim siparişi..
Kapsüllerin kendine has kötü bir tadı olmasının dışındı bir sorun yok.. birde sabah sabah 6 tane kocaman kapsülü yutunca biraz mideniz kalkabiliyor..

Kapsüllerin kendine has kötü bir tadı olmasının dışındı bir sorun yok.. birde sabah sabah 6 tane kocaman kapsülü yutunca biraz mideniz kalkabiliyor..
Yaa sabah sabah bi de aç karınla evet cok haklısın ama şifa olsun inşallahh☺️🙏🏼 İçtikten sonra ne kadar süre bi şey yemiyorsun?

Ben sabahları ii kupa yeşil çay ile kahvaltımı yapıyorum yumurta peynir zeytin yesillik.oglen işte olduğum için evde hazirladigim tost ve ceviz siyah kuru üzüm fındık akşam evde ne pişirdiysem onu yoğurt ve çörekotu bazen zerdeçal karıştırıyorum.ahcc kullanmıyorum her gün imutor kompleks surup 7.5ml içiyorum.beta glukan ekinezya çinko probolis c vitamini var
Hpv 16 cin1

bende sabahlari probolis arkasindan keciboynuyu pekmezi sonra kahvalti gec daha sonrasinda 1 yada 2 fincan yesil cay aksam.yemegi ne varsa evde onu tuketiyorum aslinda bol.su icmemiz lazim ama tukeymirum biraktim.bunaraalr gece yatmadan oncede kefir iciyorum gun icerisnde immuneks tablet kullaniyorum birde corek.otu yagi elmak.sikersi aldim onlara basliycam duzenli olarak benimde hpv 16 cin1 birden limon caylarimda surkeli tuketemye ozen gosteriyorum

Yeşilçaya s
bende sabahlari probolis arkasindan keciboynuyu pekmezi sonra kahvalti gec daha sonrasinda 1 yada 2 fincan yesil cay aksam.yemegi ne varsa evde onu tuketiyorum aslinda bol.su icmemiz lazim ama tukeymirum biraktim.bunaraalr gece yatmadan oncede kefir iciyorum gun icerisnde immuneks tablet kullaniyorum birde corek.otu yagi elmak.sikersi aldim onlara basliycam duzenli olarak benimde hpv 16 cin1 birden limon caylarimda surkeli tuketemye ozen gosteriyorum
Blakcım ne kadar zamandır bu beslenme şekline devam ediyorsun?

Ben sabahları ii kupa yeşil çay ile kahvaltımı yapıyorum yumurta peynir zeytin yesillik.oglen işte olduğum için evde hazirladigim tost ve ceviz siyah kuru üzüm fındık akşam evde ne pişirdiysem onu yoğurt ve çörekotu bazen zerdeçal karıştırıyorum.ahcc kullanmıyorum her gün imutor kompleks surup 7.5ml içiyorum.beta glukan ekinezya çinko probolis c vitamini var
Hpv 16 cin1
Bembocum ne kadar zamandır bu şekilde besleniyorsun peki?

ama bu sekilde.devam ederken aslinda sabahlari bir tatlinkasigi.corek.otu yagiyla arkasindan birbarkadk suyun icine 1 kasik sirke döküp icmek istiyorum digerlerini kullamirken bunlari da icmek agir gelirmi vucuda yoksa pezmezle problosue ara veripte bir sure bunalrimi.kullansam. bilemedim yada sabah yag sirke içip aksammi probolis tuketsem bilemedim herseyin fazlasida zarar

ama bu sekilde.devam ederken aslinda sabahlari bir tatlinkasigi.corek.otu yagiyla arkasindan birbarkadk suyun icine 1 kasik sirke döküp icmek istiyorum digerlerini kullamirken bunlari da icmek agir gelirmi vucuda yoksa pezmezle problosue ara veripte bir sure bunalrimi.kullansam. bilemedim yada sabah yag sirke içip aksammi probolis tuketsem bilemedim herseyin fazlasida zarar
Bence günde bir kaşık sirkeden bir kaşık çörekotundan bir zarar gelmez. Ben hergün çörekotu ve sirkeyi aksatmadan tüketiyorum sabahları. Akşam da propolisle imütoru alıyorum.

oz
Bence günde bir kaşık sirkeden bir kaşık çörekotundan bir zarar gelmez. Ben hergün çörekotu ve sirkeyi aksatmadan tüketiyorum sabahları. Akşam da propolisle imütoru alıyorum.
bende oyle yapiyim pezmeze.ara verip.sabahlari yag sirke aksamlarida probolis .kulknaiyim ozaman

X