Ahmet apa ile zayıflama nasıl oluyor ?

Cincincincin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2020
153
82
29
Merhabalar. Facebook’ta karşıma çıktı Ahmet apa ile yitik şifa grubu . Acaba deneyip Zayıflayan var mı ? Çok karışık geldi çok anlamadım. Uygulayan ve verim alanlar yazabilir mi ?

Böyle bir kahvaltı yapıyorum şu an inşallah güzek sonuçlar olacak ☺️
IMG_20201204_120001.jpg

Bende Ahmet Apanın beslenme sistemiyle 9 ayda 47 kg verdim. Karaciğer temizliği yapamadım. Ocakta tekrar başlıyacak o zaman katılıp gurupla birlikte karaciğer temizliğimide yapacam inşallah

Selamün aleyküm arkadaşlar Ahmet apayı yaklaşık 3 /4 senedir takip eden biriyim seviyeleri uygulayan ve kt yapan biriyim
Bu sene wep site si açtı
18 Ocak pazartesi seviye 1 e başlıyoruz
bu sene farklı bir idda ile geliyor aylar süren seviyeler 3 ay Ramazan’dan önce bitecekmiş inş fırsat bu fırsat derim katılın şeker hastası kanser hastaları bile Allah’ın izni ile şifa buldu
Ahmet bey bunlada kalmadı adam takviye Edici saglık bakanı onaylı bir iksir çıkardı Allah’ın izni ile her derde şifa adam bu sene başında çıkardı iksiri çocuğu olmayanın çocuğu oldu 15 çocuğun kirvesi oldum dedi birçok seye faydası olduğu sayıldı
kovid 19 olanın 1 günde ayağa dikti ve kullanandan kovid bile bulaşmasını engellendi idda etti
Wep sitesini acıyor diye 5 gündür siteye kayıt olmaya zorlanıyor millet siper saldırı oluyor. Ne yapın ne edin siteye üye olun
Apayrıyaşamsistemi.com a üye olun bu sistemin yeni adıdır

ablam yapıyor suan 3gunlukleri falan yaptı cumartesi kt var şifa olur inşallah bende yapacağım

X