Aile bağları herkeste mi bu kadar zayıf :(

Ya tamamen sileceksiniz hayatınızdan yada oğlunuza baktığı sürece bu devran sürüp gidecek.
Maddi gücünüz çocuğunuza yardımcı tutabilecek durumda ise acilen tutun bir yardımcı.
Bazen ne yapsanızda olmuyor.
Bunu bı sınav olarak düşünün.
Sınavdan nasıl çıkacağınız size kalmış ya hadlerini bildireceksiniz yada boyun eğeceksiniz.
Kırmızı oda dizisini izleyin lütfen.

Babasiyla ayrildiginizi biliyorum ama cocugunuz ortak o ikinizin cocugu. Sizin kadar baba da sorumluluk almali diye düşünüyorum. Okula goturup getiremediginiz dönemlerde babasi yardiminiza kosmali.
haklısınız...aslında abartılacak bir uzaklıkta değil bunları yapabilir

Ya tamamen sileceksiniz hayatınızdan yada oğlunuza baktığı sürece bu devran sürüp gidecek.
Maddi gücünüz çocuğunuza yardımcı tutabilecek durumda ise acilen tutun bir yardımcı.
Bazen ne yapsanızda olmuyor.
Bunu bı sınav olarak düşünün.
Sınavdan nasıl çıkacağınız size kalmış ya hadlerini bildireceksiniz yada boyun eğeceksiniz.
Kırmızı oda dizisini izleyin lütfen.
o diziye tam da bugün başlamayı düşünüyordum. Tam da siz de söylediniz isabet oldu...

haklısınız...aslında abartılacak bir uzaklıkta değil bunları yapabilir
Cocuklar en onemli parcalarimiz. Tabi bu parcanizin yaninda sizde bir bireysiniz. Aileniz yerine cocugun birincil akrabasina yani babasina söylemeniz biraz ustunuzdeki yükü hafifletir. Hem olmadik insanlarin uygunsuz laflarını da duymamis olursunuz. Allah yardimciniz olsun

Ogrtmenmisinz ya i 2 senedir ev ayriymis hicmi toparlanamadiniz maddi olarak. Cocugu tam zamanli krese veya okula verseniz. Ailenizle hic gorusmeseniz. Boyle durumlarda komsu arkaas bile daha mantikli. Birde annenizde olsa size kimse oyle bagiramaz biraz ozguvenli olun. Sesiniz gur ciksin. Hayrola yaaaa nedir bu bagirltin ne diye kendini yirtiyosun anne diyin bir defa. O an alin cocugu cekin elinden bir daha yuzumuzu zor gorurusun diyin biraz gider yapin. Yoksa cok ezer daha. Anne babada olsa kimse oyle davranamaz

Cidden bütün hafta öyle yoğundum ki evde sıcak yemek bile yiyecek vakti bulamadım. Bugün de kırk yılda bir arkadaşımla kahvaltı yapmak istedim burnumdan geldi. Alttarafı 1 saat ya bıktım artık.
Anlıyorum sizi. Dediğim gibi o çocuk bi tek sizin değil babası da gayet bakacak eşek gibi. Siz de biraz nefes alacaksınız. 2 haftada bir bile alsa hem bağları sağlamlaşır hem sizin yükünüz hafifler. Çocuk büyütmek yeterince zor zaten tüm sorumluluğu üstlenip iyice zorlaştırmayın hayatınızı. Kolaylıklar diliyorum.

altta kalma cehennemin dibindeyim deyince iyi layigini bulmissun de. sen nazik oldukca tepene cikiyorlar. cirkef ol. gerekirse cocugununda kresini değiştir saatleri sana uyan hir yere gecir. seni mutlu edememis kadinin cocugunu mutlu etmesini bekleme.

Eski eşinizin bi yardımı var mı nafaka veya çocukla ilgileniyor mu ? Eski eşle bi yol bulun derim. Ondan da fayda yoksa tam gün kreş bakıcı vs tutarım yinede öyle anneye tenezzül etmem.

Kizlar sagolun mesajlariniz icin. demin oglani aldim nihayet annemle de küsüm. Konusmuyorum. Kresine tam zamanli olarak kaydetmistim zaten ama annem gidip hep kafasina göre erkenden öglen vs alip gelmis cocugu bir kerr bunu yapmamali ve kresle konusacagim buna izin vermesinler diye. Babasiyla da konusacagim daha uzun süre alsinnöyle birkac saatligine degil

X