AİLE FAKTÖRÜNDEN BİTEN İLİŞKİ

askingucu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2021
1
0
21
Çok güzel giden bi ilişkimiz vardı. Erkek arkadaşım şu anda askerde ve o psikolojiye direkt girdi. Aramızda sorunlar oldu ama hepsini aşmayı bildik yaşadığımız sıkıntılar bizi birbirimize daha çok bağladı. Birbirimizden gidemedik hep birbirimize koştuk. Onun ailesi beni biliyor ama sadece ismen kimim neyim bilmiyorlar benim ailemden bilen henüz yok.
Geçtiğimiz günlerde erkek arkadaşım her sorunu aştık ama bunu aşamayacak gibi hissediyorum seni çok seviyorum ama sevgi buna yeter mi bilmiyorum senin ailen seni çok kısıtlıyor bizi öğrenseler bile karşı çıkacaklar hem dövmeli saç sakal karışık birine seni emanet etmezler (ailem muhafazakâr maalesef böyle saçma düşünceleri var) o yüzden senin için de benim için de ayrılmak en mantıklısı gel bu defa kalbimizi değil mantığımızı dinleyelim sonrasında üzülmemek için dedi. Sizce bu sorun aşılmaz mı bence aşılır ben ailemin karşısında durur onu kabul etmeleri için her şeyi yaparım ama o az çok ailemi bildiği için karşı çıkacaklarına çok emin ona güvenip daha çok görüşmemize izin vermeleri yerine beni aksine çok nadir dışarı çıkarırlar diye düşünüyor lütfen akıl verin 2 gün oluyor ayrılalı ilerleyen zamanda birbirimize yine dönersek kalbimize engel olamazsak bu sorunu çözmemiz olası bir ihtimal midir?

Doğru karar ayrılmışşınız tamam önünüze bakın.

Ortada sorun yokken sorun çıkar zaten diye ayrılmak bayağı saçma yalnız.
Asker psikolojisi olabilir mi?
Her halükarda peşinden koşmayın.

Asker yolu beklemekten iyidir. Ayrıl,hayatına bak.
Döndüğünde hayatında kimse yoksa ve aklında o varsa iş atarsın, Zaten cevap verir sana 🤪

(Biraz ironi çokça gerçeklik içeren bir mesajdim. İlk u dönüşünde sizi birakip giden adamın bir de asker yolunu- salak triplerini mi çekeceksiniz?)

Asker psikolojisi asker psikolojisi. Daha nereye ne kadar oldu da psikolojisi bozuldu. Bu da bahane gibi geliyor bana.
Askere giden erkekler de sevgiliye daha çok bağlanma oluyor. Çevremde hep bunu gördüm aksini görmedim. Ayrılmak için bunu da bahane olarak kullanmıs gibi

Bu sene kış sert geçecekmiş evden çok çıkma üşürsün onun için ayrılalım dese daha mantıklı bulurdum bu ne ya :KK70: hayır askerdeymiş çok film izliyor herhalde desem

Çok güzel giden bi ilişkimiz vardı. Erkek arkadaşım şu anda askerde ve o psikolojiye direkt girdi. Aramızda sorunlar oldu ama hepsini aşmayı bildik yaşadığımız sıkıntılar bizi birbirimize daha çok bağladı. Birbirimizden gidemedik hep birbirimize koştuk. Onun ailesi beni biliyor ama sadece ismen kimim neyim bilmiyorlar benim ailemden bilen henüz yok.
Geçtiğimiz günlerde erkek arkadaşım her sorunu aştık ama bunu aşamayacak gibi hissediyorum seni çok seviyorum ama sevgi buna yeter mi bilmiyorum senin ailen seni çok kısıtlıyor bizi öğrenseler bile karşı çıkacaklar hem dövmeli saç sakal karışık birine seni emanet etmezler (ailem muhafazakâr maalesef böyle saçma düşünceleri var) o yüzden senin için de benim için de ayrılmak en mantıklısı gel bu defa kalbimizi değil mantığımızı dinleyelim sonrasında üzülmemek için dedi. Sizce bu sorun aşılmaz mı bence aşılır ben ailemin karşısında durur onu kabul etmeleri için her şeyi yaparım ama o az çok ailemi bildiği için karşı çıkacaklarına çok emin ona güvenip daha çok görüşmemize izin vermeleri yerine beni aksine çok nadir dışarı çıkarırlar diye düşünüyor lütfen akıl verin 2 gün oluyor ayrılalı ilerleyen zamanda birbirimize yine dönersek kalbimize engel olamazsak bu sorunu çözmemiz olası bir ihtimal midir?
Adam rahat gezip tozup sevişemeyeceğini anlayınca yol almış işte. Sen de 19 yaşında gelinlik bak.

Dövme falan değil mesele , karşınızda ki kişi vazgeçmiş. Bahane uydurmaya çalışıyor. Böyle birine bende kızımı vermem açıkçası.

Kaç yaşında bu adam daha mantıklı bir bahane bulamamış mı? Saçı sakalı uzunsa keser de gelir ailenin karşısına seven fedakarlık yapmayı bilir. Aynı şekil kız için de geçerli.

Yaşınız çok kücük. Adamın sizi sevdiği yok. Kafasına göre hareket edemiyor bunları ileri sürmüş. Sizde denginize göre bulun.

X