Aile

Mismiscan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2017
182
57
Hep aynı dertten müzdarip kaddınlardan biride benim. Eşimle geçinemiyoruz sürekli bana alaycı tavırlarla konuşuyo karşılık veriyo beni aileme haftada bi kere götürüyo ve her seferinde akşam iyi sabah giderken gıcık alaycı davranıyo nası davranacm sabrım yetmiyo artık kendimi heder ettim düşünmekten napıcam ben bu hayatımızın binde biri o kadar saçma sapan yaşıyoruz ki

Ne demek alaycı davranmak sizde öyle davranın. O size ne yapiosa aynısını yapın eşiniz çok sinir bozucu

Aileme götürüyor dediniz ya orda film koptu işte. Siz eş değil sahip köle ilişkisi yaşıyorsunuz bir çok çift gibi. Şu saatten sonra değişir mi, düzelir mi bu durum, bence çok zor.

Neyseki haftada bir götürüyormuş ailenize. Şükredin onu da bulamayanlar var.

Hep aynı dertten müzdarip kaddınlardan biride benim. Eşimle geçinemiyoruz sürekli bana alaycı tavırlarla konuşuyo karşılık veriyo beni aileme haftada bi kere götürüyo ve her seferinde akşam iyi sabah giderken gıcık alaycı davranıyo nası davranacm sabrım yetmiyo artık kendimi heder ettim düşünmekten napıcam ben bu hayatımızın binde biri o kadar saçma sapan yaşıyoruz ki

kısasa kısas yapacaksın en mantıklısı o

Icini esine dök bence.. Benim bir sorunum olsa soylerim.. Icimde bile kalmiyor.. Artik uygularmi uygulamazmi onun vicdanina kalmis.. Cogu nu anliyor da allahtan yapiyor..

neyinle alay ediyor?

Bencede davranıyorum zaten ama bende küsmek uzun sürmüyo unutuyorum ve konuşuyorum buda evliliği sürdürüyo
İşte sorun orda umursuomssn gibi yapıp küsme. Sanki sende herşeyi dalgaya aliyomussun gibi davran. Kankacilik oyna bak gör nasl anlıyor yanlışını

Kaç yıllık evlisiniz çocuk var mı maalesef bizde öyleyiz sevgisiz bi aile olduk çıktık bnde senin gibiyim eşime yemek yedin mi diye sorsam yapmacık soru sorma diyor nasıl düzele bilir inan bende bilmiyorum

Aileme götürüyor dediniz ya orda film koptu işte. Siz eş değil sahip köle ilişkisi yaşıyorsunuz bir çok çift gibi. Şu saatten sonra değişir mi, düzelir mi bu durum, bence çok zor.

Neyseki haftada bir götürüyormuş ailenize. Şükredin onu da bulamayanlar var.
Aynen evlendiğimiz ilk aylar iyiydi haftada 2 götürürdü ama zamanla değişiyo gerçekten sıkıcı oluyo evim uzak bide şehir dışına yakın hiç gelen giden olmuyo ayda yılda bi o yüzden oda başıma kalkıyo v3 bende ailesine gitmediğim zaman benide götğrmüyo

Aynen evlendiğimiz ilk aylar iyiydi haftada 2 götürürdü ama zamanla değişiyo gerçekten sıkıcı oluyo evim uzak bide şehir dışına yakın hiç gelen giden olmuyo ayda yılda bi o yüzden oda başıma kalkıyo v3 bende ailesine gitmediğim zaman benide götğrmüyo

Evinizin önünden dolmuş, otobüs, taksi bişey geçiyordur değil mi? Neden götürmesini bekliyorsunuz? O götürmeyince gitmeye izniniz yok mu?

Kaç yıllık evlisiniz çocuk var mı maalesef bizde öyleyiz sevgisiz bi aile olduk çıktık bnde senin gibiyim eşime yemek yedin mi diye sorsam yapmacık soru sorma diyor nasıl düzele bilir inan bende bilmiyorum
Bu yeni nesil mi böyle bilmiyorum benim abilerim maşallah ya öık gez çarşı pazar ama bu bana kötü çarşıyı ballandıroyo ya çok günaha giriyo düzelemiyoruz arada saygı bitti

İşte sorun orda umursuomssn gibi yapıp küsme. Sanki sende herşeyi dalgaya aliyomussun gibi davran. Kankacilik oyna bak gör nasl anlıyor yanlışını
Canım benim eş şöyle bir adam ego tavan ben ne dersem o olur ben diyorum ki tavırlarını düzelt abilerime derim halbuki ben onlar seninşe konuşur maiyetinde diyorum adam onlardanmı korkucam dersen de diyo direk atarlı

X