aileler her zaman haklımıdır?

Kesinlikle ailen haklı bizde duyduk bir takım şeyler ama siz kadar değil daha ufak şeyler derlerdi ki onla evlenince ailesi ilede evleniyorsun amanın derdim ama gerçekten öyleymiş canım kaç kurtar yani valla görüyorsun onca zaman sevdin bekledim asker yolu bile ilk sevdiğimi evlendim ne oldu her şey boş valla adam gibi olsun ailesi de çokkkk önemli

Kesinlikle ailen haklı bizde duyduk bir takım şeyler ama siz kadar değil daha ufak şeyler derlerdi ki onla evlenince ailesi ilede evleniyorsun amanın derdim ama gerçekten öyleymiş canım kaç kurtar yani valla görüyorsun onca zaman sevdin bekledim asker yolu bile ilk sevdiğimi evlendim ne oldu her şey boş valla adam gibi olsun ailesi de çokkkk önemli

Çok teşekkür ederim canm. Saol. Allah herkese hayırlı kişiler nasip etsin. Bide çok kızıyorum ona içimden çingene olduğunu sakladı bende saftım anlayamadım. Çünkü bu kadar bağlanmazdım en azından başta bitirirdim çünkü biliyorum ailem vermezdi baştan zaten %100 :KK43:

Merhabalar;
Öncelikler tecrübeli ve evli insanlardan fikir almak istiyorum. Nisan Ayında nişanımız olacaktı. Fakat ailem nişanlanacağım kişinin ailesini araştırıyor ve çingene olduklarını öğreniyor ve nişan iptal oldu ayrıldık. Ayrıca babasının daha önce iş yaptığı insanlar iş ahlakı yönünden adam hakkında çok olumsuz şeyler söylüyorlar. Annem zaten bir türlü içi almamıştı ve hep huzursuzdu .Güvenilir kaynak hatta adam namazında niyazında yani dediğim gibi düşmanı olabilecek biri değil babamın omzundan tutup amaaann nolur kızımın başını yakma diyor. Bu adam aileyi uzun yıllardır tanıyan biri. Annesinin inanılmaz çirkef olduğunu söylüyor ve kızını kurtar diyor resmen. Onlara kız mı vermek aman amann diyor. Annesini ve bi kaç akrabasınıda tanıyor ve verilmiş sadakanız varmış diyor. Anlayacağınız ben çok safım heralde.. Bu arada farklı şehirlerdeniz aynı memleketten değiliz. 1 yıllık ilişkimiz işte gönüldende silinmiyor çok sevmiştik birbirimizi... İnsan çok fena oluyor gerçekten hergün ağlıyorum... Birde farklı insanların bakış açısnı duymak istiyorum.
Annenin babanin sozunu dinle onlar senin kotulugunu asla istemezler.Hergun aglayacagina bir kere agla. Pisman olupta geri donmenden iyidir.

Onlarda gidersen 1 ay dayanamazsın gelirsin diyolar bana. Annesi dediğim gibi benide şikayet etmesi cabası valla anlayamadım niye şikayetçi benden. Oğlunu çok arıyomuşum falan filan Hani hem suçlu hem güçlü . çok tuhaf

Çingeneleri asla küçük görmüyorum fakat gerçekten ailemin özelllikle çingene ile evlendirmemesi normal mi? Kadın biraz küfürlüde konuşuyor. Ve sevgilim bu durumunu sakladı.... Sonradan evli olup öğrensem ailem mahvolurdu Çünkü yörükler vermiyor gerçekten çingeneye. Keşke açık olsaydı baştan. Zaten dediğim gibi eğitim açısından da denklik yoktu. Ben daha fazla kazanacaktım. Bir erkek bunu gurur yapmazmı? Ne bileyim ben asla kabul etmezdim aklıma takılıyor çok. Birde gezmek tozmak uğruna 25.000 tl kredi borcu vardı. Bunu da sonradan açıkladı bana. Ben malda mülkte deiğilim fakat aileme niye söylemişi borcu olduğunu kızdı bana çok. abileri evli bu arada. Takılarımızı evlilik borcuna yatırcakmış demişti . Falan da filan bir sürü şey.......

merhaba, bana hep derlerdi ki evlenince aşk sevgi bitebilir kendine saygı duyan biriyle devam et ki bi ömür mutlu olabil. ve evlendiğin zaman onn ailesiylede evlenmiş oluyorsun. yani evleniceğin insan kadar onlar da çok önemli.
benim bu cümleler bir kulağımdan girdi öbüründen çıktı. her zaman önce sevdiğim dedim. daha çok önem sıramda sevdiğime yer verdim. ailemden çok bn ne düşünüyorum o önemli die düşündüm. ama evli bir insan olarak şuan sana diyebilirimki. büyükler gerçekten haklılar. bir ömür geçireceğin insann kendiside aileside herşeyide ii olmalı. o bakımdan hiç üzülme. inan bunlar geçici acılar. belki kalbin ağricak belki uykuların kaçıcak belki huzursuz olacaksın ama hakkında hayrlısı her zaman daha iyi. evlendikten sonra bir ömür mutsuz olacağına. evlenmeden önce ol ve seçimini çok ii yap. ve herkes aile için kötü diyorsa vardır bir sebebi.

merhaba, bana hep derlerdi ki evlenince aşk sevgi bitebilir kendine saygı duyan biriyle devam et ki bi ömür mutlu olabil. ve evlendiğin zaman onn ailesiylede evlenmiş oluyorsun. yani evleniceğin insan kadar onlar da çok önemli.
benim bu cümleler bir kulağımdan girdi öbüründen çıktı. her zaman önce sevdiğim dedim. daha çok önem sıramda sevdiğime yer verdim. ailemden çok bn ne düşünüyorum o önemli die düşündüm. ama evli bir insan olarak şuan sana diyebilirimki. büyükler gerçekten haklılar. bir ömür geçireceğin insann kendiside aileside herşeyide ii olmalı. o bakımdan hiç üzülme. inan bunlar geçici acılar. belki kalbin ağricak belki uykuların kaçıcak belki huzursuz olacaksın ama hakkında hayrlısı her zaman daha iyi. evlendikten sonra bir ömür mutsuz olacağına. evlenmeden önce ol ve seçimini çok ii yap. ve herkes aile için kötü diyorsa vardır bir sebebi.

teşekkür ederim Serenity. İş ahlakaı bakımından evet olumsuz yorumlar babası hakkında. Kişiliklerinin uzun zamandır tanıyan bir kişi biliyor sadece ve o uyarıyor. Peki annesinin beni şikayete gelmesi de anormal değil mi? Genelde erkek aileler köprüyü geçene kadar derler... Bunlar hem parası yok evlenmeye hem haklı hem güçlü :KK43:...

teşekkür ederim Serenity. İş ahlakaı bakımından evet olumsuz yorumlar babası hakkında. Kişiliklerinin uzun zamandır tanıyan bir kişi biliyor sadece ve o uyarıyor. Peki annesinin beni şikayete gelmesi de anormal değil mi? Genelde erkek aileler köprüyü geçene kadar derler... Bunlar hem parası yok evlenmeye hem haklı hem güçlü :KK43:...

yani evlendikten sonra bile erkeklerde anneleride aileleride değişebiliyor. sen daha evlenmeden kurtulmuşsun birde öyle bak. bn evlenmeden eşim melek gbiydi. aileside bni bağrına basıodu hiç skntı yoktu. eşim şimdi ailesinn ağzna bakıyor. sevgi var ama sevgi huzur vermiyor. her konuda çatşma kavga. ne diye dayanayım? evliyim düzelir die dayanıyorum. olmazsa boşanmaya kdr gidecek. peki senn ne zorun var? evliyken gerçekten boşanmak daha zor. o bakmdan sevgiliyken ii araştr hata kabul etme. bugn böyle olan yarın daha kötü olur.

Kızlar evleneneler!!! Genelde erkek aileleri iyi görünmeye çalışmaz mı kızı alana kadar?? Annesinin beni şikayete gelmesi çok garip değil mi??? Beni sevgilim bu kada
yani evlendikten sonra bile erkeklerde anneleride aileleride değişebiliyor. sen daha evlenmeden kurtulmuşsun birde öyle bak. bn evlenmeden eşim melek gbiydi. aileside bni bağrına basıodu hiç skntı yoktu. eşim şimdi ailesinn ağzna bakıyor. sevgi var ama sevgi huzur vermiyor. her konuda çatşma kavga. ne diye dayanayım? evliyim düzelir die dayanıyorum. olmazsa boşanmaya kdr gidecek. peki senn ne zorun var? evliyken gerçekten boşanmak daha zor. o bakmdan sevgiliyken ii araştr hata kabul etme. bugn böyle olan yarın daha kötü olur.

canım benim saol haklısında. Annesinden haberi vardı yolladığından eminim %100. Yani beni kaybetmeyi göze almış hiç bu işin bozulacağını düşünmemiş. hiç beni savunmadı .. Çok gücüme gitti. Normalda annesii iyi davrandı hep. Bi insan dermi çocuğumu hep sen arıyon soruyon diye. Ben çocuğunu sıkıştıromuşum. Neymiş annem beni uyarcakmış benle konuşcakmış. Bana çok entersan geldi de o yüzden anlma veremedim

Kızlar evleneneler!!! Genelde erkek aileleri iyi görünmeye çalışmaz mı kızı alana kadar?? Annesinin beni şikayete gelmesi çok garip değil mi??? Beni sevgilim bu kada

canım benim saol haklısında. Annesinden haberi vardı yolladığından eminim %100. Yani beni kaybetmeyi göze almış hiç bu işin bozulacağını düşünmemiş. hiç beni savunmadı .. Çok gücüme gitti. Normalda annesii iyi davrandı hep. Bi insan dermi çocuğumu hep sen arıyon soruyon diye. Ben çocuğunu sıkıştıromuşum. Neymiş annem beni uyarcakmış benle konuşcakmış. Bana çok entersan geldi de o yüzden anlma veremedim

yaptığı normal değil tabiki. böyle bir ilişkiyi niye hala düşünüyorsun ki? boşver geleceğine önüne bak. şimdi böyle olan sonra daha kötü olur. çocugn haberii varsada yoksada bu kötü bişey. ki varsa dedgn gbi daha kötü

yaptığı normal değil tabiki. böyle bir ilişkiyi niye hala düşünüyorsun ki? boşver geleceğine önüne bak. şimdi böyle olan sonra daha kötü olur. çocugn haberii varsada yoksada bu kötü bişey. ki varsa dedgn gbi daha kötü

işte hayatımda ilk defa sevmiştim. :KK43: Evet annesi söyledi oğlunun haberi varmış.

Sevgili bayanlar çok fena bu aşk acısı.. İlk defa biriyle ben gönül ilişkisinde bulundum ve ilk kez birini bu kadar çok sevdim ve bağlandım. O yokken ıssız gibiyim. Gözlerimde yaş kalmadı artık. Kimse tanıyamıyor beni çöktüm resmen. Biraz daha fikri olan yok mu??? :KK43:

X