Kız İsteme Aileler tanıştıktan ne kadar süre sonra isteme olmalı, olabilir?

Bu tamamen sizin kararlarınıza bağlı.
Mesela benim eşimin ailesi bizden farklı ve uzak bir şehirde yaşıyorlardı. Git gel olmasın diye ilk geldiklerinde cumartesi günü tanışma gibi bize oturmaya geldiler. Pazar günü isteme söz nişan oldu. Hepsi bir arada bir nevi.
Ben karşı tarafa zorluk olmasın diye bu şekilde yaptım. Ama şimdiki aklım olsa asla böyle yangından mal kaçırır gibi olmasını istemezdim. Usûlunce olmalı. Sizin kolaylık olsun diye yaptığınız şeyler görülmüyor cunku sonrasında

Bizim 3 hafta sonra olmuştu. Ancak bu ailelerin bulunduğu şehir, kişilerin dinamikleri ile ilgili. Ya i kendinize göre ayarlayın. Bazen tanışmanın hemen ertesinde bile oluypr isteme nişan

2 ile 4 hafta arasi ideal suredir bence eger bir problem hastalik vefat yasaklar pandemisel donemin skintilari vs yoksa

Erkek arkadaşımla ailelerimiz tanıştı . İsteme ne kadar süre sonra olabilir.
Ben ve eşimin memleketi farklıydı biz zaten 2 yıldır eşimle görüşüyorduk, ailelere zorluk olmasın diye tanışmadan bir hafta sonra isteme oldu , bir ay sonra da nişan oldu , bence herkesin durumları şartları farklıdır, esim ve ben hem uzaklık hemde çalışma hayatımızdan dolayı bu şekilde yaptık, önemli olan iyi anlaşmak bence süre çok önemli değil..

X