Ailelerin oldugu ilde yasamayı tavsiye edermisiniz?

masal_sara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2013
383
38
Tayin isteyeceğiz bu zamana kadar kesinlikle gitmem diyordum memlekete ailelerle yaşanabilecek zorluklardan dolayı,ama kızım var 6 aylık acabami demeye başladım...deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim...😌

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bence gitmeyin derim çocuğunuzda 6 aylık olmuş siz çalışıyorsanız güvenilir bi bakıcı bulun sanırım 2.5 yaşında da kreşe alıyorlar kreşe verin durduk yerde huzurunuzu bozmayın derim, ben kayınvalidemlerle aynı yerde yaşıyorum ailem de yanımda değil hamileyim çalıştığım için çocuğuma kv bakacak ama kreş yaşı daha küçük olsada biran önce kreşe versem diye doğurmadan düşünüyorum şimdiden anlayın artık kv ile kötü olmadığımız halde birde ama en iyi olsanız olsanız ne kadar olursunuz hem de kv'nin baktığı çocuğum nasıl yetişir diye düşünüyorum yakınımızda olmasada bakıcıya versek bundan iyi yakınında olunca mecbur vermek zorunda kalıyorsun bilmem anlatabildim mi

Tayin isteyeceğiz bu zamana kadar kesinlikle gitmem diyordum memlekete ailelerle yaşanabilecek zorluklardan dolayı,ama kızım var 6 aylık acabami demeye başladım...deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim...😌

bence gidin aileden zarar gelir mi ya..:KK31:
burda okuyoruz tamam da herkesin eşinin ailesi kötü olacak diye bir şey yok..
kreşe bakıcıya para mı dayanır ki nasıl bakacaklar diye şüpheye de düşüyor insan..tv de neler izliyoruz..sen nasıl üstüne düşersen cocuğunun ailen de öyle yapar bence:KK14:

Bende öğretmenim 2 2,5 yasına kadar gelse sonrasında kendimle okula götürür anaokuluna bırakırım gözümün önünde olur sonuçta yrm gun..bakıcı olursada kamera döşemeyi düşünüyorum zaten ama ya bulmazsam diyede aklımda soru işareti var..aynı ilde olupta sorun yaşayan okadar cok arkadasım varki ..iliskiye özellik lede erkek tarafı cok müdahale ediyor yakın olunca Buda herseyi yıpratıyor ...bebegimede kayınvalidem baksın istemiyorum açıkcası...zoraki görüşmeler laf sokmalar falan herseyi düşünüyorum ...cunku benim ailemde olsa sürekli görüşmek isteyecek ler istedikleri olmazsa alınacaklar falan filan...yıpranacak gibi geliyor hem bizim iliskimiz hemde onlarla iliskimiz..isteyerek olmasada zarar vermiş olacaklar sonuçta...:KK43:

ben tercih ederim ikimizin de ailesine göre konuşacak olursam tabi..
bu tamamen ailelerin nasıl olduğuyla alakalı..
biz hepimiz aynı şehirdeyiz hatta kayınvalidem arka sokağımda
kendi annemlerde 5 dk metroyla.ben çok çok memnunum,
çok şükür çok kaliteli ailelere sahibiz.

Canim ben gutbeyteyim sikildim o kadar ozluyorum ki hele cocuklar olunca daha zor ben olsam firsatim varken giderim

2. Sıraya yazmaya karar verdim şans artık :)

Bende aynı hatayı yapıp eşimin ailesinin olduğu şehire tayin istedim. Şimdi boşanma durumuna geldik. Eşim çok değişti. Kendi bile inanamıyor değişime.

Bende aynı hatayı yapıp eşimin ailesinin olduğu şehire tayin istedim. Şimdi boşanma durumuna geldik. Eşim çok değişti. Kendi bile inanamıyor değişime.

Bende cok olumsuzluklar duydum aynı sehirde yaşayan arkadslardan..yanyana olunca cok sey değişiyor kesinlikle hayata müdahale başlıyor Buda herseyi yıpratır..umarım düzelir tekrar...en buyuk sorun ne oldu sizde?

Biz de memuruz ve ailelerimizden farkli bir ildeyiz ben çok istemiştim memleketine dönmeyi ama annem kizim sakin gelmeyin orda keyfinizce yasayin dedi. Ben de anne sözünü dinledim tayin istemedim. :) Eşimin de benim de ailem ayni ildeler.

X