Ailem sevdigim insani asla istemicek biliyorum 💔

Benim eşim Turk, ben de yari Turk ve senelerdir Turkiyedeyiz. Eşimin ailesiyle benim ailem gorusmuyorlar bile, yani 7 senede dugun haric belki 2 kere yan yana gelmiş olabilirler o kadar fark var. 🙄
Zaten eşimin ailesi de beni istememişti daha dogrusu en cok kaynanam, kendi memleketlerinden olsun istiyormuş.

İşin icine aileler girmeden anlayamayacaksiniz. Yaşayip goreceksiniz demek..😬
Haklisiniz yasayip gorucez zaman onume cikarir bilmiyorum ama bu kadar iyi anlastigim birini kaybetmek de beni korkutuyor 😅

Haklisiniz yasayip gorucez zaman onume cikarir bilmiyorum ama bu kadar iyi anlastigim birini kaybetmek de beni korkutuyor 😅

Ailesinin ortamina girince degişmezse, dolduruşa gelmezse belki oldurabilirsiniz. Ama evlenince farkli davranişlar ve sizden beklentiler oluşursa o sıkıntı. Bilmiyorum ben onyargiliyim belki, hic oyle bir ilişkim olmadi sanirim baştan baslamazdim.

Şu an çok laylaylom bakıyorsunuz.
Siz anlaşmaktan kastçdınız gündüz birlikte eğlenmek vs olarak bakıyorsunuz bir ömür geçirmek için kültür farkı vs bunlarla baş edebilecek misiniz? Mesela bu noktada kendiniz ikna olmuş olsanız aileniz reddecek olsa arkasında dururum sevdiğimin dersiniz. Eğer ki arkasında durmayacaksanız şimdiden bitirin.

Aşk tan gözün kör olmuş. İranlıların kültürünü kaldırabilecek misin? İran kültürünü biliyor musun?

Benim eşim Turk, ben de yari Turk ve senelerdir Turkiyedeyiz. Eşimin ailesiyle benim ailem gorusmuyorlar bile, yani 7 senede dugun haric belki 2 kere yan yana gelmiş olabilirler o kadar fark var. 🙄
Zaten eşimin ailesi de beni istememişti daha dogrusu en cok kaynanam, kendi memleketlerinden olsun istiyormuş.

İşin icine aileler girmeden anlayamayacaksiniz. Yaşayip goreceksiniz demek..😬
Yaa😂 ay bu kv neden istemez gelinleri😂😂

Sizin önemsiz gördüğünüz farklılıklar çocuk olduğunda ciddi çatışmalara sebep olabiliyor.
İlla memleketlimiz olsun kısmı geride kaldı evet ama aileyi de tamamen ezip geçmemek ve gerçekçi düşünmek gerek diye düşünüyorum.

Turkiyede yasayacaksaniz sorun yok bence.. ben neden farkli kulturleri seviyorum😐😂 ne guzel farkli bir dil farkli mutfak farkli muzikler.. beni cekiyor dogrusu bunlar.. tamamen iranda yasasan ulke kurallarida var derdim ama siz kendi ev kulturunuzu kendinz olusturcaksnz..

Ne zamandır konuşuyorsunuz?
Bence bu bir heves mi, ilgi mi, merak mı, aşk mı vs. bunlar henüz oturmadan bu tarz şeylerin telaşına girmeyin derim. Zaman ilerledikçe aranızdaki durumu daha iyi kavrarsınız. Çünkü şu an tamamen hissettiğiniz her ne ise mantıksal şeyleri bir kenara bırakmışsınız. Elbette kültür farkları olabilir lakin bunu kaldırabilmek, bu süreci sırtlanabilmek hiç de kolay olmasa gerek. Kendinizi bir ilişkiye sokmadan önce karşınızdakini iyice tanımaya çalışın. Belki de ailelerin dahil olmasına gerek kalmadan bitecek bir şey için şu andan bunu düşünmek bana sağlıklı gelmiyor. He eğer ben kaldırırım, sırtlanırım diyorsanız da hayırlısı olsun. Aksi ise de yollarınızı şimdiden ayırmakta fayda var.

Yaa😂 ay bu kv neden istemez gelinleri😂😂

Cunku kaynanam çok şey istiyor. 😁 Hem çalişayim, hem yanlarinda oturayim, yardim edeyim, erkek cocuk dogurursam daha iyi olurmuş. 😁
En kucuk erkek evden ayrilmazmiş onlarin adetinde (eşim en kucuk) 🙄

Calismiyorum.
Ayri evimiz var.
Kvye hizmet etmiyorum, temizligine gitmiyorum.
Devamli ziyaret etmiyoruz.
7 senedir cocukta dogurmadim.

Acaba neden istemez. 😬

Cunku kaynanam çok şey istiyor. 😁 Hem çalişayim, hem yanlarinda oturayim, yardim edeyim, erkek cocuk dogurursam daha iyi olurmuş. 😁
En kucuk erkek evden ayrilmazmiş onlarin adetinde (eşim en kucuk) 🙄

Calismiyorum.
Ayri evimiz var.
Kvye hizmet etmiyorum, temizligine gitmiyorum.
Devamli ziyaret etmiyoruz.
7 senedir cocukta dogurmadim.

Acaba neden istemez. 😬
Agauahha yaw isteyende ayni istemeyende yani vardir her iste bir hayir. Nereliki
Esin?

X