ailem tarafından çok büyük bir haksızlığa ayrımcılığa adaletsizlige uğruyorum kendimi çok kötü hissediyorum lütfen yardım edin kendimi nasıl toparlari

sorveogren1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2020
41
14
23
ailemden bı yere gitmek için izin istedim ama izin vermediler bir sürü bahane buldular ama kız kardeşim bı yere gitmek istediğinde gidiyor ve geç gelse de sorun olmuyo aynı şeyler geçerli olsada ayrıca ben kız kardeşim mutlu olsun diye herşeyi yapıyorum ama o ben bunları yaşarken dalga geçercesine gülüyo bende onlara öyle davranıcam diyorum ama vicdanım el vermiyo kaç gündür soğuk yapıyorum onlara ve onlar yaptıklarının farkında değilmiş gibi davranıyorlar en çok beni üzen kişinin onlar olduklarını söylüyorum umursamiyolar napiyoruz ki diyolar defalarca anlatsamda onlarla aynı yerde yaşamak zorundayım ve bu davranışları beni çok üzüyor kendimi nasıl toparlayabilirim lütfen bana yardım edin çok kötüyüm onlara nasıl davranmaliyim

ailemden bı yere gitmek için izin istedim ama izin vermediler bir sürü bahane buldular ama kız kardeşim bı yere gitmek istediğinde gidiyor ve geç gelse de sorun olmuyo aynı şeyler geçerli olsada ayrıca ben kız kardeşim mutlu olsun diye herşeyi yapıyorum ama o ben bunları yaşarken dalga geçercesine gülüyo bende onlara öyle davranıcam diyorum ama vicdanım el vermiyo kaç gündür soğuk yapıyorum onlara ve onlar yaptıklarının farkında değilmiş gibi davranıyorlar en çok beni üzen kişinin onlar olduklarını söylüyorum umursamiyolar napiyoruz ki diyolar defalarca anlatsamda onlarla aynı yerde yaşamak zorundayım ve bu davranışları beni çok üzüyor kendimi nasıl toparlayabilirim lütfen bana yardım edin çok kötüyüm onlara nasıl davranmaliyim

Yani kucuk kiz kardesine izin verip sana vermeme sebepleri ne? Bu isin bi mazisi olmali
benden sadece 1 yaş büyük ve ona karşı güvenleri yok aslında ama bende anlamıyorum o sevgilisiyle gidiyo ben kız arkadaşımla yalan söyleyerek istediğim yere gidebilirdim ama doğruyi söyledim ve bu şekilde davrandilar

Nasıl yani, sizden küçük kardeşinize verdikleri izni, abla olarak size mi vermiyorlar? Çok abes bir durum. Bu durduk yere böyle olamaz. Güvenlerini sarsacak bir şey mi oldu?
aslında izin verdikleri benden 1 yaş büyük kız kardeşim yazmışım ablam yazicaktim kusura bakmayın ama esas ona güvenleri yok ama bende anlayamıyorum

Size izin vermiyorlarsa bir sebebi olmali. Ailenizin yapisi bu olsaydi kardesinize izin vermezlerdi cunku.
virüs bahanaleri benden 1 yaş büyük olan ablam akşam 10da eve geldiğinde de virüs fazlasıyla yaygındı ona güvenleri yok bana var en azından onlar öyle diyo ama davranışlarını anlayamıyorum

Sizin yaş kaç? Geçmişte bir sorun mu oldu bugüne yansıttıkları? Biraz eksik oldu
15 benim yaş geçmişte benimle ilgili bir sorun olmadı eskiden bakkala bile göndermiyolardi ama ablam da 16 yaşında o biraz asi o ikna edebiliyo ben onun gibi yaptığımda da izin alamıyorum

X