Ailesi üzülmesin diye beni bıraktı...

amber11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2017
14
2
36
Merhabalar,ben forumda yeniyim.Gerçekten başka kadınların desteği ve düşüncelere ihtiyacım var.

Ben 29 yaşındayım rus uyruklu yum, 8 yıllık bir evlilik yaşadım ve boşandım,bir kızım var 10 yaşında.Boşandıktan sonra işe başladım ve iş yerinde Denizle tanıştım,Deniz 27 yaşında,hiç evlenmemiş biri ve hata ciddi ilişki bile olmayan biri.Ben o zaman eşimden ayrı yaşıyordum ,kızımla. Arkadaş olarak aylarca her şeyimizi paylaştık,sonra da anladık ki birbirimizi çok seviyoruz. Deli gibi aşık olduk . Bi süre sonra ailesi öğrendi ve karşı çıkmaya başladı,red edeceğiz kadar konular vardı.Deniz bütün sülalelin tek çocuğu,yani hallarda,teyzelerde çocukları yok,bütün ilgi ona idi. Biz bu aile baskılara rağmen beraber yaşamaya başladık,çok zor zamanlar geçirdik ailesinin baskıları yüzünden.2 yıl sonra bizi rahat bıraktılar,hata onun babanın evine de ziyarete gitmeye başladık.2 yıl sonra aramızda yüzükler taktık,bana sürpriz yaptı.İlişkimize gelince, herkes gibi arada kavga olurdu,barış. Kesinlikle aldatma ve yalanımızı yoktu ilişkide.

3 yıl geçince ben artık nikahtan konuşmaya başladım,söyledim artık bunu adını koyalım,çünkü ben senden deb ir çocuk istiyorum.Beni sıkıştırma dedi bana düşünme zaman ver dedi.3 gün sonra geldi yanıma (bu ocak ta idi) tmm dedi,eylül gibi nikahımızı yapalım dedi,mutluluktan ağladım.

Hayatımızı devam ettik arada küçük tartışma oluyordu,normal.Kendime hatta nikah elbise bakamaya başladım. Sonra ben arkadaşlarla buluşacağım dedim,ne yapacaksınız sordu.Nikahta ne giyeceğiz diye konuşacağız dedim gülerek.Bana ne nikahı diye sordu,nasıl yani dedim.Bunun garantisi yok ki dedi,göremiyorsun saçma konularda bile tartışıyoruz dedi.Sustum bir şey diyemedim.Bu aralarda annesini yanında daha sık gitmeye başladı.
Sonra başladı , işten sonra elinde telefon,tv,yüzüme bile bakmaz oldu,lütfen beni ilgi siz bırakma dediğimde kavga çıkardı, başlardı bavullarını toplamaya, arabaya indirildi ve gitmezdi. Sonra barışma,sonra yine aynı.Bir defa gitti,annesinin evine, ertesi gün çiçeklerle gelip sen siz yapamam dedi,ona da tmm dedim.
Bu ay tmm ilgisiz bıraktı beni,bende artık dayanamadım,bütün gücümü toplayıp ayrılalım dedim,bana dediki, olmaz! savaşı caz,bu sevgiden böyle vaz geçemezsin dedi.Tmm dedim bir şeyin farkında oldu belki dedim ,ama nafile.
İş yerimde çok yoğun zamanlarım başladı,akşamlar bazen 22 ye kdadr kaldığım oluyordu.Bide dişim şişti,buzdolabı arızalandı,her şey yüs yüste. Bana bir akşam dediki, senin dişin geçsin,buzdolabı da halledeyim ve ben gidecem dedi,bense hiç bekleme gitmek niyetim varsa hemen git,o gün yine bavulları topladı ve gitmedi.Ben ona artık beni yarı yolda bırakmicağini güvenim olmadığını söyledim,ne halin varsa gör dedim.Bir hafta biraz iyi olduk gibbi,ama bavullarını hala yerleştirmediği dikkatimi çekiyordu ve doğal olarak rahatsız oluyordum amam bir şey demedim. Arada yanına gidip hadi bişey yapalım beraber derdim,bir yere gidelim falan,hayır derdi. Bir gün geç geleceğimi söyledim ve o iş yerime uğradı.Ben bügün akşam iş yerinden bir kızın doğum gününe gideceğim dedi( kız yabanci,erkek arkadaşı var ben onu tanıyorum ve hiç sevmediğimi biliyordu)Deniz dedim biz beraber yaşıyoruz,bir erkeğin tek başına gitmesi yanlış dedim,bana ters .Neden bana engel oluyorsun,gitmek istiyorum dedi.Çünkü aynı çatı altında yaşıyoruz dedim ve benim düşüncelere saygı duy dedim.Hayır ben gideceğim dedi.
Akşam saat 22 eve geldim hala yok,saat 12 oldu yok, saat 2 oldu yok,ben başladım ona aramaya,30 defa aradım tel bakmadı.Ben resmen çıldırım,babasına aradım ve oğlunuz bu saate nerde hala dedim? bende ulaşamadım dedi,haklısın dedi.Bende artık yeter,oğlunuzu hayatımdan alın artık sabırım kalmadığını soyledim. Saat 4 te Deniz ve babası geldiler,bavullar zaten toplu idi ,çünkü hala yerleştirmedi.Denizi sarhoş görünce iyice çıldırdım ve babasının yanında ona 2 tokat attım,sen neden bunu bana yapıyorsun diyerek-ten. Ben bişey yapmadım dedi ve gittiler.Ertesi gün kalan eşyalarını almaya geldiğinde,gel konuşalım dedim,konuşacak bişey yok dedi ve beni itti. Hayir var dedim ve korkutmak için bıçak aldım, ya konuşacan yada biri ölü çıkar dedim çaresizlikten,tişörtünü yırttım (o tişört özel di bizim için,gece da onunla olduğunu görünce çıldırdım)Gitti. Ailesinden beni en çok nefret eden kadınla geldi, eşyslar toplarken ben krizlere girdim, gitme diye.Sma gitti.
ben bu günlerde bişey yiyemedim,yapma bize bunu dedim,babasının yanında vurdum için özür diledim hem ondan hem babasından,cevap vermedi.Ben hastanelik oldum ,açlıktan ve susuzluktan zayif düştüm, geldi yanıma tmm sana bir şans daha verecem dedi.
O gün döndü ve gece bir telefon,baban hastanede.Hastaneden döndüğünde babası kolu uyuştuğunu ve kalp tetiklediğini söyledi,doktor sıkıntı içine atmaktan olduğunu söyledi (doktor da onların ailesini tanıdığı biri),uyuttuklarını söylediler ve bir defa daha olursun,Allah korusun ölüm olabilir .Bana artık kesinlikle bitini söyledi ,bizim yüzümüzden babam kalp hastası oldu dedi ve gitti.Ertesi gün baban nasıl sordum,iyi dedi çıktı dedi.Nasıl çıkar dedim hemen,imza attı oyle çıktı dedi.
Ben şüphelendim,ve onun gittiği hastanede tanıdık bulup olayı öğrendim,babası bronşit olduğunu,kalbinde hiç bir zarar olmadığını ve taburcu edildiğini. Ve bunu hepsini Denize söyledim,vicdanın rahat olsun,baban senin yüzünden ölmeyecekti,sadece bronşit olduğunu( hata doktorla konuştuğum ses kaydını gönderdim) Tmm dedi ben babamla konuşacağım dedi, konuştuktan sonra ,babası evet bronşit olduğunu söyledi ve bu kalbine zarar verdiğini soyledi. Neye inanmak istiyorsan ona inan dedim. Tmm sevindim babam iyi diye,ama annem da istemiyor maf oluyorlar dedi,bu ilişki onların üzülmesine değemez dedi.
Şimdi arada yazıyor bana işte senin yüzünden oldu,ailem o tokat yüzünden senin adını bile duymak istemiyorlar,ben böyle bencilik yapamam.Hata oldu ve bunun bedelini ödeyeceğiz, ben yeni sayfa açmak istiyorum,sende toparlan ve hayatını yeni sayfa aç , ben sana çok kırgınım, bu ilişki değemez ,ben seni çok seviyordum,falan flan......

Konu uzun oldu... ama ben pişmanlıktan nefes alamıyorum,hala yemek yiyemiyorum,benim üzümden oldu,acaba döner mı, acaba dönse da mutlu olur muyuz....
Beni hala sevdiğini biliyorum,ailem olmasaydı zaten dönerdim diyor,neden bunu bize yaptın diyor... o da çok maf oluyor...4 yıl önce yaptığı gibi ailesine rağmen geri döner mı
Çok şeyin farkında oldum,belki onun istediği değerini ona vermedim(((

Son düzenleme:
Bence hic ugrasma cok sevseydi zaten savasirdi...
Ailesi istemiyo simdi iyi olsaniz ileride yine kotu olurusnuz.Ac kendine bi sayfa yoluna devam et gelecekse tam gelsin gelmeyecekse tamamen ciksin. Cocuk oyuncagi degil yaa adam bavulu kapali yasiyoo

Ay her kavgada bavulunu toplayan bir tip. Emin ol yoluna devam etsen bundan kotusune rastlamazsin. Hic saglam biri degilmis ki nesine bu kadar uzuluyorsun?

dönse da ,düşünüyorum...ona eskiden gibbi güvenilecek miyim? beni tekrar yarı yolda bırakır mı....

Hep artık beni bu kadar çok kimse sevmeyecek,onun verdi değeri vermeyecek, artık güvenecek insan hayatımda rastlanılmayacağı düşüncesiyle günüm geçiyor....Bide üstüne o yazıyor....İşte ben seni bulutlarda tutacak adamdım,kraliçe yapacaktım seni diye....Kelime var icraat yok dedim bende...

Kurtulduğunu şükret ya bir de bundan çocuğun olup da bitseydi?
Hiç olgun biri de değilmiş zaten.
Kalbini kırmak istemem ama resmen seni kullanmış hevesini alınca bırakıp kaçmış...

Kurtulduğunu şükret ya bir de bundan çocuğun olup da bitseydi?
Hiç olgun biri de değilmiş zaten.
Kalbini kırmak istemem ama resmen seni kullanmış hevesini alınca bırakıp kaçmış...
zaten yakın arkadaşlarım da bunu söylüyorlar,ama inanmakta zorlanıyorum((( beni bu kadar seven bunu yaptı diye

zaten yakın arkadaşlarım da bunu söylüyorlar,ama inanmakta zorlanıyorum((( beni bu kadar seven bunu yaptı diye

Seni sevmiyor. Seven insan böyle yapmaz emin ol. İnşallah karşına daha düzgün karakterli ve seni daha çok seven birileri çıkar canım...

Onun kadar kimse sevmeyecek ne demek? Adam sevse boyle yapmazdi ki. Ohooo kimler cikar hatta karsina. Bosversene

Adama bak ya, sinir oldum. Ailesi istemiyorsa en baştan istemiyordur, gidip kadınla yaşamazsın, dersin bana aileme uymuyor. Peygamber efendimiz elinde verecek bir şeyin yoksa kediye bile pisi pisi deme diye buyurmuş.
Hiç bir Türk kızı senin kadar sabır göstermez, seni çoook arayacak çok.

valla,iki gün önce kendisi aradı.Konuşmak istiyorum dedi.Gittim,ben sen siz olmak istemiyorum,ne zorluklar olacaksa olsun,ben senden vaz geçmicem dedi.Bende kusura bakma,nikah olmadan ben ne sana ne senin ailene güvenmiyorum dedim.Şimdi se babasıyla konuşacak, nikah kıyacam dedi,babamla dahil gitti konuştu.... bakalım hayırlısı.... bu adımı atacak mı....

X