Ailesinin yanında kendini kasan koca!

Poni Bon

Başl:83.5💥Güncl:82.4💥Hedef:63💥6.Tkm💥
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2012
13.502
45.378
kızlar eşimle kendi memleketlerimizden uzakta yaşıyoruz.ilgi alaka kendi evimizde süperken kayın validemler veya eşimin kardeşlerinin yanındayken ikinci plana atılıp ilgilenilmiyorum, bi konuda fikrimi bile onların yanında değilken soruyor. bu durum beni rahatsız ediyor, bunu tek ben mi yaşıyorum :S

Kriziantemcicegi

Bşlgç:81.9 Gncl:73.1 hedef:65 (eksil artma kilo)
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2014
3.094
3.464
kızlar eşimle kendi memleketlerimizden uzakta yaşıyoruz.ilgi alaka kendi evimizde süperken kayın validemler veya eşimin kardeşlerinin yanındayken ikinci plana atılıp ilgilenilmiyorum, bi konuda fikrimi bile onların yanında değilken soruyor. bu durum beni rahatsız ediyor, bunu tek ben mi yaşıyorum :S

Benimkide aksine melek olur onlarin yaninda ne desem yapar over iyi davranir.
sebep
Aman kotu birsey derde ailem bni mutduz sanir vs..
turlu turlu huylari var :KK14:

pembesu

sağlıkla gel miniğim
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2013
2.327
3.517
benimde nişanlım yalnızken bana iş yaptırmaz annesinin yanında bi çay kkoyda içelim yemek yapmayı öğrenemdi hala falan diyo genelde görmezden geliyo onların yanında pek konuşmuyo ama tek basınmızayken bambaşka..
yani evlenincede aynı şey olur heralde

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1509 gün geçti.

Neysesakinim

... Erdenay Ata... Cennet seninle olsun
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2013
10.719
11.376
34

yok canım yok aynısını bizde yaşıyoruz takma kafana ben telefon tv fılan onlarla ılgılenıyorum onlar ıse kendı ''özel'' yaşantıları devam edıyor

mihrumah

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
878
223
Valla benim de öyleydi ilk zamanlar.Şimdi çemkire çemkire azıcık toparlattım gibi.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2454 gün geçti.

7bitirdi

Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2013
90
6
Bizde de durum aynıydı ilk başlarda. Öyle ailesinin yanında ezme durumu yoktur ama soğuktu genelde. Bazen anlatmak çözüm olmuyor, farklı düşünüyorlar. Onun bana olan tavrının aynısını benim ailemin yanında ben ona yaptım. Neden diye sorduğunda da kötü bir şey yok sende böylesin dedim. Demek ki böyle oluyormuş. Evlilik benim için yeni öğrenilen bir şey, bunu da senden öğrendim dedim. Sorun çözüldü :)

SouvveniR

❤+❤ = ❤❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mart 2012
11.496
8.046
Esiniz ile bu konuyu konustunuz mu?
Neden bu sekilde davraniyor? Belki elinde olmadan yapiyordur?
Yeni evliyseniz, zaten belli bir tabulari atmasi zaman alir...
Biraz zaman tani istersen, fakat en dogrusu esin ile oturup bunlari konusman...
Otoriter bir aileye sahipse, bunu uzerinden hemen atamaz...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1578 gün geçti.

Poni Bon

Başl:83.5💥Güncl:82.4💥Hedef:63💥6.Tkm💥
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2012
13.502
45.378
konuştuk evet kabul etmiyor öyle davrandigini. evlilik zor zanaat yaaaa