Akademide uğradığım haksızlıklar..Fikirlerinize ihtiyacım var.

Şimdi, oncelikle bu mobbing degil iş planlamasi ile ilgili bir darbogaz. Çozmek icin genelde akademik kurul ya da bolum kurulu toplantisinda gundeme getirebilirsiniz. Bu sayede hocalarin da durumdan haberi olacaktir. Yeni asistan gelmez ama belki planlama duzeltilir.
Ikinci olarak "cicegi burnunda" dr. arkadasimizin "havasi" kimedir? Hala kadro unvani asistan olup, ogretim uyesi olarak atanmamis oldugunu unutmasa mi acaba???
Saygilar ve kolayliklar

Bu tür durumlarda iş bolumbaskaninda bitiyor aslinda. Oyle baskanlar var ki cok iyi idare ediyor. Hocalara bile uzerlerine dusenleri yaptiran var. Bazilari da bu sekilde vurun abaliya yapiyor. Benim de akademide 4. yilim. Mobingin alasini gördüm bir ara. Sizinki pek mobing degil. Gorev dagilimindaki adaletsizlik. Bölüm baskani ile konusup nobet olayini soyleyin. En azindan haftada 3 gun ben 2 gun o klinikte olsun diyin. 2 gun hocanizla calisabilirsiniz. Dr oldu diye bunu yapmaya hakki yok. Aras. gor. dr olan cok arkadasim var ama hala angarya isleri de yapiyorlar. Alanlar farkli tabi ama olsun.

Dueum buysa bu. Meskekten soguyacak falan bır sey yok. Ben olsam once diger asistanla dueumu gorusurdum burada yazdıgınız sorunlsrı tek tek acardım. Fakat yardım şster gibi degil dueumu ozetler gibi. İş bolumu yapılması gerek sen ne dusunursun bı cozum onerın var mı derdim. Karsıdan helecek olan cevaba gore durumj baska hocaya tasırdım.
Bunda can sıkacak bır sey yok farklı sektorlerde herkesın basına boyle seyler gelıyr. Noralınızı bozmayın ve bununla başedebilecepinize inanın. Fckthsystm

X