Akay Hast. Tolga Ecemiş'e gidenler buraya lütfen

merhaba arkadaşlar

Öncelikle doğum yapanlara hayırlı olsun, hamilelere Allah sağlıklı sıhhatli kucaklarına almayı nasip etsin, bebek isteyenlere de tez zamanda nasip etsin demek istiyorum.
ben akay hastanesine gidenlere 2012 yılı itibariyle normal doğum sezeyan doğum fiyatları kaç tl ve ssk anlaşmalımı bu hastane onun fiyatlarını yazarsanız sevinirim. birde tolga bey gebelik takibi muaynehanede yapıyormuş kaç tl 2012 fiyatı ve nts ye felan nerde giriliyor ve ek ücret ödeniyormu yazabilirseniz sevinirim.

İyi günler

merhaba arkadaşlar

Öncelikle doğum yapanlara hayırlı olsun, hamilelere Allah sağlıklı sıhhatli kucaklarına almayı nasip etsin, bebek isteyenlere de tez zamanda nasip etsin demek istiyorum.
ben akay hastanesine gidenlere 2012 yılı itibariyle normal doğum sezeyan doğum fiyatları kaç tl ve ssk anlaşmalımı bu hastane onun fiyatlarını yazarsanız sevinirim. birde tolga bey gebelik takibi muaynehanede yapıyormuş kaç tl 2012 fiyatı ve nts ye felan nerde giriliyor ve ek ücret ödeniyormu yazabilirseniz sevinirim.

İyi günler

tolga bey muayenehanesinde hasta bakıyor 200tl.nst içinde ek ücret ödenmiyor.doğum fiyatlarını tam bilmiorum haftaya sorucam öğrenince yazarım. tolga beyi tanımak benim için bi şans die düşünüorum.doğumumada girecek inşallah.

Doğum ücretini ocak ayında sormuştum. benim epidural sezaryen olacağı için o fiyat kaldı aklımda, ama normal doğum biraz daha düşük fiyatlıydı, (1750 miydi emin değilim.): epi. sezaryen+1 gece yatış+ refakatçi+ yenidoğan bakım 2250, yatış 2 gece olursa 2500 tl. bu SGK fiyatı. tolga beyin hastasıysanız doğum için ayrıca ücret almıyor. muayenesi için 200 tl veriyoruz. nst nts hangisiyse muayenehanede yapılıyor bildiğim kadarıyla. ben daha girmedim ama orada giren hastalar gördüm. tolga bey bizim için de büyük şans oldu, kendisi 4. gittiğim jinekolog ankarada adı duyulmuş iyi doktorlar arasında. bu gebeliğim çok şükür hala devam ediyor, onun katkılarını gözardı edemeyeceğim.

tolga bey muayenehanesinde hasta bakıyor 200tl.nst içinde ek ücret ödenmiyor.doğum fiyatlarını tam bilmiorum haftaya sorucam öğrenince yazarım. tolga beyi tanımak benim için bi şans die düşünüorum.doğumumada girecek inşallah.

Doğum ücretini ocak ayında sormuştum. benim epidural sezaryen olacağı için o fiyat kaldı aklımda, ama normal doğum biraz daha düşük fiyatlıydı, (1750 miydi emin değilim.): epi. sezaryen+1 gece yatış+ refakatçi+ yenidoğan bakım 2250, yatış 2 gece olursa 2500 tl. bu SGK fiyatı. tolga beyin hastasıysanız doğum için ayrıca ücret almıyor. muayenesi için 200 tl veriyoruz. nst nts hangisiyse muayenehanede yapılıyor bildiğim kadarıyla. ben daha girmedim ama orada giren hastalar gördüm. tolga bey bizim için de büyük şans oldu, kendisi 4. gittiğim jinekolog ankarada adı duyulmuş iyi doktorlar arasında. bu gebeliğim çok şükür hala devam ediyor, onun katkılarını gözardı edemeyeceğim.

cevaplarınız için çok teşekkür ederim.Allah sağlıklı sıhhatli bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.Hayırlı doğumlar.

SEVGİLİ SPAZİO

Durumunuzu internet başındaki kişilere farklı aksettiriyor olmanız ,sanki gebe kalabilecekken
biz engel olmuşuz gibi anlatmanızı üzüntü ile karşılıyor ve kınıyoruz.
Size endometriumunuzun zekai tahirde yapılan küretajınız sonrasında hasar gördüğünü ve tüp bebekte dahi bu yüzden gebe kalamayacağınızı söyleyen ilk bizleriz.Defalarca Histereskopi yapılmasına rağmen endometriyum inceliğiniz ve yapışıklığınız düzelmedi ve bu yüzden tüp bebek tedavinizde tarafımızdan embrio transferi önerilmeyip dondurma yapılmıştı. Ticaret yapıyo olsa idik transfer yapar gönderirdik. Embriyo transferi yapılmadan nasıl gebelik vaadettik ve mesleği bıraktık takdiri okuyuculara bırakıyoruz.Sizin probleminiz tüpleriniz Ya da rahim filmi veya enfeksiyon akıntı değil endometrium içerisindeki yapışıklık ve endometriumun ince olmasıdır ve budurum çok zor düzelir. Bunu size defalarca vurguladık... Sizin bunları bile bile konuyu farklı şekilde anlatıyor olmanızı kınıyor ve sizi vicdanınızla baş başa bırakıyoruz.
Siz bizce bu yazılarınızı daha önceki gebeliklerinizde ve düşüklerinizde küretajınızı yapan ve rahim içinin hasarlanmasına neden olan hekimlerinizle paylaşmalısınız.

TEDAVİ SÜRECİNİZDE BAŞARILAR DİLERİZ....

Maşallah canım,
Ben de doktor arıyorum ama hala karar veremedim
sen hangi doktorlara gittin?

merhaba ben 1,5 yıl boyunca TOLGA ECEMİŞ e gittim. ona gitmeden önce normal gebelikle iki düşük yapmış ve üçüncü düşüğümü yapacağımı söylüyorlardı. tolga beyi tavsiye ettiler oda diğer doktorlar gibi sonlandırma yapılacağını söledi.
bende zekai tahir burak kadın hastalıkları hastanesinde kürtaj oldum. tolga bey konuya hakim olduğunu düşünerek ona gitmeyi düşündüm ve gittim.
ilk muayene sonrasında altı 1 veya iki ay bir sürecte bekleyip görmek istedi hamile kalamadım. daha sonra rahim filmi istedi rahim filminden sonra kanallarımın tıkalı olduğunu ve rahim yatağının yapışık olduğunu söyledi.ameliyat dedi ve oldum. 2 /3 ay sonra ilk tüp bebek girişiminde bulunduk ama olmadı. bu arada sürekli bir akıntım vardı bundan tolga beye bahsediyordum ama hiç bir şey olmadığını ve sorun çıkarmayacağını söledi.
ikinci tüp bebek denemesine başladık tabi biz eşimle ilkinin başarısız olmasın dolayı umutsuzduk ama tolga bey olmazsa mesleği bırakacağını söleyip bizi umutlandırdı. denedik!!!!! şüprizzzz???????? olmadı. inancımız bitmişti tekrar ameliyat dedi ilk ameliyatta açmış olduğu yerlerin yapıştığını söledi.
ameliyatı başka doktor yaptı kısa sürdü sebebini sorduğumuzda fazla bir yapışıklığın olmadığını söledi. şaşırmıştık tolga beye güvenimiz bitmek üzereydi.
ikinci tüp bebek denememizde empriyo dondurmuştuk akıbeti sormak için medicanaya gittik. durduğunu sölediler bizde onları koydurmak istediğmizi söledik. ordaki doktor beye durumu izah ettik rahim filmi istedi. çektirip geldik. sonuç ?
iki kanalda açık fakat birtanesi intahaplanmasından dolayı içerde boğumlanmış olduğunu ve tolga beyin birşey yok dediği akıntının ondan kaynaklandığını zamanında müdahale edilseymiş o kanalında kurtulabileceğini öğrendik. ve bu durumda 100 tane tüp bebekte koydursak olmayacağı söylendi ve kanal alınmazsa intihabın vücüdüma zarar vereceğini söledi. yine ameliyat ve aldırdık.şişmdi yeni bir tüp bebek için kendimizi toparlıyoruz.
bunca zamanda yaşamış olduğumuz maneviyat ve maddiyat birazda bu işin ticarete dönmesi tolga bey çok iyi bir insan olabilir ama oda hastasının çokluğundanmıdır nedir hastalarının sorunlarına hakim değil bence ezbeci koy tüp bebek oldumu nasılım
olmadımı umut ver şundan dur bundandır hayır hastaları insan olarak değil ticari müşteri olarak görmektendir.

ya kafam karıştı ben aslında aydan biriye gidiyorum çok ta memnunum ama işime ve evime ters
bende bu ay tolga hocaya gidecektim
içim soğudu birden sen bole anlatınca

ben de bugün tolga beye gitmeye karar verdim.atlaya atlaya yazıları okudum. hakkında kötü birşey okumadım. ama doğumu nerde yaparım bilmiyorum. inşallah en kısa zamanda randevu alacam tolga beyden.

slm canım tolga hoca ya baya bir iyi diyolar benimm de çocuk tedavisi için gidiyorum ona yeni başladım sen memlun kaldın değilmi

slm arkadaşlar çok üzülerek söylüyorum ki tüp bebek kararı verildiyse bir doktor tarafından en az 3 doktora daha gözükün benim başıma geldi yumurtalıklarımıın çok kötü durumda olduğunu ve 35 yaşındaki bi kadının rezervelerime sahip oldunu söylendi 6 doktora daha gittim farklı hastanelere ve onlar farklı söyledi yani tüp bebek yada aşılama bi şekilde yapılacak fakat yumurtalıklarımın ve rzervelerimin çok ii olduğunu söylediler( nedeni bilinmeyen kısırlıklmış ) bende ilaçları aldığım için tüp bebek tedavisne başladım şimdi güven hastanesine gidiyorum ilaçlara başladım ve beklediklerinden daha ii oldukları söylediler tutma şansım % 80 söylediler. Ama tolga hocaya çok kırıldım ona çok güveniyodum o gün benim adetimin 2 günü idi ve morel bozukluğundan adtim kesildi 20 gün sonra başka doktora göründüğümde o ii morel bozma deyince yeniden adet kanamam oldu arkadaşlar morel bozukluğu öle kötü birşeyki ben orada tüp bebek olsaydım olacağı varsada olmazdı çünkü herşey kafada bitiyo ya şimdi morelim yüksek eger tutmasa bile umudum var ne olur bu işi ticarete binidrdiler artık hem maddi hemde manevi bir kayıp vermeyin kndinize

Merhabalar,
Ben de çok yeni bir anne adayıyım; 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim ve doktor ararken buradaki tavsiyeleri gördüm. Tolga Bey'e gitmeyi düşünüyorum. Fakat bu sitedeki bazı kişilerin her olumsuz yoruma, doktor bey ve hastane adına cevap vermeleri bence biraz yanlış, tüm bu yorumlar ve bazılarının katıksız savunmaları beni biraz irrite etse de yine de Tolga Bey'i denemeyi düşünüyorum..Kimse 4 4'lük olmadığı gibi herkesin vakası da aynı değil, olumlu ve olumsuz her yorumun paylaşılması taraftarıyım bu yüzden..Muayeneye gidersem ben de seve seve görüşlerimi paylaşacağım, sevgiler:)..

Papatya canım gittin mi tolga beyin yanına bak şimdi benim olayım söyle oldu akayda kasık agrım vardı hafif randevu aldım dr coşkun herseyin çok iiyi oldunu iki tane yumurtan oluşmuş demişti çocuğum yok dediğimdede şaşırmıştı. Eger çocuk tedavisine başlamak istiyorsan adetli iken gel dedi gitmez olaydım dr tolga ecemiş baktı bana rezervemin 30 yaşındaki bi kadınla aynı olduğunu söyledi tüp bebek şansın bile az dedi delirdim agladım günlerce sonra aynı hastnanede iki doktor arasında bu kadar far olmaz dedim ya ) ilaçlarımı aldım tedaviye başlayacaktım ki başka hekimlere sordum 6 faklı hasneye gtim onlar nedeni bilinmeyne kısırlıkmış güven hastanesinde tüp bebek yaptırdım 6 yumurtam döllendi iki tane tutundu fakat ben dengemi kaybettim ters bi hareket yaptım olmadı:KK43: haklısın canım kimse dört dörtlük degildir ama kimse kimsenin umutlarını da bu kadar yıkamaz doktor öyle deyince ben eşimden bile boşanmaya kadar gelmiştim onunda baba olmak hakkı diye...

Merhabalar benim 3 yaşında ikizlerim var ..Doğum ve gebelik takibim Tolga Ecemişte oldu.herkes gitmek istediği doktorda tabiiki özgürdür yanlz şu durumda var kişiden kişiye göre tedavi şekli ilerlemesi ve sonucu değişir . Ben 8 aylık süreçten doğumuma kadar çok memnun kaldım ve kızlarımdan birinin suyu gelmesi üzerine erken doğum yapma riskimin de olması dolayısıyla Tolga bey beni başka bir hastaneye yönledirmek istedi Akay hast .. 33 haftalık doğum yaptırmıyormuş,beni Ank.Üniv.Yada Zekai tahir hast ..tanıdığı arkadaşına yönlendirmek istedi,çünkü Özel olarakl Güven Hast .doğum yaptırabileceğini ve oranında çok uçuk rakamlar olduğunu belirtti ...eşim hiç teredütsüz siz yapın hocam dedi.sene önce 4 milyar doğum parası verdim güven hastanesine ...sonuç çocuklarım eksik doğum kilolu olmasına karşın sağlıklı bir şekilde kucağıma aldım..doktorun ilgisi güleryüzü samimiyeti çok öenmlidir tolga beyde bunların hepsi var ...geçen ağustos çok yakın bir arkadaşımın 3 yılldır çocuğu olmuyordu Hacettepede bir doktora gidiyordu 3 yıldır tüp aşılama vs denetmeyen bir doktor bu arada çok ünlü bir dokotor ama adınıda vermeyeceğim.. normal yolla olur deyip başka bişşey demiyor ..bende tolga beyi önerdim ve arkadaşımın tahlilleri sonucu 3 yıl sonra menopoza gireceği bir an önce tüp bebek tedavisine başlaması gerektiğini söylemiş...inanamadı kızcağız ve başka bir doktora daha gitti yumurtalık rezervinin azalmış olduğunu söylemiş oda ..netice itibarı ile tolga beyde tedaviye başlama kararı aldı yumurta toplandı ve bir tane yumurta kaliteli çıktı başka yok..o bir yumurta tek kaliteli embryo oldu ve transfer yapıldı , sonuç Arkadaşım şu an 5.5 aylık hamile :) bir embryo ile hemde Tolga hocama bir teşekkürde bunun için ettim ..inşallah sizlerde en kısa zamanda bebeğinizi kucağınıza alırsınız.. :nazar:

Bu sayfalarda çoook ömür tükettim ve kendi kendime söz verdim yaşadıklarımı ben de birilerine örnek ve moral olsun diye yazacağıma. Yoğun kanama şikayeti ile hastaneye gittim ve 4,5 cm intramural miyom teşhisi konuldu ve kürtaj ile kanamam durdurulup ilaç verildi. En kötüsü de hamile kalırsam düşükle sonuçlanacağ söylendi. Tahmin edersiniz ki yıkıldım. Sonrasında dr.dolaşmaya başladım. Bu dr. biri de Tolga Ecemişti. Herbirinin ortak kararı açık amelyattı. Diğer dr’lardan farklı olarak Tolga bey bana anne olmam için çok geç kaldığımı yumurtalık rezervimin çok az olduğunu bana ve yanımda olan anneme defalarca söyledi. O an dünya başıma yıkıldı. Amelyat+hastane masrafları için bana 7.500 masraf çıkardı. Bu duyduklarımdan sonra eşimle oturup konuştum ve ben eşimden ayrılma kararı verdim. Nasıl olsa benim çocuğum olmayacaktı eşimin babalık şansına engel olmak istemiyordum. Sorun bende olsaydı sen beni terkedermiydin diye sordu eşim ayrılmayı kabul etmedi Kanamalarım devam ediyordu kaybedecek bi şeyim de yoktu gittim devlet hastanesine (Z.T.B/İnfertilite) açık amelyatımı oldum.6 ay sonrasında da bi umut diyerek gerekli testlerimi yaptırdım. Sonuç mu; yumurtalık rezervim normal anne olmamda bi sakınca yok, rahmim toparlanmış herhangi bi yapışıklık yok. 6 ayım zehir oldu döktüğüm gözyaşlarına yazık. Tolga beye ne diyebilirimki “Allahım sen büyüksün sen bilirsin demekten başka”.

X