Akil tutulmasi yasadigim zamanlar

isisya

☆☆☆☆★☆☆☆☆
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
2.418
2.074
Merhabalar. Size mantik tutulması yaşadığım başıma gelen olayi anlatmak ve fikirlerinizi almak istiyorum.
Eşimin kardesinin uzun sureli bir iliskisi vardi ve nisanlanacakti. Öyle ki bir ev almis ve tadilata sokmuştu bile. Ancak nisanlacaklari günün öncesi bir kadından sevgilisine mesaj geldi ve aldatildigini ogrendi. Çocuk tadilata soktuklari eve getiriyormus kadini. Kadinda evli ve 3 cocuk annesi bir kadin. Kadinin isyerindekiler çocuğu eniste diye cagiriyorlarmis hatta.. mesajlasmalar vs hepsini atmış sevgilisine kadin...

Neyse ayrıldılar ve çocuğun ailesi tereyağı gibi üste çıktı. Siz bize iftira atıyorsunuz. Bizim oglumuz yapmaz vs. Diyeceksiniz ki sen bu olayin neresindesin. Saka gibi...

Babam son iki ayda kalbinden 3 kez operasyon geçirdi. Yani yoğun bakimda kaldi vs. Cok korktuk hepimiz ailece. Eski sevgilisinin ailesi de öğrendi durumu ve geçmiş olsuna geldiler bir gün. Aradan zaman geçti ve annem esimin ailesinin yanina geldi. Laf arasinda konu açıldı ve annem babamin rahatsizligini (haberleri yoktu) ve onlarin gecmis olsuna geldiklerini söyledi....

Ve burda kiyamet koptu. Annem onlarin arkasından dedikodularini yapıyormuş, anneme beni gostermezmis(avucunu yalar da) daha neler neler...

Ben artık esimin babasiyla konuşmuyorum hatta ust katlarında oturuyor olmamiza ragmen yuzunu gormemek icin asagi bile inmiyorum. Esim zaten kimin sacmaladiginin farkinda ve babasina da soyledi bunu. O da laf yedi gerci....

Aradan 20 gün geçti ve bugün konunun bas kahramani olan kisi birlikte olduğumuz aile grubundan çıkmış, beni ve ailemi instagramdan silmiş. Ki ben kendisine tek laf etmemistim. Niye bu kadar bozuldum bu duruma bilmiyorum belki cocuklugumuzdan beri birbirimizi taniyor olusumuzdan ama dün yazdim ona hayirdir diye. Cevap bile yazmadi.. ben de engelledim gitti...

Ama artık neler oluyor,kim arkamdan ne konuşuyor bilmiyorum ki gercekten kimseye tek laf etmeden sınır koydum araya. Ama kendimi gercekten cok pis birsey yapmis gibi hissediyorum ve ne diyecegimi nasil davranacagimi bilemiyorum..

Edit=== kizin ailesi ve ailem bu ilişki ortaya çıkmadan coook once tanisiyorlardi. Hatta kizin annesi evlenemeden önce babamin yaninda calisti bir sure ve esiyle bu sekilde tanıştılar.

Son düzenleme:
ben olsam coronayi falan bahane eder o aileyle gorusmezdim.karsi taraf cok buyutmus ama onlarla misafircilik yapmaya gerek var miydi bilemedim

Şerefsiz oğullarına toz kondurmamak için yapmayacakları şey yok bunu anlamış oldunuz en azından

Engelleyin , silin siz de. Aramayin, sormayin, konusmayin

Laf ederlerse de, benimle uğraşacağınıza şerefsiz oğlunuza söz geçirin diyin. Bu kadar. Ne berbat insanlar var yahu, oğulları evli kadınla beraber hala elkızına suç buluyorlar??

ben olsam coronayi falan bahane eder o aileyle gorusmezdim.karsi taraf cok buyutmus ama onlarla misafircilik yapmaya gerek var miydi bilemedim
Yani size gecmis olsuna gelen bir kisiyi kabul etmemek mi lazim. Bu bir misafircilik olayi degil. Ki babam ciddi operasyonlar gecirdi.

Yani size gecmis olsuna gelen bir kisiyi kabul etmemek mi lazim. Bu bir misafircilik olayi degil. Ki babam ciddi operasyonlar gecirdi.
kendi arkadasim degil bir sey degil niye goruseyim ki .evet zaten ben coronadan da kabul etmezdim kalp hastasi babamin yanina ama corona olmasa da boyle bir gorusmeye gerek yok bence. tatsizlik cikacagi belli

Şerefsiz oğullarına toz kondurmamak için yapmayacakları şey yok bunu anlamış oldunuz en azından

Engelleyin , silin siz de. Aramayin, sormayin, konusmayin

Laf ederlerse de, benimle uğraşacağınıza şerefsiz oğlunuza söz geçirin diyin. Bu kadar. Ne berbat insanlar var yahu, oğulları evli kadınla beraber hala elkızına suç buluyorlar??
Yani olayi o kadar absurt bir hale getirdiler ki. O kadini bile sevgilisi ile birlikte ailesi bulmusmus ve ayrilmak icin bahane yaratmislar. Ama degil birebir mesajlari gordum ben ve onlar mesajlari bile okuma zahmetine girmediler bunlarin hepsi yalan diye

Esimin erkek kardesi bunu yapan. Yani bu saatten sonra barisirsa gene ben kötü olurum. Allahim sen sabir ver
Nasıl yaaa?! Ay kayınbabandaki nasıl bir yüzsüzlük, püüüü! Ayrıca, o kim oluyor seni ailen ile görüştürmeyecek?

Evet her durumda sen ve ailen kötü olacaksın. Yarın barışırlarsa eğer misafiri kabul etmeseydiniz, '' İnsanlar geçmiş olsuna gelmiş kapıdan almamışlar. '' diye kot kot söylenirlerdi.

Yani olayi o kadar absurt bir hale getirdiler ki. O kadini bile sevgilisi ile birlikte ailesi bulmusmus ve ayrilmak icin bahane yaratmislar. Ama degil birebir mesajlari gordum ben ve onlar mesajlari bile okuma zahmetine girmediler bunlarin hepsi yalan diye
Bal gibi biliyorlar oğullarının yediği haltı. Elin kızı neden bunlarla uğraşsın, istemese basardı tekmeyi.

kendi arkadasim degil bir sey degil niye goruseyim ki .evet zaten ben coronadan da kabul etmezdim kalp hastasi babamin yanina ama corona olmasa da boyle bir gorusmeye gerek yok bence. tatsizlik cikacagi belli
Annem ve kizin annesi 40 yildan fazladir arkadaslar. Yani öyle uzak bir iliski degil zaten. Ve istanbula ucacaklari icin PCR yapmislardi geldikleri vakitte.

Annem ve kizin annesi 40 yildan fazladir arkadaslar. Yani öyle uzak bir iliski degil zaten. Ve istanbula ucacaklari icin PCR yapmislardi geldikleri vakitte.
onceden arkadaslik varsa siz haklisiniz tabi ki .ben onlar sayesinde tanistiniz gibi dusunmustum

İnsanlar mağdur. İnsanların kızı aldatılmış. Arada eskiye dayanan bir ilişki var demek ki. Bi tane paşazade yüzünden mi bozulacaktı?

onceden arkadaslik varsa siz haklisiniz tabi ki .ben onlar sayesinde tanistiniz gibi dusunmustum
Yok başta belirtsem iyi olurmus. Ama ortada bir iliski yokken babamlar zaten görüşüyordu. Hatta babamin yaninda bir zaman çalışmış kizin annesi evlenmeden önce. Bayağı eski yani

Yok başta belirtsem iyi olurmus. Ama ortada bir iliski yokken babamlar zaten görüşüyordu. Hatta babamin yaninda bir zaman çalışmış kizin annesi evlenmeden önce. Bayağı eski yani
Biraz karışık mı anlattın, yoksa bilinçaltım böyle yüzsüzlüğü kabul etmedi mi bilmiyorum ama ilk başta görümcen sandım. 😀

Biraz karışık mı anlattın, yoksa bilinçaltım böyle yüzsüzlüğü kabul etmedi mi bilmiyorum ama ilk başta görümcen sandım. 😀
Bence kabul etmedi. Benim ki hala kabul etmiyor. Kızın düştüğü hali dusunemiyorum bile. Benim başıma gelense pismis tavuğun başına gelmez...

X