akil verin nolur (meme kucultme)

yorgunummm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2012
1.000
546
24 yasindayim 3 yasinda oglum var, oglumu tam2.5 yasina kadar emzirdim son 5 ayi tek gogus emdi bu da haliyle birinin daha sarkik olmasina neden oldu:KK43:(((( simdi 15 kilo kadar fazlam var doktora gittim kilonu wer oyle gel dedi ucret dedim bi ucret odemiyceksin dedi sasirdim bu dedigim hastane bi fakulte.bulundugum sehirde sadece bir fakulte var baska sehirede gidemem ozel estetik vs. Yok ne yapmami onerirsiniz? Bedava olmasi sizide dusundurmedi mi?

24 yasindayim 3 yasinda oglum var, oglumu tam2.5 yasina kadar emzirdim son 5 ayi tek gogus emdi bu da haliyle birinin daha sarkik olmasina neden oldu:KK43:(((( simdi 15 kilo kadar fazlam var doktora gittim kilonu wer oyle gel dedi ucret dedim bi ucret odemiyceksin dedi sasirdim bu dedigim hastane bi fakulte.bulundugum sehirde sadece bir fakulte var baska sehirede gidemem ozel estetik vs. Yok ne yapmami onerirsiniz? Bedava olmasi sizide dusundurmedi mi?

Belli bir göğüs kilosu var eğer onu ağırlık olarak geçmişse devlet ücretsiz karşılıyor bu ameliyatı. Ama bu ameliyat çok riskleri olan ameliyat internette araştır doktorunu muhakkak araştır ama benimde göğüslerin büyük bende doğumdan sonra düşünüyorum bakalım ne olacak sen hangi fakülteye gittin ki hangi şehirde yaşıyorsun

Belli bir göğüs kilosu var eğer onu ağırlık olarak geçmişse devlet ücretsiz karşılıyor bu ameliyatı. Ama bu ameliyat çok riskleri olan ameliyat internette araştır doktorunu muhakkak araştır ama benimde göğüslerin büyük bende doğumdan sonra düşünüyorum bakalım ne olacak sen hangi fakülteye gittin ki hangi şehirde yaşıyorsun

Haklisin cnm. Doktoru arastirdim gayet iyi yorumlar war. Edirne cnm trakya unv. Tip fakultesi

Haklisin cnm. Doktoru arastirdim gayet iyi yorumlar war. Edirne cnm trakya unv. Tip fakultesi

Artık yeni yöntemle eskisi kadar açmıyorlarmış daha az kesikle meme küçültme yapılıyormuş bende sürekli araştırıyorum önceden ters t şeklinde kesilen meme şimdi sadece bir çizikle de oluyormuş inşallah iyi sonuç alırsın darısı benimde başıma :KK66:

Esim karsi ama benim israrim yuzunden 2.bebekte olsun oyle diyo 2. Bebegide anca oglum ortaokula basladigi zaman istiyorum Rabbim nasip ederse tabi... Bu sure zarfinda calismayi dusunuyorum bu goguslerle utanirim yahuu:)))) bakalim 10 kg fazlami werince belkide kuculurler ameliyata bile gerekk kalmaz aklim cooookk karisikkkkk coookkkk

mrb. yaklaşık 3 hafta önce meme küçültme ameliyatı oldum. ve şuanda çok mutluyum. 22 yasındayım bekarım. göğüslerim 95 100 bedendi. doktora gittim ve vüct ölçülerime göre büyük oldugunu söyledi. bende zaten ameliyat olmayı istiyordum. ameliyatın sadece ilk 2 3 günü zor. sebebi ise bişey olacak korkusu ile çekingen davranışımız. aslında korkacak hiç bişey yok. ameliyattan 1 gün snra evime geldim. göğüslerim hala şiş. şiş hali ile 80 beden medikal sütyen kullanıyorum. şişlik geçtikten snra 75 bedene kadar düşeceğini söylediler. şuanda gayet iyiyim. bu ameliyattan korkmayın. ve herkesten önce kendini düşünün. sırtımdan 1200 gr ağırlık gitti. ve yeni bir hayat başladı benm için.

X